پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

فردا طرح ترافیک در تهران اجرا می‌شود

پیام ویژه - سخنگوی شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک در پایتخت در روز چهارشنبه چهارم خردادماه به رغم تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

مراسم تشییع پیکر شهید صیاد خدایی

پیام ویژه - مراسم تشییع پیکر سردار شهید مدافع حرم «صیاد خدایی» صبح سه‌شنبه، سوم خرداد ۱۴۰۱ از میدان امام حسین بسمت میدان شهدا با حضور پرشور مردم برگزار شد.

داستان افشاگری‌های دروغ در شهرداری چیست؟

پیام ویژه - حدود ۸ ماه است از انتصاب شهردار اصول گرا و فساد ستیز تهران گذشته است، در افکار و رسانه‌های کوچک بارها و بارها شاهد افشاگری و بیان مطالب بعضا دروغ، اما چالش برانگیز برای مدیران و مدیریت شهری بوده ایم داستان از چه قرار است؟

عملکرد مدیرعامل سازمان بوستان‌های شهر تهران مورد رضایت مردم بوده است

پیام ویژه - رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه عملکرد مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران مورد رضایت مردم بوده است، اظهار کرد: اینکه تمام بیابان‌های اطراف شهر را تبدیل به بوستان کنیم، شاید ظاهر خوبی داشته باشد، اما در سیاست کلان با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

انجام ۵هزار هکتار باقی مانده از کمربند سبز پایتخت طی ۳ سال آینده

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت:۴۵ هزار هکتار جنگل‌کاری پیرامون پایتخت انجام شده و ۵هزار هکتار باقی مانده که به شهردار تهران قول داده ایم در ظرف ۳سال با کمک شهروندان تهرانی و رهنمودهای شورا این طرح را تکمیل کنیم. با این جنگل کاری ها از ساخت و سازها و خدمات پس از آن جلوگیری صورت می‌گیرد.

شهری آرام برای خانواده‌ها

پیام ویژه - دبیر ستاد راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه گفت: یکی از مسائلی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند، تعارض بین ساختارهای اجتماعی با خانواده و فرزندآوری است که باید درصدد اصلاح آن باشند.

در ادوار قبل برای گودهای رهاشده پایتخت به دلیل پیچیدگی کار، اقدامی نشده است

پیام ویژه - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید گودهای رها شده را جدی گرفت؛ این گودها مباحث حقوقی، اقتصادی و اجتماعی و پیچیدگی‌های فراوانی دارد که امیدواریم با پیگیری‌ها به نتیجه مطلوب برسد.

نباید با کوچکترین مشکلی، تحت تاثیر تبلیغات سوء به سابقه پیروزی‌های بزرگ ملت لطمه بزنیم/ از همه جای دنیا تلاش می‌کنند تا به پیشرفت ایران ضربه بزنند

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با کوچکترین مشکلی که پیش می‌آید، به سابقه بلند پیروزی‌های بزرگ لطمه نزنیم و تحت تاثیر تبلیغات سوء قرار نگیریم که از هر جای دنیا به ما حمله می‌کنند تا به این خودباوری و پیشرفت آسیب بزنند.

مساله آلودگی هوا در سطح بین‌المللی پیگیری شود/ دیدار با رئیس عدلیه درخصوص ساختمان‌های ناپایدار

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دیروز نشستی با رئیس قوه قضاییه داشتیم که یکی از موضوعات مطروحه در این جلسه ساختمان‌های ناپایدار در شهر تهران بود و از ایشان خواستیم در این زمینه کمک کند.

انتقاد زاکانی از رویکردهای فرهنگی اجتماعی مدیریت قبلی شهر تهران

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

موضوعات فرهنگی بنیان شهر را شکل می‌دهد/در شهرداری‌ها ما یک رسالت الگو سازی بر دوشمان داریم

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

افزایش رضایت‌مندی شهروندان در اولویت مدیریت شهری پایتخت است

پیام ویژه - عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جلسه ملاقات مردمی شهرداری منطقه ۱۶ اظهار داشت: پاسخگویی شایسته و تسریع در رسیدگی به مطالبات شهروندان، رضایت آنها را فراهم می کند.

ایجاد بانک اطلاعاتی جامع، شرط شکل‌گیری شهر هوشمند است

پیام ویژه - رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ایجاد شهر هوشمند، استقرار نهاد مدیریت دانش و ایجاد بانک اطلاعات جامع در دسترس و قابل ‌ویرایش، از شروط اصلی آن به شمار می‌آیند.

وجود ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه‌نشینی در تهران/کمبود ۹ هزار هکتار فضای خدماتی در پایتخت

پیام ویژه - دبیر نخستین مجمع کمیسیون های شهرسازی و معماری شهرهای استان تهران گفت: از سال ۱۳۳۵ که استان تهران کمتر از ۴ شهر بود، به ۵۲ شهر در استان تهران رسیده ایم که عموم این شهرها از کم ترین امکانات شهری برخوردار نیستند و این درحالی است که بافت شهری رو به فرسودگی است و با ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه نشینی در تهران مواجه هستیم.

افزایش درخواست مراکز علمی کشور برای بازدید از پروژه‌های توسعه‌ای شبکه مترو تهران

پیام ویژه - افزایش درخواست مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و تخصصی برای بازدید از پروژه‌های ساخت و سازی شرکت مترو تهران، نشان از علاقه‌مندی جامعه دانش‌پژوهان و متخصصان امور مهندسی کشور به پیشرفت‌های این صنعت پیچیده داشته و البته پیوند بین سازمان‌ها و نهادهای اجرایی با مراکز دانشگاهی که به همفکری، همکاری و ارتباط دوسویه منجر می‌شود را تقویت می‌کند.

تقدیر رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر از اقدامات سازمان ورزش شهرداری

پیام ویژه - نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در ۶۴ امین جلسه این شورا، از اقدامات سازمان ورزش در عرصه‌های فعالیتی و عمرانی (بازگشایی مجموعه‌های ورزشی) تقدیر کرد.

بزرگداشت سردار شهید مصطفی کلهری

پیام ویژه - شامگاه روز یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱، در آستانه سالگرد آزادسازی خرمشهر، بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت سردار مصطفی کلهری فرمانده گردان سید الشهدا(ع) و از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب اسلامی در زندان قصر با حضور خانواده و همرزمان آن شهید و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در باغ موزه قصر برگزار گردید.

سرنوشت فرزندان راستین انقلاب، جهاد در راه خدا در مقابله با دشمنان اسلام و ایران است

پیام ویژه - شهردار تهران در پی حادثه ترور حسن صیاد خدایی با انتشار پیامی، شهادت پاسدار سرافراز اسلام و انقلاب و مدافع راستین حرم اهل بیت(ع) را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده بزرگوار شهید و همه دوستان و همکاران این شهید تبریک و تسلیت گفت.

روایت مقاومت؛ عنوان برنامه‌های مناسبتی سوم و چهارم خرداد در شهر تهران

پیام ویژه - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با توضیح برنامه‌های شهرداری تهران به مناسبت پاسداشت سوم و چهارم خرداد گفت: با توجه به سیاستها و رویکردهای جدید مدیریت شهری، ویژه برنامه‌های فرهنگی، آیینی و مذهبی با عنوان "روایت مقاومت" و ذیل شعار کلی "ما مقاوم هستیم" برای استفاده عموم شهروندان تهرانی برگزار خواهد شد.

افزایش بالغ بر دوبرابری مراجعان به میادین میوه و تره‌بار/جزییات راه‌اندازی ۳۱ غرفه در ایستگاه‌های مترو

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره وضعیت خدمت‌رسانی میادین در روزهای گذشته که قیمت کالاهای اساسی افزایش یافت، توضیح داد.

جزئیات تفویض اختیار صدور تاییدیه آتش‌نشانی ساختمان‌های یک تا شش طبقه

پیام ویژه - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، جزئیات تفویض اختیار صدور تاییدیه ایمنی ساختمان‌های یک تا شش طبقه به دفاتر خدمات الکترونیکی را تشریح کرد.

ضرورت ایجاد مراکز ثابت خون‌گیری در تمام مناطق شهرداری تهران

پیام ویژه - عضو شورای شهر تهران گفت:در هر منطقه شهرداری تهران، حداقل یک مرکز ثابت خون گیری باید وجود داشته باشد که در همین خصوص دست یاری به سوی اعضاء شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران دراز می کنیم.

پایگاه خبری "شمیران خبر" به زودی رونمایی می‌شود

پیام ویژه - شهردار منطقه یک در نشست صمیمی که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیر و کارکنان روابط عمومی شهرداری منطقه یک برگزار شد، توسعه زیرساخت ها برای اطلاع رسانی بهتر به شهروندان و تعامل و گفتگو با آنها را در اولویت برنامه های ۱۴۰۱ این حوزه عنوان کرد و از راه اندازی پایگاه خبری شمیران خبر، خبر داد .

رکوردشکنی تهران با کمربند سبز

پیام ویژه - در سال۱۴۰۱ برای نخستین‌بار به میزان ۱۵۰۰هکتار از کمربند سبز پیرامون شهر تهران توسعه خواهد یافت. پیش از این، یعنی از اواخر دهه۵۰، توسعه کمربند سبز حریم تهران در یک سال به این میزان نرسیده است.

زنگ تحرک ایستگاه‌های ورزش شهروندی در منطقه ۷ نواخته شد

پیام ویژه - سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷ گفت: به مناسبت آغاز فعالیت ایستگاه های ورزش شهروندی شهر تهران، در شصت و ششمین پویش دوشنبه های ورزشی زنگ تحرک در زندان قصر نواخته شد.

اهدای پیراهن تیم ملی فوتبال به شهردار تهران

پیام ویژه - میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به همراه حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال با علیرضا زاکانی شهردار تهران دیدار و گفت و گو کردند.در پایان این دیدار پیراهن تیم ملی فوتبال از سوی سرپرست فدراسیون فوتبال به علیرضا زاکانی شهردار تهران اهدا شد.

قرارگاهی برای آسیب‌های اجتماعی

پیام ویژه - احمداحمدی‌صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران درباره اقدامات انجام‌شده برای کاهش آسیب اعتیاد گفت:«یک قرارگاه مختص به موضوع آسیب های اجتماعی راه اندازی کرده ایم تا به مسائل اجتماعی به عنوان یک معضل و پدیده نگاه شود. در قرارگاه تمامی پیگیری ها در حد عالی انجام می شود. قرارگاه تلاش می کند تا هم افزایی بین دستگاه های متولی ایجاد کند و می توانیم با جلوگیری از بوروکراسی اداری سازمان های متولی را در کنار هم جمع کنیم.»

واگذاری ۵ هزار و ۳۰۰ متر مربع زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه در منطقه ۲۲

پیام ویژه - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به کمبود سرانه آموزشی در این محدوده تازه تاسیس پایتخت گفت: زمینی با مساحت ۵ هزار و ۳۰۰ متر مربع برای ایجاد سرانه آموزشی در اختیار آموزش و پرورش قرار داده خواهد شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت کشور و بنیاد مسکن برای توسعه و عمران روستایی

پیام ویژه - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تبادل تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان وزارت کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه توسعه و عمران روستایی خبر داد.

از دغدغه شهردار در خصوص مساله جوانی جمعیت تقدیر می‌کنم

پیام ویژه - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم می‌دانم از دغدغه شهردار در خصوص مساله جوانی جمعیت و عزم ایشان به راه‌اندازی قرارگاه جمعیت در شهر تهران تشکر کنم و اطمینان داریم این دغدغه برای ایشان و مدیران ارشد تحت امرشان وجود دارد.

برگزاری ۴۰ نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب؛ امسال

پیام ویژه - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با همت شهرداری و نمایشگاه شهر آفتاب شاهد برگزاری نمایشگاه خودرو در این دوره بودیم و ۴۰ نمایشگاه برای امسال در این فضا پیش‌بینی شده است.

طرح موضعی بافت ناکارآمد و فرسوده محله چیذر در کمیسیون ماده ۵ تصویب شد

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: طرح موضعی«ساماندهی بافت ناکارآمد محله چیذر» با تمرکز بر ساماندهی محدوده ارزشمند واقع در تپه و ده چیذر در محدوده ای به مساحت حدود ۴.۵ هکتار تهیه شد و در ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری به تصویب کمیسیون ماده پنج شهر تهران رسید.

آغاز مرمت و باز زنده سازی خانه وثوق الدوله

پیام ویژه - صبح امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱با حضور دکتر سید احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر محمد مویدی، مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران عملیات اجرایی مرمت و باز زنده سازی خانه وثوق الدوله در محل این عمارت آغاز شد.

امیدوارم ذهنیت برخی از مردم نسبت به جایگاه زن در جامعه تغییر کند

پیام ویژه - زهرا جهان‌فرد تنها راننده زن ناوگان اتوبوس‌رانی جاده‌ای شهرستان خلیل‌آباد و حتی منطقه ترشیز است که از سال ۹۵ فعالیت رسمی‌ خود را به‌ عنوان راننده اتوبوس آغاز کرده و تا امروز در کنار همسرش جاده‌های دور و نزدیک کشور را طی کرده است. او با سرسختی خود در برابر قضاوت‌های سطحی‌انگارانه برخی از مردم تلاش کرده حضورش را در جامعه روزبه‌روز جدی‌تر کند.

سی‌وسومین نمایشگاه کتاب در مصلی تهران

پیام ویژه - سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) گشایش یافت. این نمایشگاه تا شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه برپاست.

ساير مطالب

اوکراین، پیشنهاد آتش‌بس با روسیه و تسلیم اراضی را رد کرد

18 میلیون نفر تا سه ماه آینده در معرض تهدید ناامنی غذایی هستند

تظاهرات هزاران نفر از مخالفان اردوغان در استانبول

226 نماینده از اقدام‌های اوجی و کارکنان صنعت نفت قدردانی کردند

خبر خوش رئیسی درخصوص خنثی‌سازی تحریم‌ها

عجیب‌ترین عکس از بازی جنجالی پرسپولیس-تراکتور

2 ستاره دیگر در راه استقلال

حکم احتمالی درخصوص بازی پرسپولیس-تراکتور

تکلیف پرونده 36 هزار کولر قاچاق بعد از 4 سال روشن شد

هدیه رییس‌جمهور این بار به خانواده چهار قلوهای ارومیه‌ای

روسیه: برای مقابله با تحریم‌ها باید به منابع خودمان تکیه کنیم

تفاوت مبنایی تمدن ما با آمریکا و اروپا این است که آن‌ها می‌خواهند همه لذت‌ها در همین دنیا باشد

موزه‌ای که 167 کشور دنیا از آن دیدن کردند/ سفری عمیق‌ به هشت سال مجاهدت

بمب نقل‌وانتقالاتی خنثی شد؟

حقوق سربازان افزایش یافت

تعداد مستاجران در ایران چقدر است؟

نرگس منصوری حین فرار از کشور دستگیر شد | ماموریت منصوری چه بود؟

گفت‌وگوی مقامات دفاعی ریاض و واشنگتن درباره نقش ایران در منطقه

تیم ملی قطر با ستاره بلژیکی در جام‌جهانی

ناگفته‌هایی از حمله تروریستی در حرم رضوی

نماینده اهواز: اعتراضات در خصوص گرانی در چند شهرستان بود/ خواسته‌ی مردم، حق و منطقی است/

ضرغامی: عاشق «کمپربازها» شده‌ام!

دوگانه روحانی - رئیسی؛ دوگانه ای پوچ/ چرا هشتگ روحانی متشکریم نشان از یک بیماری عمیق تاریخ ایران دارد؟

رونمایی رئیس جمهور از ماهواره اروم‌ست

رئیسی: همه دستگاه‌های مسئول و نهادهای مالی از فعالیت‌های توسعه‌ای دانشگاه‌ها حمایت کنند

امیرعبداللهیان به وزیر خارجه روسیه: اگر آمریکایی ها منطقی عمل کنند، توافق در دسترس خواهد بود/ ایران از هر تلاش دیپلماتیک برای حل مناقشه اوکراین حمایت می کند

رمز موفقیت من اهمیت ندادن به «خیلی ها» بود/ هنوز اول راه هستم

قانون درباره دیدار تراکتور-پرسپولیس چه می‌گوید؟

تسلیت سید محمد خاتمی در پی درگذشت مادر شهیدان صنیع خانی

حقوق اردیبهشت بازنشستگان کشوری واریز شد

بازی تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند/ فرار داور و بازیکنان از دست تماشاگران

معاون اجرایی رئیس جمهور: می‌خواهیم اقتصاد رقابتی شود تا قیمت‌ها خود به خود تعدیل شود

پیوستن بازیکن لیورپول به میلان قطعی شد

هشدار رستم قاسمی درباره افزایش دادن اجاره ها

انتقاد تند از کاپیتان تیم ملی؛‌ جهانبخش بدترین بازیکن فصل فاینورد شد

وزیر جنگ تل‌آویو برای مهار ایران، دست به دامان آمریکا شد

وقتی ایران مهم ترین دغدغه پادشاه اردن می‌شود!

واکنش پلیس به اعتراضات روزهای اخیر

جراحی اقتصادی باید از هزینه های حکومتی شروع می شد

اینتراخت فرانفکورت قهرمان لیگ اروپا شد

دومین حریف تدارکاتی تیم ملی فوتبال مشخص شد

پاتک سپاه به محتکران 13 تن آرد در قم

پاریس از تصمیم روسیه برای اخراج دیپلمات‌های فرانسوی ابراز تاسف کرد

عراق از ترکیه به شورای امنیت شکایت کرد

پشت‌پرده تخریب «طرح عادلانه‌سازی یارانه‌ها» اغراض سیاسی است

توئیت علی مطهری درباره حوادث دی‌ماه 96 و آبان 98/ دولت رئیسی نگران ایجاد آشوب از درون حکومت نیست

نمی شود مجیدی را به اجبار در استقلال نگه داشت

اعزام تیم ملی فوتبال به کانادا از عجایب روزگار است/ همه تیم‌ها به دنبال بازی در خاورمیانه‌اند

جزئیات بازگشت بیرانوند به پرسپولیس

آخرین جزئیات از حادثه گروگانگیری ایلام

آرای مجلس، دولت و مجمع تشخیص شفاف می‌شود

پاسخ فدراسیون کانادا به نخست‌وزیر درباره بازی با ایران

پشت‌پرده عدم افزایش حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه زمانی زیاد می شود؟

فراخوان نخستین دوره اعطای نشان فریده ماشینی در مطالعات زنان

دو تغییر اجباری در ترکیب استقلال

مجازات حبس مردان از قانون مهریه حذف شد

محبوبیت طارمی نگاه‌ها را به ایران جلب کرد

سه کیلومتر هم نمی‌دوند اما قرارداد میلیاردی می‌خواهند/ ظرف گل‌محمدی پُر شده است

دومین توله‌یوز ایران هم تلف شد

حراست از مکتب امام، عامل بغض کیهان نسبت به یادگار امام

شکست آاک مقابل المپیاکوس/ حاج صفی پاس گل داد

نماینده آمریکا: اسراییل با ترور خبرنگار الجزیره مرتکب جنایت جنگی شد

رهبر انقلاب بر پیکر استاد فاطمی‌نیا نماز میت اقامه کرد+فیلم

واکنش وزارت خارجه به اخبار واکسن‌های مورد قبول برای حج و سفر به عربستان

نگرانی واشنگتن از کند شدن تیغ تحریم‌ها/ عقب‌نشینی از فشار علیه ونزوئلا

سپر هسته ای روسیه مانع بروز جنگ جهانی سوم است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: نمی‌خواهیم بیانیه الجزایر تکرار شود/ سفر انریکه مورا و امیر قطر را به فال نیک می‌گیریم/ هیئت ایرانی به وین برمی‌گردد/ امروز دو راه وجود دارد؛ تثبیت برجام یا اصلاح برجام

اعتراضات مردمی نتیجه تصمیمات غلط و غیرکارشناسی است/ مجلس را به دلیل شرایط اقتصادی درگیر کارهای روزمره کرده‌اند

جزئیات نحوه رسیدگی به اطلاعات پولی و مالی مودیان مالیاتی

ادعای رسانه آمریکایی درباره سفر انریکه مورا به ایران

امروز مجلس جلسه علنی ندارد

تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نشست مشترک کمیسیون اصل نود با اژه‌ای

جزئیات جدید از دستگیری 2 جاسوس فرانسوی در ایران +فیلم

نتایج رسمی انتخابات پارلمانی لبنان

ادعای عجیب وزیر دفاع آمریکا برای حمله به 3 نقطه در ایران

قاتل مامور پلیس به قصاص در ملأعام محکوم شد

یحیی تکلیف سیدجلال را برای فصل آینده روشن کرد

حضور وزیر خارجه ایران در امارات برای تسلیت درگذشت رییس فقید امارات متحده عربی + تصاویر

احمدی نژاد ممنوع الخروج شد؟/ مشاور رسانه ای او پاسخ داد

ترکیه به درخواست اسرائیل شخصیت‌های حماس را اخراج کرد

اقدامی بی سابقه در آمریکا؛ تغییر نام یک خیابان به «راه فلسطین»

متن طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه

اینترنت در عین گران‌تر شدن، کیفیت بهتری ندارد

زلاتان با دست خالی شیشه اتوبوس میلان را شکست +فیلم

بخشایش اردستانی: شرایط مثل آبان 98 نخواهد شد

اعزام موشک‌های روسیه به مرز با فنلاند+فیلم

«قانون تثبیت ساعت رسمی کشور» به دولت ابلاغ شد

طارمی همبازی مسی و نیمار می‌شود؟

پیگیر وضعیت معلمان بازداشتی هستیم/ یک عده قابل تخفیف هستند؛ باید وضعیت‌شان روشن شود تا سر کلاس برگردند

شهادت مأمور پلیس در درگیری با قاچاقچیان سوخت

اردوی سوئیس یا حضور در اجلاس؟/ حضور هیات 43 نفره وزارت کار در نشست ژنو

چگونگی اعطای سهام عدالت به جاماندگان

تصمیم عجیب محمدرضا ساکت برای سپاهان

مدیر دفتر شبکه الجزیره در تهران: "ابوعاقله" نماد فلسطین شد

انتقام خواهر شوهر از عروس در فضای مجازی

اقتصاد روسیه قوی تر از چیزی است که انتظار می‌رفت

تشکر مجیدی از آبی‌پوشان و حضور 2 میهمان ویژه +عکس

نماینده سابق خرمشهر درگذشت

بیانیه پرسپولیس بعد از قهرمانی استقلال

بمبگذاری در جنوب تهران بعد از قتل مسلحانه در جشن عروسی / گفتگو با مظنون پرونده