پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

اساسنامه سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای پس از ۵ دهه در نوبت تصویب مجلس شورای اسلامی

پیام ویژه - رئیس سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور با اشاره به تصویب طرح اساسنامه این سازمان در «کمیسیون آموزش مجلس»، اظهار کرد: سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور نزدیک به ۵ دهه قبل تأسیس شده و از همان زمان فاقد اساسنامه بوده و برخورداری از این اساسنامه قانونی اهمیت بالایی برای این سازمان دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: طرح طبقه‌بندی مشاغل آسایش کارگران را به همراه دارد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در کارخانه لاستیک بارز، گفت: طرح طبقه بندی مشاغل آسایش فکری کارگران را به همراه دارد و باید فرهنگ‌سازی شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: بیش از یک هزار فروشگاه در لرستان به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک متصل شدند

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون تعداد یک هزار و۴۶۷ فروشگاه در سطح استان به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک متصل شده اند .

تجهیز ۹۹۷ فروشگاه در خراسان شمالی به سامانه طرح کالابرگ الکترونیک

پیام ویژه - با پیگیری و نظارت‌های انجام‌شده تاکنون در ۹۹۷ فروشگاه عرضه مواد غذایی و با بیش از هزار و ۱۰۰ پایانه فروشگاهی در استان خراسان شمالی برای اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی به سامانه مربوطه تجهیز و متصل شده است.

صندوق‌های خرد محلی زمینه‌ساز اشتغال بانوان روستایی جنوب سیستان و بلوچستان

پیام ویژه - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۴ صندوق خرد محلی در روستاهای جنوب استان راه اندازی شده است تا شرایط اشتغال خانگی و پایدار به خصوص برای بانوان خانه‌دار بلوچ فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد: برنامه‌ریزی برای ایجاد ۲۶ هزار شغل در استان یزد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در حال حاضر ۱۷۹ واحد مستقر در شهرک‌های صنعتی راکد یا غیر فعال هستند که عمده‌ترین علت این موضوع، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است.

تبیین اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیکی در استان البرز

پیام ویژه - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست ویژه خبری کالابرگ الکترونیکی که به دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان کمیته اطلاع رسانی طرح برگزار شد، به تبیین اجرای سراسری این طرح پرداخت.

پیش‌بینی ۳۴ هزار ایجاد فرصت شغلی برای استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان هرسین گفت: در سند اشتغال استان کرمانشاه ۳۴ هزار فرصت شغلی پیش بینی شده است.

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: ایجاد بیش از ۴ هزار ترمینال فعال فروشگاهی طرح کالابرگ الکترونیکی در استان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از ۱۳ خرداد ماه جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی گفت: تاکنون ترمینال و زیرساخت مورد نیاز اجرای این طرح با بیش از ۴ هزار و ۵۵۰ ترمینال فعال فروشگاهی در سطح این استان ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات شکل‌گیری و توانمندسازی تعاونی‌ها در استان

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در سال گذشته صددرصد اعتبارات شکل گیری و توانمندسازی تعاونی‌ها توسط این اداره کل جذب شده است.

اختصاص حدود ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار مشاغل خانگی به سیستان و بلوچستان

پیام ویژه - کمیته فنی ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی سیستان و بلوچستان به منظور بررسی وضعیت معرفی متقاضیان و پرداخت تسهیلات به ریاست «محمد عزت یار» معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و نمایندگان بانک های عامل برگزار شد.

گسترش همکاری‌های ایران و قطر در حوزه اشتغال

پیام ویژه - در دیدار وزرای کار جمهوری اسلامی ایران و قطر بر گسترش همکاری ها در حوزه‌های کارگری، کارفرمایی و تبادل تجربیات مهارت‌آموزی تأکید شد.

اجلاس سازمان جهانی کار فرصتی برای توسعه عدالت اجتماعی در جهان است/ وضعیت کارگران در اراضی اشغالی کشور فلسطین نگران‌کننده است

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برگزاری نشست پارلمان جهانی و سه‌جانبه کار فرصت مناسبی برای پرداختن به مسائلی است که زندگی میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است.

عدالت اجتماعی، اصل بنیادین جمهوری اسلامی ایران است

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عدالت اجتماعی را اصل بنیادین و ریشه‌ای جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: موضوع عدالت اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران نه فقط قلمرو در سیاست اجتماعی بلکه یک باور اصولی ریشه‌دار در قانون اساسی و باور‌های دینی و اسلامی است.

قوانین روابط کار در ایران حمایتی است/ تبیین قوانین اشتغال بانوان در ایران با رویکرد خانواده‌محوری در اجلاس جهانی ILO

پیام ویژه - رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با بیان این‌که قوانین روابط کار در ایران حمایتی است، گفت: ایران به‌عنوان یک کشور مدعی در حوزه روابط کار، در عرصه‌های بین‌المللی حرف برای گفتن دارد.

کریمی‌بیرانوند خبر داد: امسال چهار هزار میلیارد تومان به تسهیلات مشاغل خانگی اختصاص یافت

پیام ویژه - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال چهار هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلاتی برای بخش مشاغل خانگی در کشور اختصاص یافته است.

سرپرست موسسه کار و تأمین اجتماعی منصوب شد

پیام ویژه - «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حکمی «محمدرضا کارگر شورکی» را به‌عنوان سرپرست موسسه کار و تأمین اجتماعی منصوب کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: افزایش اشتغال در استان یکی از اهداف مهم سند توسعه تعاون است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به بیش از ۳۳ هزار افراد شاغل در تعاونی های استان، سهم بخش تعاون از اشتغال استان را ۷ درصد عنوان کرد و گفت: یکی از اهداف مهم سند توسعه تعاون افزایش این میزان به ۲۰ درصد است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین به معنی روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت در جامعه است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی جهاد تبیین که به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان برگزار شد، گفت: جهاد تبیین به معنی روشنگری و بیان حقیقت و واقعیت در جامعه و از مهمترین وظایف مدیران و مسئولان کشور است.

اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک در راستای مهار تورّم است/ افزایش ۲۰ درصدی اعتبار یارانه مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در مرحله نخست

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از ۱۳ خرداد‌ماه و به‌منظور حمایت از خانوارهای کم‌درآمد اعتبار یارانه مددجویان کمیته امداد امام‌ خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در صورت خرید اعتباری بیش از ۷۰ درصد مبلغ یارانه، ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای طرح ملّی کالابرگ الکترونیک

پیام ویژه - مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال‌جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی اجرا می‌شود.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک

پیام ویژه - مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال‌جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرایی می‌شود.

آغاز اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه

پیام ویژه - معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم از ۱۳ خردادماه آغاز می‌شود.

قیام ۱۵ خرداد روز دفاع از مرجعیت اسلامی بود

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قیام ۱۵ خرداد را روز دفاع از مرجعیت اسلامی دانست و گفت: پانزدهم خردادماه، آغازی بر پایان حکومت ظلم و ستم بود.

اساس و پایه اقتصاد کشور «کار و کارگر» است

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اساس و پایه اقتصاد کشور را کار و کارگر دانست و گفت: کارگران و کارفرمایان، مظهر شکوه و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در حاشیه برگزاری چهارمین کمیته استانی بیمه بیکاری، بر لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری تأکید کرد.

جذب ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۶ با پیش بینی ۳ هزار فرصت شغلی در کرمانشاه

پیام ویژه - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ششمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، گفت: تاکنون ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبارات جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه با پیش بینی ۳ هزار و ۱۵۰ فرصت شغلی در کرمانشاه پرداخت شده است.

اولین نشست شورای سند توسعه تعاون در کشور به میزبانی گیلان برگزار شد

پیام ویژه - اولین نشست شورای سند توسعه تعاون در کشور به میزبانی گیلان برگزار شد.مرور نکات مهم سند توسعه تعاون، شرح تکالیف دستگاه ها و طرح موضوع فرهنگ سازی تعاون توسط سازمان ها و نهادهای فرهنگی در استان از اهداف برگزاری این نشست بود.

تایید ۲۷۰۴ درخواست مشاغل سخت و زیان آور استان هرمزگان در سال ۱۴۰۱

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سال ۱۴٠۱ با ۲۷٠۴ درخواست مشاغل سخت و زیان آور در استان موافقت و درخواست کنندگان از مزایای آن برخوردار شده‌اند.

آشنایی با محیط کار و ایجاد خودباوری در کارآموزان اولویت طرح بورسیه نخبگان در یزد

پیام ویژه - توافق نامه چهارجانبه مشترک در حوزه روند اجرایی طرح بورسیه صنعتی مستعدین برتر و نخبگان استان بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بنیاد ملی نخبگان، اداره کل تامین اجتماعی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به امضاء رسید.

شرکت ایرانگردی و جهانگردی از ابتدای تابستان میزبان بازنشستگان در مشهدمقدس است

پیام ویژه - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این‌که شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام‌رضا(ع) در اختیار گرفته است، اعلام کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده، این هتل از ابتدای تابستان درخدمت بازنشستگان خواهد بود.

رشد تولید لازمه مهار تورّم است/ دولتمردان باید حلقه وصل کارگران و کارفرمایان باشند/ افزایش ۲۰ درصدی یارانه‌ها به شرط خرید کالابرگ الکترونیک

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رشد تولید را لازمه مهار تورّم دانست و گفت: همزمان با مهار تورّم، رشد تولید و رونق اقتصادی در دستور کار دولت مردمی سیزدهم است.

دیپلماسی مهارت یکی از محورهای روابط خارجی کشور است/ آماده ارتقای سطح تبادلات تجاری با تاجیکستان هستیم

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت‌های مطلوب کشور در حوزه آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای به یکی از محورهای دیپلماسی تبدیل شده است.

ساير مطالب

زمینه گسترش همکارهای گسترده بین ایران و نیجر فراهم است

بخش خصوصی محور تحول نهضت مهارت‌آموزی در گام دوم انقلاب است

تصمیم دولت برای افزایش 20 درصد یارانه کالابرگ الکترونیک

هفتمین دوره همایش ملّی کار برگزار می‌شود

همایش ملّی کار؛ تریبون آزاد دولت و شرکای اجتماعی / رحیم سرهنگی، رئیس ستاد برگزاری همایش ملّی کار و رئیس مؤسسه کار و تأمین اجتماعی

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تعامل بین دستگاه قضایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت حل مشکلات مردم ضروری است

اختصاص خط ویژه اعتباری 900 میلیارد ریالی قرض‌الحسنه به تعاونی‌های فراگیر ملّی

رونمایی از «تی‌تی‌ پلاس»، سامانه هوشمند غیرحضوری بانک توسعه تعاون

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رشد، توسعه و بالندگی کشور مرهون تلاش جوانان است

میانگین زمان رسیدگی به دادخواست های شکایتی در مراجع تشخیص کرمانشاه 64 روز کاهش یافت

تیم آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور شد

ارتقای فرهنگ کار مهم‌ترین دغدغه‌ رهبر معظم انقلاب در حوزه رفع موانع تولید است

آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای نقش‌آفرینی در توسعه دیپلماسی اقتصادی و رشد صادرات غیرنفتی

مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی: تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در کاهش حوادث ناشی از کار می توانند نقش‌آفرینی کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روابط عمومی نقش مهمی در خنثی کردن تبلیغات تیره دشمن دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: افتخارات کشور مرهون تلاش و فداکاری کارگران در عرصه تولید و اقتصاد است

تقدیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از خانواده نیکوکار مشهدی/ تأکید مرتضوی بر حمایت از نهادهای مردمی در حوزه بهزیستی

قهرمانی کارگر لرستانی در رقابت های کشتی ساحلی کشور

تعهد اشتغال استان مرکزی در سال جاری 10 هزار و 999 اشتغال است

کارگروه ارتقای ایمنی صنعت ساختمان در استان خراسان شمالی تشکیل شد

میز خدمت ویژه خانواده شهداء و ایثارگران فارس برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جوانی جمعیت و حمایت از خانواده از برنامه‌های دولت سیزدهم است

بازدید رعیتی‌فرد از 2 شرکت تولیدی در استان اردبیل

در تنظیم روابط کار باید تصمیم‌گیری‌ها بدون اجحاف در حق کارگر و کارفرما باشد

حساب‌های پیشرفت و عدالت راه‌اندازی و تدوین می‌شود

ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان است/ دستگاه‌های عضو در شورای‌عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند/ تأکید بر ارزیابی دقیق مصوبات و تسهیلات اعطایی اشتغال‌زایی در سال‌های گذشته

تخصیص 15 درصد از بودجه عمومی کشور به صندوق‌های بازنشستگی

تثبیت ضریب پشتیبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان مدنظر باشد/ اهتمام وزارت رفاه برای پایداری صندوق‌های بازنشستگی

نسبت پشتیبانی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان از حد مطلوب استانداردهای جهانی بالاتر است

حفظ پایداری صندوق‌های بیمه اجتماعی بر اساس برنامه عملیاتی در دستور کار قرار گیرد

خلجی: رسالت اصلی روابط‌عمومی جهاد تبیین است

آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز دزفول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

افزایش بیش از دو برابری سرمایه بانک توسعه تعاون در دولت مردمی سیزدهم

نخستین دوره جشنواره ملّی امتداد برگزار می‌شود

روابط‌عمومی‌ها پاسداران عزت ایران اسلامی‌اند/ جهاد تبیین باید به ارتقای سرمایه اجتماعی در کشور منجر شود

پوستر نخستین جشنواره ملّی امتداد رونمایی شد

رضوی‌کیا: تعطیلی در حوزه ارتباطات وجود ندارد

مرکز علم و تعاون دانشگاه ایلام افتتاح شد

اختصاص خط اعتباری 57 میلیارد تومانی به تعاونی‌های شهرستان رومشکان

عملیات اجرایی طرح‌های تعاون‌محور اشتغال‌زای شهرستان رومشکان استان لرستان آغاز شد

مسابقات قهرمانی دو و میدانی کارگران کشور (بانوان) با قهرمانی تیم بانوان البرز به کار خود پایان داد

40 هزار اتباع غیرمجاز در البرز شناسایی شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی، راه‌اندازی مشاغل پشتیبان است

افزایش 49 درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خراسان شمالی

فرایند پرداخت تسهیلات تبصره 16 در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد

مشارکت 44 دستگاه در ثبت اطلاعات سامانه رصد در لرستان

اقناع‌سازی افکار عمومی؛ دستور کار مدیران استانی/ اشتغال، مهم‌ترین نیاز امروز کشور است

ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

برگزیدگان «نشان ملّی بهره‌وری ایران» تقدیر شدند/ امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان تأمین اجتماعی و سازمان ملّی بهره‌وری

بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات در بخش مشاغل خانگی در استان لرستان پرداخت شد

کریمی‌بیرانوند: ترویج فرهنگ کار و مهارت‌آموزی حلقه مفقوده اشتغال فارغ‌التحصیلان کشور است/ سامانه نظام جامع اطلاع‌رسانی بازارکار تا شهریور‌ماه امسال راه‌اندازی می‌شود

سیصد‌و‌شانزدهمین نشست شورای عالی کار برگزار شد

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.