پیام ویژه

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

استان مازندران ۶۸۱ نخبه شاهد و ایثارگر دارد

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: استان مازندران ۶۸۱ نخبه شاهد و ایثارگر دارد و نگاه بنیاد نخبه‌پروری با رویکرد استعدادیابی است.

آرتین به عنوان نماد مظلومیت مردم ایران معرفی شد

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در جمع خبرنگاران گفت: آرتین سرایداران نماد مظلومیت مردم ایران معرفی شد و در میان جانبازان ایران اسلامی کمترین سن را دارد.

پویش کاروان غیرت برگزار می‌شود

پیام ویژه - پویش کاروان غیرت به همت قرارگاه مردمی فضای مجازی شاهد به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید غیرت «حمیدرضا الداغی» برگزار می‌شود.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «شیخ شعبانی»

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم فاطمه حسن‌زاده سلطانمرادی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسن، حسین و مهدی شیخ شعبانی» را تسلیت گفت.

پیام قاضی‌زاده هاشمی در سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد/آرزومندان شهادت امام شهیدان را شناخته‌اند

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی سالروز رحلت امام فرزانه و پاک نهاد، حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهدای گرانقدر قیام ۱۵ خرداد را گرامی داشت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «خیراله نژاد»

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم عصمت توکلی» مادر گرامی شهیدان معزز «محمدامین، فاطمه ‌‌و مریم خیراله نژاد» را تسلیت گفت.

یاد، سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود/زنده نگه داشتن یاد شهید و خانواده‌ها و دوستان شهدا، جهاد است

پیام ویژه - متن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت دو هزار و چهل و چهار شهید سبزوار و همچنین دست اندرکاران کنگره ملی دو هزار و چهارصد و نود و هشت شهید نیشابور و جمعی از خانواده‌های شهدای این دو شهر، که در تاریخ سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲ برگزار شده بود، صبح امروز در محل برگزاری همایش در سبزوار منتشر شد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر و همسر شهیدان «موسیسیان قزلجه»

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی گرانقدر «خانم سلوارت اوهانسیان قزلجه» مادر گرامی شهید معزز «ادموند موسیسیان قزلجه» و همسر شهید گرانقدر «هایقاق موسسیان قزلجه» را تسلیت گفت.

یادمان شهدای مدافع سلامت در «شاهد یاران»

پیام ویژه - روایت «شاهد یاران» از شهدای مدافع سلامت در دویست‌وچهارمین و دویست‌وپنجمین شماره از ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران» با عنوان «لاله‌های سپید» منتشر شده است.

بادمان شهدای مدافع سلامت در «شاهد یاران»

پیام ویژه - روایت «شاهد یاران» از شهدای مدافع سلامت در دویست‌وچهارمین و دویست‌وپنجمین شماره از ماهنامه فرهنگی تاریخی «شاهد یاران» با عنوان «لاله‌های سپید» منتشر شده است.

لزوم توسعه زیرمجموعه‌های پیام‌آوران ایثار در استان البرز/ بنیاد حامی مجموعه پیام‌آوران ایثار است

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در گردهمایی پیام‌آوران ایثار، بر لزوم توسعه زیرمجموعه‌های پیام‌آوران ایثار در استان البرز تأکید کرد و گفت: انتظار بنیاد از پیام‌آوران ایثار افزایش پویایی و نشاط در عرصه روایتگری و توسعه زیرمجموعه پیام‌آوران ایثار به لحاظ کمی و کیفی برای حضور در عرصه‌های مختلف است.

ایجاد پرونده‌های الکترونیک و هوشمندسازی کمیسیون‌های پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام ویژه - سرپرست اداره کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های جدید کمیسیون پزشکی برای هوشمندسازی و اعزام تیم‌های تخصصی به استان‌ها را تشریح کرد.

ساختار بنیاد به سوی مردمی‌سازی و استفاده از ظرفیت نخبگان ایثارگر پیش می‌رود

پیام ویژه - سرپرست دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهارمین همایش آموزش سلامت جمعیت و حمایت از مصدومان شیمیایی استان گیلان گفت: ساختار بنیاد مأموریت‌گرا است و به سوی مردمی‌سازی و استفاده از ظرفیت نخبگان و تشکل ها پیش می‌رود.

خسارت منازل ایثارگران سیل‌زده در فیروزکوه جبران می‌شود

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در گفتگوی تلفنی با رئیس بنیاد و خانواده شهید «ملا جعفری» در شهرستان فیروزکوه، ضمن پیگیری خسارت وارد شده ناشی از سیل اخیر فیروزکوه، از جبران خسارت منازل ایثارگران در روستا‌های سیل‌زده این شهرستان خبر داد.

دیدار رئیس جمهور با جمعی از خانواده‌های معظم شهدای آذربایجان شرقی

پیام ویژه - رئیس جمهور در بخش ماقبل پایانی برنامه‌های دور دوم سفر استانی دولت مردمی به آذربایجان شرقی، با جمعی از پدران، مادران، خواهران و فرزندان شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع امنیت استان دیدار و گفت‌وگو کرد. آیت الله رئیسی پس از این دیدار، در نشست خبری به سوالات اصحاب رسانه پاسخ گفت و سپس تبریز را به مقصد تهران ترک کرد.

​​​​​​​دیدار رئیس جمهور با خانواده‌های شهدای آذربایجان شرقی/ خانواده شهدا صاحبان اصلی و پشتوانه‌های عظیم انقلاب هستند

پیام ویژه - رئیس جمهور در ادامه برنامه‌های دور دوم سفر استانی دولت مردمی به آذربایجان شرقی، با جمعی از پدران، مادران، خواهران و فرزندان شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و مدافع امنیت استان دیدار و گفت وگو کرد.

ابلاغ سلام رئیس جمهور به ۳ عضو جامعۀ ایثارگری تبریز

پیام ویژه - همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور به آذربایجان شرقی، حجت الاسلام «احمد صالحی» رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به اتفاق «جابر ابوالفتح زاده» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی و «محمدحسن علینقیان افجه‌ای» مدیرکل مراجعات و ارتباطات ایثارگران با حضور در منزل خانوادۀ یک شهید والامقام و دو جانباز سرافراز در تبریز، سلام آیت الله رئیسی را به این اعضای جامعۀ معزّز ایثارگری و خانواده هایشان ابلاغ کرد.

​​​​​​​دیدار نماینده تام الاختیار رئیس جمهور با جانبازان نخاعی و بازدید از گلزار شهدای شنب غازان تبریز

پیام ویژه - رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و نماینده تام الاختیار آیت‌الله رئیسی در دومین دور سفر استانی دولت سیزدهم به آذربایجان شرقی، در دو برنامۀ جداگانه با جانبازان نخاعی تبریز دیدار و از گلزار شهدای شنب غازان این کلانشهر بازدید کرد.

سومین روز برپایی میز ارتباطات مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران در آذربایجان شرقی

پیام ویژه - میز ارتباطات مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران، امروز، جمعه برای سومین و واپسین روز میزبان آحاد مختلف مردم و به ویژه اعضای بزرگوار جامعۀ ایثارگری استان است تا به مطالبات ایشان پاسخ داده شود و درخواست ها مورد رسیدگی قرار گیرد. این میز به مناسبت دور دوم سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت به آذربایجان شرقی برپا شده و تا ساعت ۱۸ امروز در محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دایر است.

اعزام خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به مشهد مقدس با نخستین قطار بستان آباد-خاوران

پیام ویژه - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: صبح روز جمعه ۱۹ خرداد ماه پس از افتتاح خط راه آهن بستان آباد-خاوران توسط آیت الله رئیسی، ۱۰۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با نخستین قطار این خط ریلی به مشهد مقدس اعزام شدند.

پیکر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» تشییع شد

پیام ویژه - پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» از تیپ فاطمیون پس از اقامه نماز بر پیکر مطهرش از در منزل شهید در محله دولتخواه جنوبی به سمت مقبره شهدای بوستان امام خمینی(ره) تشییع شد.

دومین روز برپایی میز ارتباطات مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران در آذربایجان شرقی

پیام ویژه - میز ارتباطات مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران، امروز پنجشنبه برای دومین روز میزبان آحاد مختلف مردم و به ویژه اعضای بزرگوار جامعۀ ایثارگری استان است تا به مطالبات ایشان پاسخ داده شود و درخواست ها مورد رسیدگی قرار گیرد. این میز به مناسبت دور دوم سفر رییس جمهور و هیئت دولت به آذربایجان شرقی برپا شده و تا فردا، جمعه در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دایر خواهد بود.

تشییع پیکر مطهر جانباز ۷۰ درصد «سردار حاج سیدرحیم بازیار» در شیراز

پیام ویژه - مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر جانباز گرانقدر ۷۰ درصد «سردار حاج سید رحیم بازیار» با حضور سردار محمد جعفر اسدی از فرماندهان استان فارس در دوران دفاع مقدس، ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از همرزمان و جانبازان نخاعی استان امروز چهارشنبه ۱۷ خرداد در حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) برگزار شد. پیکر مطهر این سردار رشید اسلام سپس برای خاکسپاری به زادگاهش روستای بلیان از توابع شهرستان کازرون منتقل شد.

وداع مردم شیراز با پیکر مطهر جانباز ۷۰ درصد «سردار حاج سیدرحیم بازیار»

پیام ویژه - مردم ولایتمدار شیراز و یادگاران دفاع مقدس در مراسمی با پیکر مطهر جانباز ۷۰ درصد «سردار حاج سیدرحیم بازیار» وداع کردند. این مراسم در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) برگزار و با قرائت دعای توسل همراه بود.

یادواره ۹۳ شهید فرهنگی استان البرز/دانش آموزان و دانشجویان سیره و روش شهیدان را مطالعه کنند

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در یادواره ۹۳ شهید فرهنگی استان البرز گفت: نسل جوان، دانش آموزان و دانشجویان باید سیره و روش شهیدان را مطالعه کنند و در این مراسم‌ها حضور پیدا کنند و با نحوه زندگی شهیدان آشنا شوند.

حفظ دستاوردهای شهدا نیازمند ترویج سبک و سیره شهدا در جامعه است

پیام ویژه - استاندار قم در دیدار با خانواده شهیدان گرانقدر «محمود و مصطفی برجعلی‌زاده» گفت: شهدا اسوه‌های ایستادگی، صبر و ایثار هستند، برای حفظ دستاوردهای شهدا سبک و سیره شهدا باید به نسل امروز منتقل شود.

دیدار مدیرکل بنیاد استان فارس با ۳ جانباز گرانقدر شهرستان شیراز

پیام ویژه - ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس با جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد «فتاح زادخور» و «عباس حسن‌پور» و جانباز ۵ درصد «محمدحسین زبرجد» دیدار و مسائل و مشکلات آن بزرگواران را از نزدیک پیگیری و بررسی کرد.

دیدار مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی با خانواده‌های معظم شهیدان «گرامی»، «صغیری» و «اشرفی‌فر»

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی با همراهی فرمانده پایگاه بسیج ادارات استان و معاون بهداشت و درمان بنیاد استان در راستای طرح سپاس با خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «حسین گرامی»، «مهدی صغیری» و «احمد اشرفی» دیدار و گفت و گو کرد.

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری

پیام ویژه - داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در جهت ارتباط بی‌واسطه با جامعه معظم ایثارگری و پاسخگویی شفاف به مشکلات این قشر شریف، روز چهارشنبه ۱۷ خرداد با حدود ۵۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

پیام ویژه - نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان «فریدون امیری» و «رحیم ستارپور» با خانواده این دو شهید والامقام دیدار و از آنان تجلیل کردند.

پیام تبریک تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالروز زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی

پیام ویژه - تشکل‌های شاهد و ایثارگر با صدور پیامی سالروز آغاز رهبری و زعامت حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای را به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و ملت ولایی و شریف ایران اسلامی تبریک گفتند.

ساير مطالب

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

یادواره شهدای 15 خرداد و شهدای فصل بهار با محوریت شهید مدافع حرم «علی سیفی» در اردبیل

تکذیب شایعه عدم اعطای تسهیلات بانک دی به افراد بالای 60 سال

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با جامعه ایثارگری

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد گیلان با جامعه ایثارگری

جانباز گرانقدر 70 درصد «سردار حاج سیدرحیم بازیار» آسمانی شد

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد گیلان با جامعه ایثارگری استان

برگزاری سی و چهارمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) در بیت قدیمی حضرت امام خمینی (ره) شهرستان خمین

بخش اقامتی مجتمع ایثار مازندران نوسازی می‌شود

گلباران گلزار شهدای 15 خرداد در تهران

برپایی ایستگاه صلواتی و نمایشگاه تصاویر حضرت امام راحل و قیام 15 خرداد در قم

فعالیت 50 مشاور وزیر و رئیس دستگاه در امور ایثارگران/ پایش عملکرد مسئولان استانی برای خدمات رسانی به ایثارگران

ارادت به امام خمینی(ره) در وصیت‌نامه شهدای والامقام اردبیل

برگزاری یادواره سردار شهید علی دشتی و شهدای والامقام روستای روح‌آباد کنارکال شهرستان نیشابور

یادواره شهدای خلبان استان کرمانشاه در اسلام آباد غرب برگزار شد

برپایی ایستگاه‌های صلواتی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم سالروز ارتحال امام راحل (ره)

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده‌های معزز شهدا در ماکو

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان با خانواده شهدا در ماکو

پیام تسلیت رئیس جمهوری در پی درگذشت مادر شهیدان «خیراله‌نژاد»

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با جامعه معزز ایثارگری بهشهر

حضور پرشور جانبازان و خانواده معظم شهدا در مراسم ارتحال امام خمینی(ره )

برپایی ایستگاه صلواتی بنیاد تهران بزرگ به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره )

انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات کارآفرینی به ایثارگران

دیدار مسئولان سازمان اداری و استخدامی و بنیاد با جانبازان بیمارستان روانپزشکی نیایش

سرانه درمانی ایثارگران سه برابر شده است/ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پای کار انقلاب و کشورشان ایستاده‌اند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «خیراله نژاد»

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد فارس با 38 ایثارگر استان

نشست بررسی کارشناسی قوانین ایثارگری در برنامه هفتم توسعه در کارگروه حقوقی تشکل‌های شاهد و ایثارگر

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد به مناسبت سالروز ارتحال امام‌خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران/ معرفی فرهنگ ایثار موجب همبستگی و افزایش سرمایه اجتماعی می‌شود

امام‌خمینی (ره) به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توجه جدی داشتند/ شهدای 15 خرداد پیشگامان نهضت امام‌خمینی (ره) هستند

حکمی در مورد ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه وجود نداشته است/تصویب احکام کارآمد در برنامه هفتم توسعه برای حل مشکلات ایثارگران ضرورت دارد

مراسم  گرامیداشت سالگرد ارتحال  امام (ره) در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

برگزاری نخستین کمیسیون پزشکی ایثارگران استان قم در سال جاری

بیانیه تشکل­های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد

نشست هم‌اندیشی تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان جنوبی/ترویج ارزش‌های دینی و انقلابی برای نسل جدید ضرورت دارد

پیام قاضی‌زاده هاشمی در سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد/آرزومندان شهادت امام شهیدان را شناخته‌اند

جانبازان بصیر پیشروان عرصه ولایتمداری و ولایت‌پذیری هستند

دیدار صمیمی جمعی از آزادگان هشت سال دفاع مقدس با مدیرکل بنیاد مرکزی

مادر شهیدان والامقام «خیراله نژاد» آسمانی شد

تجلیل نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از دو خانواده ایثارگر

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با والدین معزز شهید والامقام «مسعود عموزاد» در بهشهر

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

تجلیل از دانش‌آموزان برگزیده مسابقه «دلنوشته‌‌ای به رفیق شهیدم»

بازدید مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایثار و مدیرکل بنیاد مازندران از موسسه ایثار ساری

اعزام نخستین گروه از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خوزستان به عتبات عالیات

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان از عوامل ساخت فیلم سینمایی«اتاقک گلی» تجلیل کرد

دیدار استاندار قم با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) کرج به ایثارگران قزوین ارائه می‌شود

تجلیل از دانش آموزان برگزیده مسابقه «دلنوشته ای به رفیق شهیدم»

دیدار مدیرکل بنیاد استان اردبیل با جانبازان ورزشکار ویلچری

انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا از توطئه‌های دشمنان در حال عبور است

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان لنجان

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی /تأمین امنیت کشور در گرو تکریم جامعه ایثارگری است/ پاسخگویی مناسب به ایثارگران تکلیف شرعی همه دستگاه‌های اجرایی است

یاد، سلوک و مجاهدت شهدا با شیوه‌های خلاقانه و جذاب به نسل جوان منتقل شود/زنده نگه داشتن یاد شهید و خانواده‌ها و دوستان شهدا جهاد است

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد کرمانشاه با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر

خیرین مدرسه ساز شاهد و ایثارگر کشور تجلیل می‌شوند

دیدار مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایثار با جانبازان نخاعی مازندران

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با 11 ایثارگر شهرستان های ساری و نکا

8 عنوان کتاب دفاع مقدس در یاسوج رونمایی شد

دیدار استاندار قم با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

آزاده و جانباز «رحیم اله عبدی» به یاران شهیدش پیوست

80 درصد ایثارگران البرزی در دستگاه‌های اجرایی تبدیل وضعیت شده‌اند

سرانه درمانی ایثارگران سه برابر شده است/ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پای کار انقلاب و کشورشان ایستاده‌اند

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

رتبه برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در ارزیابی برنامه ششم توسعه

57 درصد مدیران وزارت امور خارجه از ایثارگران هستند/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دستگاه دیپلماسی جاری است

انقلاب اسلامی ایران از عاشورا آغاز شد

پیشوا، آغاز دومین دور دیدارهای چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران

هزار و 135 ایثارگر استان چهارمحال و بختیاری تبدیل وضعیت شدند

مراسم تشییع پیکر مطهر جانباز مدافع حرم شهید «سیدنادر حسینی»

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با 96 تن از ایثارگران

حماسه مردم بجنورد در تشییع شهید دهه هشتادی

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با ایثارگران منطقه 3

نشست هم‌اندیشی تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان خراسان جنوبی/ترویج ارزش‌های دینی و انقلابی برای نسل جدید ضرورت دارد

مادر شهیدان «طاوسی» آسمانی شد

دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران

کاروان دوچرخه‌سواری جانبازان بصیر آذربایجان شرقی عازم حرم امام راحل شدند

جانباز سرافراز 70 درصد «حسینی» به یاران شهیدش پیوست

عمده مصرف داروهای جانبازان اعصاب و روان تولید داخل است/تأمین داروی جانبازان از سازمان غذا و دارو پیگیری می‌شود

دوازدهمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان ایران/ معرفی فرهنگ ایثار موجب همبستگی و افزایش سرمایه اجتماعی می‌شود

آئین تجلیل از آزادگان عملیات الی بیت المقدس مازندران

برگزاری رزمایش 300 دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان شیراز در یک روز

هنر، مؤثرترین ابزار برای فرهنگ‌سازی است/ بنیاد شهید و امور ایثارگران از رویدادهای هنری فاخر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و پاسداشت قهرمانان شهید حمایت می‌کند

گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان فردوس/ پاداش تلاش ایثارگران جز رضایت خداوند و بهشت نیست

دیدار چهره به چهره مدیرکل و مسئول بنیاد استان لرستان با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران

ملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان قم با جامعه ایثارگری

نشست مدیرعامل شرکت متد با اصحاب رسانه در بیمارستان امام خمینی(ره) کرج

تشریح جزئیات فعال‌سازی بیمارستان امام خمینی(ره) کرج/رکوردشکنی عمل جراحی قلب و امکانات منحصر به فرد بیمارستان امام خمینی (ره)

استقبال خانواده‌های معظم شهدا از پرچم متبرک آستان قدس رضوی/شمیم بهشت در بیت شهیدان پیچید+فیلم

یادواره شهدای دانشجوی شهرستان بروجرد/ برگزاری یادواره‌های شهدا به مراکز علمی و دانشگاهی هویت‌ می‌بخشند

برگزاری نشست مشورتی کارگروه انتخاب کارمندان تراز انقلاب اسلامی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی آموزش‌های فنی و مهارتی ایثارگران

دیدار سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری شهرستان گنبد کاووس

پیام تبریک قاضی‌زاده هاشمی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر/روز فتح خرمشهر، روز امیدواری و تحقق وعده الهی است

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خراسان جنوبی /تأمین امنیت کشور در گرو تکریم جامعه ایثارگری است/ پاسخگویی مناسب به ایثارگران تکلیف شرعی همه دستگاه‌های اجرایی است

حضور قاضی‌زاده هاشمی در یادواره سالروز آزادسازی خرمشهر در لرستان/ جهاد اکبر در فرهنگ و اقتصاد برای مقابله با دشمنان در پیش است/ عملیات «حاج عمران» از افتخارات بزرگ لرستان است

ارتباط بی‌واسطه مردم با قاضی‌زاده هاشمی از طریق سامانه برخط ارتباط مردمی

رتبه اول دیدارهای چهره‌به‌چهره رئیس و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفرهای استانی

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان لرستان/ گزارش عملکرد دستگاه‌های مختلف در خدمات‌رسانی به ایثارگران ارائه می‌شود

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.