پیام ویژه

آخرين مطالب

سياسي

عموی نیکا شاکرمی: شکایت کرده‌ایم اما خرابکاری را قبول نداریم/ مخالف اقدامات خاله نیکا برای دعوت به تجمع هستیم

پیام ویژه - عموی نیکا شاکرمی گفت: برای پیگیری تعیین علت فوت و شناسایی عامل آن شکایت کرده‌ایم‌ اما با رفتارهای افراطی به بهانه فوت او ...

ایزدخواه، نماینده تهران: بچه های کف خیابان بچه های این کشورند/ کشور در اداره خودش دچار شکاف شده است/ موحدی، استاد دانشگاه: ما خیلی صداها را نمی شنویم/ مسئله اصلا حجاب نیست، عینا مسئله اقتصاد است

پیام ویژه - مهدی موحدی، عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد در رابطه با اجرای برنامه های توسعه در کشور گفت: این الگوی خاصی از نظام و سیستم اقتصادی غارتی است. اتفاقی عجیب و غریب دارد می افتد، ما پیچ تندی را، مسیری را که کشورهای توسعه یافته در یک جریان ۳۰۰ ساله کم و بیش رفته اند و برگشته اند و آزمون کرده اند، ما بدون آزمون آن الگو را اختیار کرده ایم و ما با چنان سرعتی آن مسیر را می رویم که ممکن است جاده بپیچد و ما نپیچیم و محکم به صخره بخوریم!

بیانیه خانواده مهسا امینی: ما مسیر دادخواهی در مراجع قضایی را انتخاب کرده‌ایم/ از مسئولان درخواست می‌کنیم جهت کشف علت مرگ هولناک مهسا و نحوه برخورد با فرزندمان تمام تلاش خود را به عمل آورند

پیام ویژه - خانواده مهسا امینی در بیانیه‌ای تاکید کردند: ما مسیر دادخواهی در مراجع قضایی را انتخاب کرده‌ایم. از مقامات ذیربط و مسئولان مربوطه درخواست می‌کنیم؛ طبق قانون اساسی و سایر قوانین موضوعه و مطابق وعده‌های صریح ریاست محترم قوه، تمامی تلاش خود را در جهت کشف حقیقت علت این مرگ هولناک و نیز نحوه برخورد با فرزندمان مهسا از لحظه بازداشت غیرقانونی و اعزام وی به مرکز پلیس موسوم به گشت ارشاد به عمل آورند و با این کار هم از تکرار چنین فجایعی جلوگیری به عمل آید و هم از حقوق اولیای دم صیانت نمایند.

رژیم صهیونیستی در پاریس به دنبال غصب درآمد آینده میدان گازی لبنان

پیام ویژه - رویترز می‌گوید: مقام وزارت انرژی رژیم صهیونیستی در آستانه نهایی شدن مذاکرات این رژیم با لبنان بر سر مرزهای آبی به پاریس رفته تا برای دریافت سهمی از میدان گازی لبنان در آینده مذاکره کند.

هشدار درباره وقوع بحران مالی و تجزیه در اتحادیه اروپا

پیام ویژه - کارشناسان هشدار داده اند که کمک های گزاف اقتصادی اتحادیه اروپا برای همراهی با آمریکا در حمایت از اوکراین در برابر روسیه، این نهاد را با بحران مالی و از هم پاشیدگی روبرو خواهد کرد.

جزئیات درآمدزایی فدراسیون فوتبال از دو بازی دوستانه تیم‌ملی/ چرا ۸۰۰ هزار دلار تبدیل به ۱۷۰ هزار دلار شد؟

پیام ویژه - برای دیدار دوستانه با اروگوئه ۴۰۰ هزار دلار به فدراسیون این کشور پرداخت شد، در شرایطی که این تیم برای برگزاری بازی با کانادا در همین فیفادی به میزبانی اتریش حدود ۶۰۰ هزار دلار دریافت کرده است.

یک‌ماه برزیل بودم و فحش‌های پرتغالی ساپینتو را فهمیدم/ شرم‌آور است چنین فردی سرمربی استقلال باشد

پیام ویژه - مربی تیم گل گهر سیرجان گفت: به اعضای تیم استقلال توصیه می کنم بروند فحش های پرتغالی را یاد بگیرند چون احتمال دارد همان زمانی که فکر می کنند ساپینتو تشویق شان می کند یک چیز دیگری به آنها می گوید!

نامه بسیج دانشجویی شریف به وزیر علوم: برخوردهای خشن با دانشجویان را قویا محکوم می‌کنیم

پیام ویژه - در بخشی از نامه بسیج دانشجویی شریف به وزیر علوم در خصوص حوادث دانشگاه صنعتی شریف آمده است: حضور بی‌ضابطه و رعب‌آور جمعی از نیروهای امنیتی در اطراف دانشگاه صنعتی شریف، صحنه‌هایی تاسف‌آور و نگران‌کننده را رقم زد و بی‌تردید این حضور بی‌مبالات، در دمیده‌شدن بر آتش تنش در دانشگاه صنعتی شریف نقش داشت. بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برخوردهای خشن و قهرآمیز با دانشجویان را عمیقا و قویا محکوم می‌کند.

آیت الله ناظم‌زاده قمی: چرا با این مردم خوب مدارا نمی‌کنید؟!/ به خاطر عبا و عمامه خودم نمی‌گویم، اصلا برمی‌داریم و هندوانه فروش می‌شویم

پیام ویژه - استاد درس خارج فقه حوزه علمیه قم گفت: در زاهدان می‌گویند به دختری تجاوز شده و مشخص است که فلان شخص این کار را کرده است. ...

نامه بسیج دانشجویی شریف به وزیر علوم در خصوص حوادث دانشگاه صنعتی شریف

پیام ویژه - در بخشی از نامه بسیج دانشجویی شریف به وزیر علوم در خصوص حوادث دانشگاه صنعتی شریف آمده است: حضور بی‌ضابطه و رعب‌آور جمعی از نیروهای امنیتی در اطراف دانشگاه صنعتی شریف، صحنه‌هایی تاسف‌آور و نگران‌کننده را رقم زد و بی‌تردید این حضور بی‌مبالات، در دمیده‌شدن بر آتش تنش در دانشگاه صنعتی شریف نقش داشت. بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برخوردهای خشن و قهرآمیز با دانشجویان را عمیقا و قویا محکوم می‌کند.

مردم از اصلاح‌طلب و اصولگرا خسته هستند

پیام ویژه - عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: مردم از اصلاح‌طلب و اصولگرا خسته هستند و اگر جنگ‌های برره بالا و پایین، اصلاح طلب و اصولگرا ...

شعارهای دانشجویان مجوزی برای ورود به دانشگاه نیست؛ کسی حق خشونت ندارد/ حمله به دانشگاه محکوم است ولو به اسم دفاع از دین و ولایت باشد

پیام ویژه - «مگر من بارها نگفته‌ام که در اجتماعات کسانی که مخالفند، هیچ‌کس نباید رفتار خشونت‌آمیز داشته باشد، چون این، دشمن را ...

جای ترابی بودم پنالتی را بیرون می‌زدم!

پیام ویژه - پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید پنالتی اعلام شده برای این تیم مقابل تراکتور خنده‌دار بود و اگر جای ترابی بود، این توپ را بیرون می‌زد!

برجام مرده است و باید فاتحه‌اش را خواند

پیام ویژه - دبیرکل حزب سبز با بیان این که «برجام مُرده است و باید فاتحه‌اش را خواند»، گفت: اگر مسئولیتی در این حوزه به من سپرده ...

آیت‌الله ایازی: بخشی از روحانیون گشت ارشاد را قبول ندارند و می‌گویند این روش دیندار کردن جامعه نیست

پیام ویژه - پایگاه خبری جماران: یک استاد حوزه علمیه قم و عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ما در ایران متأسفانه حزب قوی و کارآمد نداریم و همیشه با احزاب به شکل امنیتی برخورد کرده‌ایم..

رای مثبت کمیسیون اجتماعی مجلس به زاهدی وفا

پیام ویژه - نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از رای مثبت اعضای کمیسیون اجتماعی به وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...

گزارشی از اتفاقات دانشگاه شریف

پیام ویژه - عصر امروز حدود ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه شریف در تجمع اعتراضی شعارهای تندی را علیه مسئولین کشور سردادند که این اقدام با اعتراض تعدادی از دانشجویان طیف مقابل مواجه شد.

گزارشی از تجمعات امروز دانشگاه‌های تهران

پیام ویژه - دانشگاه‌های مختلف تهران امروز شاهد تجمع اعتراضی دانشجویان بود با این حال این تجمعات بدون درگیری و با آرامش به پایان رسید.

بسیجی مجروح شده در اغتشاشات قم به شهادت رسید

پیام ویژه - مهدی زاهدلویی از بسیجیان استان قم که توسط اغتشاشگران مورد حمله قرار گرفته بود، امروز پس از چند روز بستری در بیمارستان، به شهادت رسید.

بودجه ستاد امر به معروف از مواجب مسیح علینژاد کمتر است/ بعضی ها در همین دولت به دنبال به تعطیلی کشاندن ستاد بودند

پیام ویژه - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با انتقاد از بی توجهی به فرایض واجب الهی گفت که بودجه سال گذشته ستاد امر به ...

خسارت ۱۹ میلیاردی اغتشاشگران به شهروندان تهرانی

پیام ویژه - سخنگوی شهرداری تهران درباره ارزش ریالی خسارت‌های شناسایی شده اغتشاشات تاکنون گفت: تحمیل خسارت ۱۹ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومانی طی روزهای اخیر به تجهیزات شهر و شهروندان تهرانی قطعی است.

قیمت‌ خودروهای داخلی و خارجی +جدول

پیام ویژه - قیمت برخی از خودروها، امروز یکشنبه در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات روزهای گذشته با تغییراتی همراه است.

آذری جهرمی: این مسیر تعامل با فضای مجازی قطعا غلط است، آزموده را آزمودن خطاست

پیام ویژه - امروز و در مهرماه ۱۴۰۱ میزان آسیبهای اجتماعی و یا به دیگر سخن آمار هر آنچه که عاملش فضای مجازی شمرده شده (طلاق، اعتیاد، ناآرامیهای اجتماعی و سیاسی و …) را یادداشت کنید، سال آتی با این رویکرد اعمالی شما به فضای مجازی هم آنها را مجدد سنجش کنید. از دید بنده به احتمال بسیار زیاد، شرایط بدتر خواهد بود چرا که عامل فضای مجازی نیست.

رهدار، استاد علوم سیاسی: «اسلام سیاسی» جعل غربی هاست! اسلام به تعبیر حضرت امام همه اش سیاست است/ اسفندیاری، دین پژوه: امیرالمومنین به هیچ وجه در آزادی سیاسی کوتاه نیامد؛ بیت المال را بر اساس شکم مردم تقسیم می کرد نه بر اساس ایمان مردم و انقلابی بودن آنها

پیام ویژه - محمد اسفندیاری، دین پژوه در برنامه شیوه در شبکه ۴ سیما با موضوع «اسلام سیاسی، اسلام اجتماعی» گفت: امیرالمومنین حاکم کوفه، وقتی می خواهد حکومتش را معرفی کند نمی گوید در حکومتم نماز جمعه ام اینقدر است، فلان اعمالم اینقدر است. می فرماید: در پایتخت من کوفه کسی نیست که در رفاه نباشد. علی (ع) که دنیا را سه طلاقه کرده بود، مردم جامعه خودش را، مردمی که آب قنات نداشتند را دنبال آب حیات نمی فرستاد! وعده اخروی به آنها نمی داد. ما اگر می گوییم اسلام سیاسی و اسلام سیاسی حکومتی دارد که جمهوری اسلامی است، الگویش باید نهج البلاغه باشد.

علی ربیعی: نیازمند «گفت و گوی اجتماعی گسترده» هستیم

پیام ویژه - پایگاه خبری جماران: در نخستین روزهای تلخ پس از فوت مرحومه «مهسا امینی» اتفاقاتی در کشور شروع شد که بار دیگر جامعه شناسان و تحلیل گران را به تعمق در آنچه که زیر پوست جامعه ایران می گذرد، وا داشت.

فاضل میبدی: دردها و مشکلات فروخفته ای هست که دولتمردان ما باید به آنها توجه و مشکلات را حل کنند

پیام ویژه - پایگاه خبری جماران: عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه اعتراضات اخیر را باید دقیقا ریشه یابی کنیم، گفت: اگر خواسته باشیم فرافکنی کنیم و بگوییم برای آن طرف مرزها است و کشورهای خارجی دارند این کارها را می کنند، تحریک کننده هستند، عوامل نفوذ دارند و چند نفر از آنها را دستگیر کرده ایم هم ضعف نظام را نشان می دهد و هم توهین به ملت است.

وزیر کشور: ایران مشت محکمی به دهان گروه های تروریستی و تجزیه طلب خواهد زد

پیام ویژه - احمد وحیدی وزیر کشور و ​رئیس شورای امنیت کشور گفت: ایران اسلامی با اتکا به مردم و با نشاط و امید روز افزون به آینده ، همه نقشه های دشمنان را نقش برآب می کند و همچون همیشه ضربه محکمی بر دهان مزدوران گروه‌های تروریستی و تجزیه طلب وارد خواهد ساخت.

روسیه از شورای حاکمیتی ایکائو اخراج شد

پیام ویژه - کشورهای غربی با متهم کردن مسکو به مصادره غیرقانونی هواپیماها، روسیه را از شورای حاکمیتی سازمان بین‌المللی هوانوردی کشوری (ایکائو) کنار گذاشتند.

تجمعات پراکنده تهران و برخی شهرها/بازگشت آرامش به پایتخت

پیام ویژه - تجمع پراکنده تعدادی آشوب‌طلب که ساعاتی پیش با تلاش نیروهای حافظ امنیت به پایان رسید امروز در برخی شهرها ترافیک سنگین و کندی عبور و مرور و خسارت به اموال عمومی و شخصی را به همراه داشت.

جلسه سران قوا برگزار شد/ حوادث اخیر کشور مطرح شد

پیام ویژه - رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه، ضرورت شناخت و تبیین توطئه‌های ایران‌ستیزان و دشمنان انقلاب اسلامی را از سوی رسانه‌ها و نخبگان مورد تأکید قرار دادند.

ساير مطالب

شرکت‌های خارجی چند ملیتی در بازار قاچاق سیگار مولوی چه می‌کنند؟

تجمع هواداران انقلاب با شعار «لبیک یا حسین» در لندن

6 بمب هسته‌ای آمریکا که هرگز پیدا نشد

پیام ویژه کی‌روش برای جواد نکونام

رحمانی، پژوهشگر مردم شناس: جامعه تغییراتی کرده، اما دستگاه سیاستگذار نمی خواهد قبول کند/ رویای ایرانی برای ما ایرانی ها شده کابوس ایرانی!/ صفار، پژوهشگر جامعه شناسی: نگاه بومی گرایانه به علم ما را از بن بست خارج می کند و راهگشاست؛ ما زیاد نداریم!

بقای کشور و بقای حکومت بستگی به اصلاحات واقعی و بنیادین دارد/ اغلب افرادی که به خیابان می‌آیند، بیشتر می‌خواهند سبک زندگی آن‌ها به رسمیت شناخته شود

آیت الله علیدوست: اگر نخبگان امین و با اخلاق ورود کنند جامعه به صلاح می رسد

پایان این هفته فرصت پزشکی قانونی برای ارائه گزارش درباره مهسا امینی به اتمام می‌رسد

خشم اسرائیل از کشورهای عربی بخاطر طرح پرونده اش در آژانس اتمی

فعال اصلاح‌طلب: رئیس‌جمهور اصل 27 قانون اساسی را اجرایی کند

شانه خالی کردن آمریکا از شرط اصلی توافق

نرخ‌های سرسام‌آور سرویس مدارس

مهران مدیری به کشور بازگشت

سخنگوی وزارت خارجه: کرارا از دولت مرکزی عراق و اقلیم خواسته ایم مانع از فعالیت گروه های تجزیه طلب و تروریست علیه ایران شوند

واکنش رئیس دفتر حسن روحانی به اغتشاشات اخیر

امیرعبداللهیان: ما مذاکره کرده‌ایم نه فقط برای مذاکره

انسیه خزعلی: آموزش‌ های 2 ساعته گشت ارشاد نمی‌تواند تاثیرگذار باشد

جنجال دختری به نام «هلیا»/ او نوه مصباح یزدی است؟

رهدار، استاد علوم سیاسی: «اسلام سیاسی» جعل غربی هاست! اسلام به تعبیر حضرت امام همه اش سیاست است

آذری جهرمی: این مسیر تعامل با فضای مجازی قطعا غلط است، آزموده را آزمودن خطاست

وزیر ارتباطات: به دلیل تصمیم مراجع ذیصلاح امنیتی، محدودیت‌هایی برای برخی پلتفرم‌های خارجی ایجاد شده است

استاندار تهران: پایتخت برای چندمین شب متوالی در امنیت کامل است

هشدار اژه‌ای به سلبریتی‌ها

بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره اغتشاشات اخیر

شورای نگهبان درباره حوادث اخیر کشور بیانیه صادر کرد

تصاویری جدید از عملیات سپاه علیه تروریست‌ها در شمال اقلیم عراق

آشوب و تحریم دو روی یک سکه/ از ماجرای مهسا تا جلسه با مکرون در گفتگوی رئیس جمهور با مردم

موافقت آمریکا با فروش تانک‌های «آبرامز» و مهمات آن به کویت

تشدید بحران‌ها در انگلیس در نتیجه قمار اقتصادی لیز تراس

بیانیه دوم مجمع نیروهای خط امام درباره حوادث اخیر در کشور

ارتش صهیونیستی مجوز ترور رهبران مقاومت در کرانه باختری را صادر کرد

محمود شهریاری به جهت هم‌صدایی با دشمن بازداشت شد

اعلام جرم علیه برخی از سلبریتی‌های هم‌صدا با دشمن

جعفر دهقان: هنرمندان موافق آشوب و اغتشاش نیستند

تکلیف افراد فاقد سهام عدالت روشن شد

ادامه فعالیت اینستاگرام و واتس آپ به صورت مشروط منعی ندارد

عصبانیت آمریکا از حمله ایران به مواضع تروریست‌های «کومله»

مدعی‌العموم باید علی کریمی را مورد محاکمه قرار دهد

سنگال به شاگردان کی‌روش درس عبرت داد

قالیباف: گرفتار کسانی شده‌ایم که برای انقلاب یک سیلی نخورده‌اند، فقط هوار کشیده‌اند

کارشناسان: "صیانت" در حال اجراست

از درخواست از امام (ره) برای عزیمت فرزند دوم و سوم به جبهه تا چند پیشنهاد برای امروز

پهپاد «شهاب» رونمایی شد +عکس

آزار پسربچه‌ها توسط مربی شیطان صفت

امیرعبداللهیان: هیچ خبر مهمی در ایران نیست و تغییر رژیمی صورت نخواهد گرفت

هدیه نبی به مدیر تیم ملی فوتبال سنگال +عکس

اقدام جالب کی‌روش مقابل سرمربی سنگال +عکس

دروازه‌بان استقلال کار کی‌روش را سخت کرد

اظهارات مادری که اغتشاشگران نان آورش را ترور کردند/ خون تنها پسر من فدای سر ولایت و رهبر انقلاب باشد/ تقاص خونش را بگیرید

نتایج اولیه همه‌پرسی‌های الحاق به روسیه؛ اکثریت خواستار جدایی از اوکراین

ترکیب احتمالی سنگال مقابل ایران +عکس

رشیدی کوچی: در برجام روحانی امضای کری تضمین بود، در برجام رئیسی سخنرانی بایدن!

توئیت گروسی درباره دیدار با اسلامی؛ گفتگوهای دوجانبه از سر گرفته شد

حملات هوایی شدید ترکیه به سلیمانیه عراق

روسیه کارمند سرکنسولگری ژاپن را اخراج کرد

یک شب با اغتشاشگران/ بازی گیمرهای خشن در پازل لیدرهای موتورسوار

7 کشته در سانحه رانندگی در خواف

مجازات علی کریمی در قانون پیش‌بینی شده است؛ او به نظام اتهام زد/ مدعی العموم باید ورود کند

رئیسی: دشمنان می‌خواهند جای جلاد و شهید را عوض کنند

بازی با امنیت مردم توسط لیدر جریان فتنه +صوت

خبر خوب برای ساپینتو و هواداران استقلال

ورود بارسلونا به پرونده بازی ایران با اروگوئه

اتفاق عجیب در بازی‌های دوستانه استقلال و تراکتور

ادامه بازداشت عناصر ضدانقلاب در انگلیس

آخرین وضعیت سردار آزمون

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: در مسأله درگذشت مهسا امینی اگر کسی قصور و تقصیری داشته، باید جوابگو باشد/ باید نیروهای ما بیشتر آموزش ببینند و بیشتر دقت کنند/ گشت ارشاد فقط در بحث حجاب و عفاف نیست؛ جلوگیری از ظلم به حقوق مردم هم جزو مصادیق آن است

اصلاح‌طلبان مردم را تحریک کردند/ قوه قضائیه آنان را محاکمه کند

حاشیه سازی جدید رسانه زرد انگلیسی برای تیم ملی فوتبال/ موج سواری با رمز «حجاب»!

رییس فراکسیون زنان: فاصله نسلی برای خانواده ها حیرت ساخته است/ زنان و خانواده مسئله اصلی حکمرانی ما نیست/ یک استاد دانشگاه: برخورد سلبی و فیلتر کردن جواب نمی دهد/ فضای مجازی فضای وحشتناکی است/ وقتش رسیده که گاردمان را در این رابطه عوض کنیم

هشدار بازرسی به مدیرعامل پرسپولیس درمورد چند بازیکن

حضرت آقا اگر اجازه دهند در یک ساعت طومار همه اغتشاشگران را در هم خواهیم پیچید/ فصل زمستان نزدیک است و اروپایی‌ها التماس خواهند کرد، و ما آن‌ها را تحریم می کنیم

آیا ابوظبی پدرخوانده مافیای ترکیه را تحویل می‌دهد؟

یامین‌پور: اصل اغتشاشات اخیر در رسانه‌ها رقم خورد

ایران از نظر تکنیکی از انگلیس سرتر است

آمار تقابل‌های تیم ملی ایران با تیم‌های آفریقایی

زلنسکی سربازان روسیه را به تسلیم شدن تشویق کرد

مرندی: ایران خواستار دریافت تضمین پیش از امضای هر توافقی است

وام 120 میلیاردی پرسپولیس از یک بانک

بلینکن: احیای برجام در کوتاه مدت بعید است

انتقاد امیرعبداللهیان از همراهی آمریکا با آشوبگران تا تبادل پیام میان تهران- واشنگتن

پیگیری معیشت و حقوق و دستمزد کارگران و بازنشستگان

برخورد پلیس فرانسه با آشوبگران مقابل سفارت ایران

اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص ) در سراسر کشور برگزار شد/ از تشییع شهدا تا مطالبه امنیت/ حاج علی اکبری: دشمن پی در پی از ملت ایران سیلی می خورد

اتاق فکری اغتشاشات اخیر در سرویس‌های جاسوسی سیا و موساد است

2 جنگنده و 12 پهپاد ارتش اوکراین ساقط شد

پوتین چه نوع حمله‌ای را آغاز می‌کند؟

محسنی اژه‌ای: اجازه نمی‌دهیم عناصر آشوب‌طلب در شهرها جولان دهند

تعیین تکلیف ریاض برای تهران

بخشی از حقیقت حادثه مهسا امینی روشن شده است/ پیام رئیس جمهور سوئیس برای ملاقات ایران و آمریکا

تاکید ایران و اردن بر ضرورت برقراری ثبات در منطقه

استقرار 36 فروند جنگنده قطری در ترکیه

توفان فیونا در کانادا؛ از قطع برق خانه‌ها تا لغو سفر «ترودو» به ژاپن

الجزایر: استعمار شدن فلسطین را نمی‌پذیریم

تأکید رئیسی بر ضرورت برخورد قاطع با «معارضان امنیت»

پیکر شهید مدافع امنیت در قوچان تشییع شد

روش‌های کاهش خطر زوال عقل در افراد دیابتی

الحاق دونباس، خرسون و زاپوروژیا به روسیه 8 مهر تکمیل می‌شود

ساخت جت نسل ششم با همکاری ژاپن، انگلیس و ایتالیا

مانورهای تبلیغاتی ترکیه؛ رونمایی از نمونه جت نسل پنجم

ابراهیم فیاض: گشت ارشاد برای سوسیالیسم است/ ما در قرون وسطی گرفتار شده‌ایم/ آزاد ارمکی: هم جمهوری اسلامی هم مخالفان به جای عقل بر احساس تکیه می کنند و طرفدارنشان را به خیابان می کشند