پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

شهری آرام برای خانواده‌ها

پیام ویژه - دبیر ستاد راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه گفت: یکی از مسائلی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند، تعارض بین ساختارهای اجتماعی با خانواده و فرزندآوری است که باید درصدد اصلاح آن باشند.

در ادوار قبل برای گودهای رهاشده پایتخت به دلیل پیچیدگی کار، اقدامی نشده است

پیام ویژه - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید گودهای رها شده را جدی گرفت؛ این گودها مباحث حقوقی، اقتصادی و اجتماعی و پیچیدگی‌های فراوانی دارد که امیدواریم با پیگیری‌ها به نتیجه مطلوب برسد.

نباید با کوچکترین مشکلی، تحت تاثیر تبلیغات سوء به سابقه پیروزی‌های بزرگ ملت لطمه بزنیم/ از همه جای دنیا تلاش می‌کنند تا به پیشرفت ایران ضربه بزنند

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با کوچکترین مشکلی که پیش می‌آید، به سابقه بلند پیروزی‌های بزرگ لطمه نزنیم و تحت تاثیر تبلیغات سوء قرار نگیریم که از هر جای دنیا به ما حمله می‌کنند تا به این خودباوری و پیشرفت آسیب بزنند.

مساله آلودگی هوا در سطح بین‌المللی پیگیری شود/ دیدار با رئیس عدلیه درخصوص ساختمان‌های ناپایدار

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دیروز نشستی با رئیس قوه قضاییه داشتیم که یکی از موضوعات مطروحه در این جلسه ساختمان‌های ناپایدار در شهر تهران بود و از ایشان خواستیم در این زمینه کمک کند.

انتقاد زاکانی از رویکردهای فرهنگی اجتماعی مدیریت قبلی شهر تهران

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

موضوعات فرهنگی بنیان شهر را شکل می‌دهد/در شهرداری‌ها ما یک رسالت الگو سازی بر دوشمان داریم

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

افزایش رضایت‌مندی شهروندان در اولویت مدیریت شهری پایتخت است

پیام ویژه - عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جلسه ملاقات مردمی شهرداری منطقه ۱۶ اظهار داشت: پاسخگویی شایسته و تسریع در رسیدگی به مطالبات شهروندان، رضایت آنها را فراهم می کند.

ایجاد بانک اطلاعاتی جامع، شرط شکل‌گیری شهر هوشمند است

پیام ویژه - رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ایجاد شهر هوشمند، استقرار نهاد مدیریت دانش و ایجاد بانک اطلاعات جامع در دسترس و قابل ‌ویرایش، از شروط اصلی آن به شمار می‌آیند.

وجود ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه‌نشینی در تهران/کمبود ۹ هزار هکتار فضای خدماتی در پایتخت

پیام ویژه - دبیر نخستین مجمع کمیسیون های شهرسازی و معماری شهرهای استان تهران گفت: از سال ۱۳۳۵ که استان تهران کمتر از ۴ شهر بود، به ۵۲ شهر در استان تهران رسیده ایم که عموم این شهرها از کم ترین امکانات شهری برخوردار نیستند و این درحالی است که بافت شهری رو به فرسودگی است و با ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه نشینی در تهران مواجه هستیم.

افزایش درخواست مراکز علمی کشور برای بازدید از پروژه‌های توسعه‌ای شبکه مترو تهران

پیام ویژه - افزایش درخواست مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و تخصصی برای بازدید از پروژه‌های ساخت و سازی شرکت مترو تهران، نشان از علاقه‌مندی جامعه دانش‌پژوهان و متخصصان امور مهندسی کشور به پیشرفت‌های این صنعت پیچیده داشته و البته پیوند بین سازمان‌ها و نهادهای اجرایی با مراکز دانشگاهی که به همفکری، همکاری و ارتباط دوسویه منجر می‌شود را تقویت می‌کند.

تقدیر رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر از اقدامات سازمان ورزش شهرداری

پیام ویژه - نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در ۶۴ امین جلسه این شورا، از اقدامات سازمان ورزش در عرصه‌های فعالیتی و عمرانی (بازگشایی مجموعه‌های ورزشی) تقدیر کرد.

بزرگداشت سردار شهید مصطفی کلهری

پیام ویژه - شامگاه روز یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱، در آستانه سالگرد آزادسازی خرمشهر، بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت سردار مصطفی کلهری فرمانده گردان سید الشهدا(ع) و از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب اسلامی در زندان قصر با حضور خانواده و همرزمان آن شهید و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در باغ موزه قصر برگزار گردید.

سرنوشت فرزندان راستین انقلاب، جهاد در راه خدا در مقابله با دشمنان اسلام و ایران است

پیام ویژه - شهردار تهران در پی حادثه ترور حسن صیاد خدایی با انتشار پیامی، شهادت پاسدار سرافراز اسلام و انقلاب و مدافع راستین حرم اهل بیت(ع) را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده بزرگوار شهید و همه دوستان و همکاران این شهید تبریک و تسلیت گفت.

روایت مقاومت؛ عنوان برنامه‌های مناسبتی سوم و چهارم خرداد در شهر تهران

پیام ویژه - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با توضیح برنامه‌های شهرداری تهران به مناسبت پاسداشت سوم و چهارم خرداد گفت: با توجه به سیاستها و رویکردهای جدید مدیریت شهری، ویژه برنامه‌های فرهنگی، آیینی و مذهبی با عنوان "روایت مقاومت" و ذیل شعار کلی "ما مقاوم هستیم" برای استفاده عموم شهروندان تهرانی برگزار خواهد شد.

افزایش بالغ بر دوبرابری مراجعان به میادین میوه و تره‌بار/جزییات راه‌اندازی ۳۱ غرفه در ایستگاه‌های مترو

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره وضعیت خدمت‌رسانی میادین در روزهای گذشته که قیمت کالاهای اساسی افزایش یافت، توضیح داد.

جزئیات تفویض اختیار صدور تاییدیه آتش‌نشانی ساختمان‌های یک تا شش طبقه

پیام ویژه - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، جزئیات تفویض اختیار صدور تاییدیه ایمنی ساختمان‌های یک تا شش طبقه به دفاتر خدمات الکترونیکی را تشریح کرد.

ضرورت ایجاد مراکز ثابت خون‌گیری در تمام مناطق شهرداری تهران

پیام ویژه - عضو شورای شهر تهران گفت:در هر منطقه شهرداری تهران، حداقل یک مرکز ثابت خون گیری باید وجود داشته باشد که در همین خصوص دست یاری به سوی اعضاء شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران دراز می کنیم.

پایگاه خبری "شمیران خبر" به زودی رونمایی می‌شود

پیام ویژه - شهردار منطقه یک در نشست صمیمی که به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیر و کارکنان روابط عمومی شهرداری منطقه یک برگزار شد، توسعه زیرساخت ها برای اطلاع رسانی بهتر به شهروندان و تعامل و گفتگو با آنها را در اولویت برنامه های ۱۴۰۱ این حوزه عنوان کرد و از راه اندازی پایگاه خبری شمیران خبر، خبر داد .

رکوردشکنی تهران با کمربند سبز

پیام ویژه - در سال۱۴۰۱ برای نخستین‌بار به میزان ۱۵۰۰هکتار از کمربند سبز پیرامون شهر تهران توسعه خواهد یافت. پیش از این، یعنی از اواخر دهه۵۰، توسعه کمربند سبز حریم تهران در یک سال به این میزان نرسیده است.

زنگ تحرک ایستگاه‌های ورزش شهروندی در منطقه ۷ نواخته شد

پیام ویژه - سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷ گفت: به مناسبت آغاز فعالیت ایستگاه های ورزش شهروندی شهر تهران، در شصت و ششمین پویش دوشنبه های ورزشی زنگ تحرک در زندان قصر نواخته شد.

اهدای پیراهن تیم ملی فوتبال به شهردار تهران

پیام ویژه - میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به همراه حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال با علیرضا زاکانی شهردار تهران دیدار و گفت و گو کردند.در پایان این دیدار پیراهن تیم ملی فوتبال از سوی سرپرست فدراسیون فوتبال به علیرضا زاکانی شهردار تهران اهدا شد.

قرارگاهی برای آسیب‌های اجتماعی

پیام ویژه - احمداحمدی‌صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران درباره اقدامات انجام‌شده برای کاهش آسیب اعتیاد گفت:«یک قرارگاه مختص به موضوع آسیب های اجتماعی راه اندازی کرده ایم تا به مسائل اجتماعی به عنوان یک معضل و پدیده نگاه شود. در قرارگاه تمامی پیگیری ها در حد عالی انجام می شود. قرارگاه تلاش می کند تا هم افزایی بین دستگاه های متولی ایجاد کند و می توانیم با جلوگیری از بوروکراسی اداری سازمان های متولی را در کنار هم جمع کنیم.»

واگذاری ۵ هزار و ۳۰۰ متر مربع زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه در منطقه ۲۲

پیام ویژه - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به کمبود سرانه آموزشی در این محدوده تازه تاسیس پایتخت گفت: زمینی با مساحت ۵ هزار و ۳۰۰ متر مربع برای ایجاد سرانه آموزشی در اختیار آموزش و پرورش قرار داده خواهد شد.

تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت کشور و بنیاد مسکن برای توسعه و عمران روستایی

پیام ویژه - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تبادل تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان وزارت کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه توسعه و عمران روستایی خبر داد.

از دغدغه شهردار در خصوص مساله جوانی جمعیت تقدیر می‌کنم

پیام ویژه - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: لازم می‌دانم از دغدغه شهردار در خصوص مساله جوانی جمعیت و عزم ایشان به راه‌اندازی قرارگاه جمعیت در شهر تهران تشکر کنم و اطمینان داریم این دغدغه برای ایشان و مدیران ارشد تحت امرشان وجود دارد.

برگزاری ۴۰ نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب؛ امسال

پیام ویژه - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با همت شهرداری و نمایشگاه شهر آفتاب شاهد برگزاری نمایشگاه خودرو در این دوره بودیم و ۴۰ نمایشگاه برای امسال در این فضا پیش‌بینی شده است.

طرح موضعی بافت ناکارآمد و فرسوده محله چیذر در کمیسیون ماده ۵ تصویب شد

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: طرح موضعی«ساماندهی بافت ناکارآمد محله چیذر» با تمرکز بر ساماندهی محدوده ارزشمند واقع در تپه و ده چیذر در محدوده ای به مساحت حدود ۴.۵ هکتار تهیه شد و در ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری به تصویب کمیسیون ماده پنج شهر تهران رسید.

آغاز مرمت و باز زنده سازی خانه وثوق الدوله

پیام ویژه - صبح امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱با حضور دکتر سید احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر محمد مویدی، مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران عملیات اجرایی مرمت و باز زنده سازی خانه وثوق الدوله در محل این عمارت آغاز شد.

امیدوارم ذهنیت برخی از مردم نسبت به جایگاه زن در جامعه تغییر کند

پیام ویژه - زهرا جهان‌فرد تنها راننده زن ناوگان اتوبوس‌رانی جاده‌ای شهرستان خلیل‌آباد و حتی منطقه ترشیز است که از سال ۹۵ فعالیت رسمی‌ خود را به‌ عنوان راننده اتوبوس آغاز کرده و تا امروز در کنار همسرش جاده‌های دور و نزدیک کشور را طی کرده است. او با سرسختی خود در برابر قضاوت‌های سطحی‌انگارانه برخی از مردم تلاش کرده حضورش را در جامعه روزبه‌روز جدی‌تر کند.

سی‌وسومین نمایشگاه کتاب در مصلی تهران

پیام ویژه - سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) گشایش یافت. این نمایشگاه تا شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه برپاست.

توضیح شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره اطلاع‌رسانی داده‌های ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا

پیام ویژه - در حالی که صبح امروز خبر خلاف واقع، مبنی بر حذف اطلاعات دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا از نرم‌افزار شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در فضای مجازی منتشر شد، مدیرعامل این شرکت از فعالیت تمامی دستگاه‌های سنجش در سطح شهر تهران خبر داد.

چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می شود

پیام ویژه - چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری مشهد مقدس در نخستین هفته خردادماه سال جاری طی دو روز متوالی برگزار خواهد شد.

هیچ‌گونه تعللی در پیشرفت پروژه‌های مدیریت شهری پذیرفتنی نیست

پیام ویژه - محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ در بازدید از پروژه های در حال ساخت منطقه تاکید کرد: هیچگونه تعلل و انحراف از مسیر در پیشرفت پروژه های مدیریت شهری منطقه پذیرفتنی نیست و نظارت و سرکشی روزانه از وضعیت پروژه ها و عملکرد پیمانکاران در دستور کار معاونین و مدیران شهری قرار دارد.

تامین مسکن یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها برای فرزندآوری است/ اعطای تسهیلات و مشوقات برای خانواده‌ها در قانون جوانی جمعیت

پیام ویژه - عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: مسکن باید در اختیار خانواده‌هایی که دارای فرزند سوم به بعد می‌شوند، قرار داده شود چرا که تامین مسکن خانواده‌ها یکی از دغدغه‌های مهم برای فرزندآوری است.

به دنبال دریافت بودجه مستقل برای شوراهای اسلامی استان هستیم

پیام ویژه - رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها با بیان اینکه باید برای شوراهای اسلامی استان مانند شورای عالی استان‌ها بودجه مستقل در نظر گرفته شود گفت: پیگیر این مسئله هستیم تا به هر روشی که شده این مشکل را حل کنیم.

«سلام فرمانده» در غرب تهران

پیام ویژه - پویش «سلام فرمانده» با اجرای این سرود و با حضور کودکان و نوجوانان دهه هشتاد و نود، در محوطه غربی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد.

خانه وثوق‌الدوله با کاربری فرهنگی برای استفاده جوانان آماده می‌شود

پیام ویژه - با حضور علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران و مویدی مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، مرمت خانه وثوق‌الدوله در باغ سلیمانیه به طور رسمی آغاز شد.

ساير مطالب

همکاری شهرداری و آموزش و پرورش نقطه عطف توسعه فرهنگ شهروندی است

برخلاف شایعات هنوز هیچ مصوبه جدیدی درباره میزان افزایش حقوق کارکنان شهرداری ابلاغ نشده است

اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله (ص)

ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای به ایستگاه‌های مترو پایتخت

افزایش حقوق و مزایای نیروهای آتش‌نشانی موقتی نبوده است

لزوم ایجاد همدلی برای ارتباط موثر مدیران شهری با مردم

مسیر تهرانی‌ها 723 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود

جشنواره «مادر و کودک» در بوستان بهشت مادران برگزار می‌شود

آدرنالین پارک

جلسه کاهش زمان صدور پروانه

پویش «سلام فرمانده» در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج‌فارس برگزار می‌شود

افزایش کیفیت نمایشگاه کتاب با برگزاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب

نرخ جدید کرایه تاکسی در سال جاری تغییر نمی‌کند

رونمایی از 20 دستگاه ون جدید برای معلولان و جانبازان

هوای تهران در وضعیت نارنجی/گروه‌های حساس مراقب باشند

جلسه بررسی ساز و کار کاهش فرآیند صدور پروانه با حضور شهردار تهران

آغاز عملیات احداث دو هزار واحد مسکونی از پروژه‌های قرارگاه ملی مسکن در منطقه 19؛ به‌زودی

دیدار رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با شهردار تهران

لزوم همکاری شهرداری و پلیس برای جلوگیری از سرقت علائم شهری/صرفه‌جویی در مصرف سوخت با احداث 98 تقاطع غیرهمسطح در پایتخت

بازیابی سلامت شهروندان با ایثارگری کادر درمان میسر شد

تکمیل تقاطع های غیرهمسطح شهر تهران مستلزم وحدت رویه حداکثری است

آغاز به کار نخستین پسماندمارکت در منطقه3

آغاز عملیات بازسازی ورزشگاه شهر سالم 2 در منطقه 20

بزرگراه‌های منطقه 4 با فرش گل زیباسازی شد

فعالیت دوباره 13 مجموعه ورزشی تعطیل در پایتخت

شهروندان جنوب تهران بدانند ما در کنار آنها ایستاده‌ایم

بازدید از برج میلاد در هفته میراث فرهنگی رایگان است

کارکنان خدوم؛ ماموران 137

90 درصد اجرای احکام مرتبط با صدور پروانه است/ سوءاستفاده افراد سودجو از بی‌اطلاعی مالکان از مصوبه ساخت در طرح اداری

هم افزایی دیوان عدالت اداری و شهرداری ها در راستای حقوق مردم

مهمترین ثمره نشست با قضات دیوان عدالت، رویه‌سازی در صدور آراء است

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله فاطمی‌نیا

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و مپنا

کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌ها محصول نهضت دیدارهای مسجدمحور است

آغاز عملیات ایمن‌سازی و نظافت 30 کیلومتر پیست دوچرخه در منطقه 22

مدیریت محلی، یکی از شاخص‌های مدیریت بحران است

رمان سووشون یک موزه ملموس از تاریخ و فرهنگ است

کیفیت هوای تهران در وضعیت بسیار ناسالم/اوج انباشت آلاینده‌ها ساعت15

اتمام عملیات اصلاح هندسی معابر شهرک صدرا تا چند روز آینده

گالری پردیس ملت میزبان نقاشی‌های مصطفی دشتی

رویکرد شهرداری سلامت‌محور است

روابط عمومی نقش موثری در اطلاع‌رسانی و انعکاس عملکرد سازمانی دارد

دلیل طولانی شدن فرآیند صدور پروانه

پیام تسلیت شهردار تهران به مناسبت رحلت عالم ربانی آیت‌الله فاطمی‌نیا

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

برگزاری هجدهمین جشنواره گل و گلاب در فرهنگسرای اشراق

انضباط مالی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) مطلوب ارزیابی شد

حضور وزیر میراث فرهنگی در صحن شورا به مناسبت روز جهانی موزه

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

تشکیل دو کارگروه ویژه در قرارگاه اجتماعی شهر تهران

تعداد روزبازارهای تهران به 60 بازار افزایش می‌یابد/ آغاز انتقال باراندازها به خارج از شهر در سال جاری

حضور دستفروشان خلازیر در حاشیه بزرگراه ماهی 2 قربانی داشت/تعویض 200 کیوسک؛امسال/انتقال بازار پرندگان به غرب پایتخت

احتمال قطع آب بوستان‌های جنگلی تهران به دلیل کم‌آبی/ خطر خشکیدگی درختان پایتخت

تنها استان امن کشور در بحث فرونشست اعلام شد

مجموعه نشست‌های ادبی در خانه موزه اخوان ثالث و سیمین و جلال برگزار می‌شود

مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران

«مایسا» یکساله شد

معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور زاکانی

نشست هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه‌تر بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

ساماندهی فعالیت باراندازها و چرخ‌دستی‌های بازار تهران در سال جاری

نام‌گذاری یک معبر در منطقه 13 به نام شهید "محمد کریمی سرشت "

انتصابات جدید در شهرداری منطقه 2

باید تلاش کنیم در مناسب‌سازی معابر پیشرو باشیم

رتبه نخست منطقه 15 در تجمیع پلاک‌های بافت فرسوده پایتخت

برگزاری دومین قرار پویش "قدم به قدم در محله" در منطقه11

اعلام قیمت انواع قارچ و جوانه در میادین میوه و تره‌بار

اجرای پروژه "طراحی شبکه پایش موقت" شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

ادای احترام شهردار منطقه 18 به مقام شهدای منطقه

برپایی جشنواره «گل و گلاب» در بوستان آب و آتش تا 20 خردادماه

برگزاری نمایشگاه طرح‌ها و برنامه‌های مدارس ابتدایی در منطقه14

برگزاری همایش تحکیم و تعالی بنیان خانواده در منطقه 19

تاسیس سازمان گردشگری در شهرداری تهران به کجا رسید

اقدامات ارزشمند شهرداری تهران در ارائه خدمات ورزشی به شهروندان

رشد 40 درصدی تولید و پخش آسفالت نسبت به مدت مشابه سال

نشست خبری اولین اجلاس همکاری کمیسیون های معماری و شهرسازی شوراهای استان تهران

رونمایی از سامانه 137 پلاس

احداث بوستان 110 هزار متر مربعی در منطقه 13 با توافق شهرداری و وزارت دفاع

بهره‌مندی بیش از یک میلیون نفر از گذر سلامت منطقه 12

برگزاری نشست بررسی پیام‌های 137 در منطقه 17

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی زنان در نشست شهرداری منطقه5

ادامه نهضت دیدارهای مردمی مسجدمحور با ارائه خدمات سلامت‌محور

برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی میراث اهل قلم

صدور عوارض پسماند و نوسازی برای 3هزار و 800 واحد مسکونی شهرک شهید بروجردی پس از 30 سال

بازدید سرزده شهردار تهران از روددره فرحزاد

نمایش عکس‌های نادر طالب‌زاده در گالری پردیس ملت

31 درصد معتادان متجاهر پایتخت «کارتن‌خواب» هستند نه معتاد/ خیریه‌ها غذا توزیع نکنند!

بازدید شهردار تهران از اداره کل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران

باید به گونه‌ای عمل کنیم که تهران به عنوان کلانشهر الگوی جهان اسلام معرفی شود

تدوین شیوه‌نامه 100 ماده‌ای برای ارتقاء ایمنی در متروی تهران

نظارت بر شهرداری حق طبیعی شهروندان است/ یک شعبه از 137 پلاس رو میز کار شهردار قرار دارد

پیگیری قرارداد تامین هزار و 50 واگن مترو/ 5 هزار اتوبوس کم داریم

نظارت بر شهرداری حق طبیعی شهروندان است/ پیگیری هم‌آفرینی پیرامون ایده‌آل‌ها از طریق نخبگان و مردم

تئاتر شهر

جلسه بررسی موضوعات بازار بزرگ تهران با حضور شهردار پایتخت

ایمن‌تر شدن مسیر تردد بوستان ایثار در منطقه 22

عرصه غیرفعال جنگ‌افزارسازی ساصد در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد

ایجاد قرارگاه ویژه اربعین به منظور انجام کار زیرساختی و تسهیلات قبل از مرز/ برقراری ارتباط با نخبگان در تمامی سطوح مدیریتی

امور کلانشهر تهران با اعتماد و مشارکت شهروندان سرعت می‌گیرد

گشوده شدن 24 ساعته ورودی باب‌الشهدای بهشت زهرا(س) در روزهای پنج‌شنبه

فعالیت بازارهای میوه و تره بار شهر تهران تا ساعت 20 فردا شب