پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

در دوره جدید مدیریت شهری رفع مشکل پروژه‌های بزرگ را دنبال می‌کنیم

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: کلانشهرهای حاضر در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌توانند از تجربیات گرانبهای شرکت در طول این سالها استفاده کنند.

نمایش دستگاه جامع زلزله‌نگار/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

پیام ویژه - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه زلزله‌نگار قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه این دوره مدیریت شهری است

پیام ویژه - موسوی گفت: مهمترین دستاورد مدیریت شهری در این دوره تغییر رویکردی است که اتفاق افتاده و مدیریت شهری خودش را خدمتگزار مردم معرفی کرده است؛ در واقع حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه مدیریت شهری است.

انتقال تجربیات از دوباره‌کاری در پروژه‌ها جلوگیری می‌کند

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: تعامل و انتقال تجربیات در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های مدیریت شهری از دوباره کاری و اجرای پروژه‌های نادرست و همچنین هزینه اضافی جلوگیری می‌کند.

نمایش دستاوردهای ۶۶ سال تجربه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران/ نمایشگاه فرصت تعاملات با دیگر کلانشهرها را فراهم کرده است

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: شهر تهران با ظرفیت‌های بسیار خوبی که دارد می‌تواند الگویی برای دیگر کلانشهرهای ایران و کشورهای دیگر باشد.

اجرای طرح جهادی خط‌کشی معابر در منطقه ۷

پیام ویژه - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از اجرای پروژه خط کشی در معابر اصلی و فرعی این ناحیه با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان خبر داد.

چرا جایزه دریافتی توسط هلال احمر با اهمیت است؟

پیام ویژه - جایزه‌هایی که افراد و سازمان‌های داخل ایران از نهادهای معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند، ارزش بالایی در شرایط فعلی برای کشور دارد؛ زیرا ایرانِ تحریم‌زده، برای رهایی جامعه‌اش از درگیری‌های فکریِ ناشی از آثار تحریم‌ها نیاز به پیروزی و افتخار در میدان‌های خارجی دارد.

نخستین جلسه هم‌اندیشی مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران برگزار می‌شود

پیام ویژه - نخستین نشست هم اندیشی مسئولان خانه های دوام و ایمنی محلات شهر تهران با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در دوره مدیریت شهری جدید، بررسی پیشنهادات و راهکارهای اجرای برنامه‌ها در سال جاری و بررسی برنامه‌های سال ۱۴۰۱ خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مجموعه تاریخی ، فرهنگی برج آزادی برگزار می شود.

فروش مجتمع ایستگاهی دردشت تصویب شد

پیام ویژه - طرح یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز فروش و تصویب معامله مجتمع ایستگاهی دردشت با ۱۹ رأی موافق تصویب شد.

تاسیس شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در کشور، فرصت ارزشمندی برای ارتقای سرمایه اجتماعی

پیام ویژه - خدمات ارائه شده از سوی شهرداری‌ها نقش موثر و ارزنده‌ای در آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه سازی فرهنگ مشارکت و رضایتمندی مردم و دستیابی به شاخصه‌های یک سکونتگاه سالم، زیبا، توسعه یافته و زیست‌پذیر ایفا می‌کند.

جلوه‌گری پتانسیل فعالان مدیریت شهری در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده

پیام ویژه - رییس‌ فراکسیون شوراها، مدیریت‌ شهری‌ و روستایی مجلس شورای‌ اسلامی گفت: جمعی که در این نمایشگاه گرد هم آمده‌اند، جلوه‌ واقعی از کنشگری، فعالیت و زنده بودن انگیزه کار و خدمت در بین فعالان شهری را به نمایش گذاشته‌اند.

آمادگی سازمان فاوای شهرداری تهران برای به اشتراک گذاشتن تجربیات مقابله با حمله سایبری

پیام ویژه - برای نخستین بار ابعاد حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران در جمع مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران بررسی و درخواست برپایی همایشی آموزشی با محوریت به اشتراک‌گذاشتن تجربیات مقابله با نفوذ سایبری مطرح شد.

بازدید شهردار منطقه ۲۱ از نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

پیام ویژه - همزمان با نخستین روز نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

پیام ویژه - سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد دانشجویان ایرانی خارج از کشور گفت: هدف سازمان امور دانشجویان این است که تا می‌تواند کاری کند که کشور ما تبدیل به کشوری هدف برای دانشجویان بین المللی شود.

انتخاب منطقه گردشگری عباس‌آباد به عنوان مرکز معین مدیریت بحران

پیام ویژه - سید محمدحسین حجازی، مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد با تاکید بر تبدیل شدن منطقه‌های گردشگر پذیر و اماکنی که همواره مردم در آن حضور دارند، به مکانی با بالاترین سطح امنیت، بر پیگیری این موضوع تاکید کرد.

بازدید معاون شهردار تهران از غرفه سازمان فاوا

پیام ویژه - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران با حضور در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران از غرفه سازمان فاوا بازدید کرد.

نمایش آثاری درباره ساختمان متروپل در نمایشگاه «آبادان روایت همدلی»

پیام ویژه - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همکاری حوزه هنری استان خوزستان، شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه و مجموعه روایت جهاد، نمایشگاه «آبادان روایت همدلی» را با نمایش آثاری با موضوع ساختمان متروپل آبادان برپا می‌کند.

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

پیام ویژه - صبح یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی با حضور در هفتاد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، درباره برنامه های آتی خود توضیحاتی را ارائه داد.

نشست خبری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تهران

پیام ویژه - بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱، نشست خبری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تهران با حضور ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و جمعی از اصحاب رسانه در ساختمان آن معاونت برگزار گردید.

به دلیل سوء‌مدیریت در سنوات گذشته، خروجی عینی دستاوردهای این دوره مدیریت شهری کمی زمان‌ می‌برد

پیام ویژه - مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: برنامه ریزی منسجم، جلوگیری از فساد، هم افزایی همه دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های دولت با حضور شهردار تهران در هیات دولت سبب می شود که مردم خروجی عملکرد تیم جدید مدیریت شهری را ظرف دوسال آینده به عینه مشاهده کنند.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای ریل‌گذاری مسیر تحول در شهر است/اجرای طرح «تهران؛خانواده» در پایتخت

پیام ویژه - مشاور امور بانوان شهرداری تهران گفت: مدیریت شهری با تمام توان در همه حوزه ها تلاش می کند که روند خدمت رسانی به مردم را به لحاظ کمی و کیفی ارتقا دهد. با همه وجود در حال ریل گذاری این مسیر هستیم و این نمایشگاه نیز فرصت خوبی را در این زمینه ایجاد می کند.

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آغاز یک جریان فکری در شهرداری است

پیام ویژه - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران، گفت: برگزاری این همایش می تواند آغاز یک جریان فکری در مدیریت شهری باشد.

شهر آفتاب به یک شهر واقعی نمایشگاهی تبدیل شود/ لزوم تهیه قانون ویژه برای اداره پایتخت/ موضوع آلودگی هوا توسط شهردار در هیات دولت پیگیری شود

پیام ویژه - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورا در واکنش به گزارش شهردار تهران، تذکرات، پیشنهادات و پرسش‌های خود را مطرح کردند.

رنگین‌کمانی از برنامه‌های فرهنگی شاد در اولین تابستان قرن در منطقه ۴

پیام ویژه - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری برنامه های اوقات فراغت ۱۴۰۱ بر اساس چهار محور خانواده، بانوان، نوجوانان، سالمندان و افراد دارای معلولیت در محله های ۲۰گانه خبر داد.

حضور شهردار تهران در نماز جمعه

پیام ویژه - علیرضا زاکانی شهردار تهران در نماز جمعه - ۱۰ تیر ۱۴۰۱- در مصلی امام خمینی (ره)، حضور پیدا کرد و پیش از خطبه های نماز جمعه سخنرانی کرد.

آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی

پیام ویژه - آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی عصر چهارشنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۱ در مسجد نظام مافی با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی، نادعلی عضو شورای اسلامی شهر تهران، شریفی شهردار منطقه ۵ و جمع کثیری از شهروندان و مداحان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

پیام ویژه - معاون شهردار تهران در دیدار با نوه آیت الله شاه آبادی و مدیر عامل موسسه غدیر گفت : پرداختن به موضوع غدیر که از محورهای اعتقادی جهان تشیع است بصیرت و همت خاص می خواهد و این موسسه درطول ۱۲ سال فعالیت خود در این موضوع اقدامات اثر گذار و ماندگاری انجام داده است.

تقدیر از شهرداری تهران/شریان‌های حیاتی پایتخت مقاوم‌سازی لرزه‌ای شوند

پیام ویژه - احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ضرورت دارد مقاوم سازی لرزه ای شریان های پایتخت مطابق مصوبه سال ۹۶ هیات وزیران صورت گیرد و در این امر لازم است تا همه دستگاه های متولی مانند آب و فاضلاب به وظایف خود عمل کنند.

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه ۱۴ تهران

پیام ویژه - تابلو شهید ترور «سید عبدالکریم مخبر» با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه ۱۴، در محل سکونت خانواده این شهیدسرافراز در دارالمومنین تهران رونمایی شد.

هیئت‌های اندیشه‌ورز حلقه وصل ما با شهروندان هستند

پیام ویژه - در جهت اجرای طرح هیئت اندیشه ورز در شهر تهران جلسه هم اندیشی این طرح با حضور رئیس دبیرخانه هیئت های اندیشه ورز شهر تهران، شهردار، معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر اداره روابط عمومی منطقه ۷ برگزار شد.

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

پیام ویژه - طی نشست مشترک شهردار منطقه ۱۹ با مدیر عامل شرکت فاضلاب تهران و آبفای منطقه ۶ بر امکان سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار تأکید شد.

شهرداری تهران به دنبال پرورش قهرمانان ملی است

پیام ویژه - شهردار تهران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد: شهرداری تهران به دنبال استعدادیابی و شناسایی قهرمانان محلات‬⁩ برای پرورش قهرمانان ملی‬⁩ است.

معرفی مرکز تعامل صنعت و دانشگاه در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده ضروری است

پیام ویژه - به ریاست شهردار منطقه ۲۱ و با حضور معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه، نشست ویژه شورای معاونین و مدیران دیار پیشرفت و نوآوری با هدف بررسی موارد مرتبط با نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران تشکیل شد.

اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد/ تکذیب شایعه پاک‌شدن اطلاعات و سوابق شهروندان

پیام ویژه - سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران امروز چهارشنبه هشتم تیرماه با حضور در برنامه «ِسلام؛ صبح به خیر» شبکه سوم سیما از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار موبایلی «تهرانِ من» خبر داد و گفت: از امروز شهروندان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن از خدمات شهری این اپ استفاده کنند.

ساير مطالب

نشست مدیرکل آموزش‌های شهروندی با رئیس آموزش و پرورش منطقه هشت برگزار شد

هدف اصلی مدیریت شهری، گره‌گشایی از کار مردم است

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران منصوب شد

عملکرد شهرداری منطقه 18 مبتنی بر توسعه پایدار است

دیوارهای شهر در قلب پایتخت شاعرانه می‌شوند

نظارت بر نحوه ساخت و سازها در مناطق افزایش می‌یابد

مثبت 40

ورود شهرداری تهران به رفع معضلات اجتماعی/برنامه مدیریت شهری برای ساماندهی کودکان کار

شهرداری درصدد است تا در جهت ارتقا سلامت شهروندان قدم بردارد

املاک معارض ایستگاه‌های توسعه شرقی خط 4 مترو تعیین تکلیف می‌شود

هدف ما افزایش نشاط اجتماعی و زمینه سازی برای ورزش قهرمانی در پایتخت و کشور است

نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» برگزار می‌شود

مبالغ به حساب خزانه واریز شده است/ برگزاری نمایشگاه ارگانیک در دستور کار

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره فیلم شهر/اعضای کمیته‌های برگزاری جشنواره معرفی شدند

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

توافق کامل شهرداری و وزارت دفاع درباره پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

ایمن‌سازی و مناسب‌سازی 18 هزار مترمربع از معابر منطقه

آغاز جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

بهسازی معابر و بزرگراه‌های جنوب شهر با پخش بیش از 3 هزار تن آسفالت در منطقه 19

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

تحمیل کسری پارکینگ بر شهر در سال‌های اخیر/ارائه سریع لایحه مرتبط با کاهش زمان صدور پروانه

عملیاتی شدن اجرای 40 بازار میوه و تره‌بار تا پایان ماه جاری/ در تهران موردی از تب کریمه کنگو نداشته‌ایم

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

بررسی طرح نظام‌نامه مدیریت محله در جلسه آتی شورا

لزوم فراهم‌سازی فضایی بانشاط در شهر با رویکرد آموزش به کودکان

تاکید استاندارتهران بر تکمیل مسکن‌های مهر و ملی پردیس/ واحدهای مسکونی نباید ناقص تحویل مردم شود

اجرای طرح راه خدمت در شریان‌های اصلی و فرعی منطقه 17

بازدید مدیرکل پایش برنامه شهرداری تهران از مجموعه فرهنگی رازی و پروژه ایمن‌سازی گود برج میلاد

ارایه خدمات رایگان پزشکی و توانبخشی در محلات کم برخوردار

توضیحات شهردار منطقه 8 در خصوص گزارش عضو شورای اسلامی شهر تهران از محله وحیدیه

تهران‌نما؛ باغ هنر

نجات 6 کارگر از حادثه گازگرفتگی در خیابان سئول

تشکیل کمیته مشترک بین فرماندهی انتظامی و مدیریت شهری درخصوص سرقت تجهیزات ترافیکی

مناسب‌سازی معابر شهر تهران؛ از هزینه‌کرد تا کمیته‌های نظارتی

خداحافظی با گود مخوف برج میلاد/ از واگذاری گود به شهرداری تا آغاز ایمن‌سازی پس از 9 سال

رسیدگی به پرونده متروپل در آستانه اتمام است

آغاز طرح ساماندهی محله انبار نفت/از برخورد با متخلفین تا اقدامات عمرانی در بازار مواد غذایی

بیست و سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی تهران

غنی سازی اوقات فراغت با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی و محوریت توجه به مناطق محروم/ 400 عنوان برنامه برای 4 گروه مختلف در پایتخت اجرا می‌شود

پاکسازی و لایروبی 21 هزار متر از کانال‌ها و انهار منطقه 19

یگان حفاظت بازوی اجرایی مدیریت شهری است

‍ گرامیداشت هفته "بازخوانی و افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی" در منطقه 17

مبارزه با اعتیاد فردیت نمی‌شناسد

ارائه لایحه جامع حقوق عامه به دولت تا دو ماه آینده/ نقل و انتقال املاک به داشتن پایان کار منوط شود

تذکرات و پیشنهادات شورایی‌ها در هفتاد و سومین جلسه پارلمان شهری

تبیین باید عمل‌گرایانه، بدون مصلحت‌اندیشی و به دور از هیاهو باشد

باید افرادی که اجازه تخلف در ساختمان را می‌دهند هم جریمه شوند/ضرورت اصلاحات اساسی در ماده 100

‌فصلی از کتاب ساخت پرزحمت مترو

موش‌های تهران قوی‌تر و زرنگ‌تر از گذشته /سازمان مدیریت پسماند: شکایت از موش‌ها 35 درصد کاهش پیدا کرد

ساخت ایستگاه‌های مترو درتهران شتاب گرفت/ تکمیل یکی از طولانی‌ترین خطوط مترو پایتخت

پیگیری میدانی مطالبات شهروندان در اولویت برنامه های شهردار منطقه 18 است

تسریع در روند ساخت 100 بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری

معرفی اعضای هیأت انتخاب بخش محله

محافظت از عرصه‌های جنگلی منطقه 4 از آتش‌سوزی‌های فصلی احتمالی

جان دوباره در درختستان

گود برج میلاد تا یک سال آینده ایمن می‌شود

ساماندهی معابر شهرک شهید باقری/تحقق درخواست چند ساله شهروندان

حضور دادستان کل کشور در صحن شورا به مناسبت روز قوه قضائیه

دلایل تاخیر در فرآیند کاهش زمان صدور پروانه

ساخت 20 هزار واحد مسکونی به جای کوره‌های آجرپزی/ تعداد غرفه‌ها با راه‌اندازی فاز دوم به هزار واحد می‌رسد

75 درصد ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه22 دارای سرپناه هستند

طرح سه شنبه‌های سلامت در مساجد منطقه 19 کلید خورد

بازدید شهردار تهران از گروه صنعتی مپنا

انتصاب دبیر ستاد برگزاری برنامه های اوقات فراغت تابستان 1401

بازدید شهردار تهران از پروژه خط 6 مترو پایتخت

لزوم الگو قراردادن مجاهدت، در میدان بودن و خدمت شهید چمران

خطر زمین لرزه بیخ گوش تهرانی‌ها/ نسخه قرارگاه ایمنی برای کاهش خطر زمین‌لرزه چیست؟

پل تندرستی

می‌خواهند با ایجاد حواشی غیرواقعی اقدامات مثبت بهشت زهرا(س) را زیر سوال ببرند

لزوم خروج ساختمان‌های ناایمن از وضعیت بحرانی طی 6 ماه آینده

اجرای 83 پروژه توسعه محلی در منطقه دو

21 ساختمان ناایمن در منطقه 19 اخطار تخلیه دریافت کردند

حفظ منافع، امنیت و آرامش شهروندان از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری است

کلیه صنوف قبل از بهره‌برداری به اخذ تاییدیه ایمنی از سازمان آتش‌نشانی مکلف شدند

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند گذشته است/ شهرداری تهران باید نماد بهترین دستگاه خدمت‌رسان به مردم باشد

برگزاری آیین نامگذاری معابر منطقه 6 به نام اولین شهیده تفحص‌شده و دومین شهید دانش‌آموز

نشست اجرایی نمایشگاه تهران 1401

نشست شورای معاونین و شهرداران مناطق شهرداری تهران

جرم‌انگاری برای عاملین سقط جنین عمدی/جزئیات دستورالعمل‌ «حفظ و مراقبت از جنین سالم»

تغییر الگوی آبیاری فضای سبز در منطقه 6

اولویت رفع مخاطرات ساختمان‌های ناایمن در منطقه14

امروز فقط گزارش قرارگاه اجتماعی ارائه شد/ ارائه گزارش عملکرد معاونت اجتماعی در فرصت مناسب

شهرداری از ظرفیت‌های سرای محلات استفاده کند/ توجه به قابلیت سمن‌ها در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

تجمع مشکلات، عدم انجام وظایف حاکمیتی دولت و اشکالات در قانون باعث شده شهرداری قرارگاه بزند

آسیب‌های اجتماعی در دوره گذشته افزایش پیدا کرده بود/ دلیل رسانه‌ای نشدن اقدامات قرارگاه اجتماعی

ضرورت تهیه برنامه جامع برای بحران‌های بزرگ

یک پنجم موارد فوتی در محل کار به فعالیت در ساختمان برمی‌گردد

اولویت‌ها و اقدام‌های ضروری حمل و نقل شهری بررسی شد

راه‌اندازی جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام پس از 2 سال وقفه در تهران

پشت پرده شایعه رفتن «زاکانی» از بهشت چیست؟

برگزاری دومین جلسه کمیته پژوهشی ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل

تهرانگردی با اسکوتر برقی

بهبود منظر شهری معابر ناحیه یک منطقه 15

42 هزار دستگاه تاکسی در تهران فرسوده است

رفع موانع قانونی جمع آوری معتادان متجاهر بالای 65 و زیر 18 سال

زیرگذر دوطبقه در خیابان تجریش احداث می‌شود

انهدام 26 باند کلاهبرداری رایانه‌ای/ دستگیری 44 متهم

تهران‌نما؛ برج آزادی

شهرداری‌های کلان‌شهرها به استقبال قهرمان شهر می‌روند/در حوزه ورزش بانوان کم‌کاری صورت گرفته است

قطعی برق اختلالی در حرکت قطارهای مترو ایجاد نکرده است