پیام ویژه
امام جمعه موقت اصفهان:
صهیونیست‌ها جرات حمله زمینی به «غزه» را ندارند
دوشنبه 27 ارديبهشت 1400 - 10:08:46
پیام ویژه - محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با ایسنا درباره جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و پاسخ گروه‌های مقاومت فلسطین به این جنایات، اظهار کرد: اسرائیل امروز با اسرائیل گذشته متفاوت است؛ همان‌طور که فلسطین و مردم آن نیز نسبت به گذشته تفاوت‌های زیادی کرده‌اند به طوری که امروز مسلمانان دارای قدرت دفاعی بیشتری هستند و موشک‌هایی که به طرف سرزمین‌های اشغالی شلیک می‌کنند گواه این مطلب است به طوری که امروز زندگی عادی صهیونیست‌ها دچار اختلال شدید شده است.
وی با بیان اینکه گروه‌های مقاومت فلسطین به پیشرفت‌های علمی زیادی نائل شده‌اند، افزود: امام راحل به درستی فرمودند که این غده سرطانی باید از صفحه روزگار محو شود و رهبر معظم انقلاب هم تأکید کردند که تا 25 سال دیگر اسرائیل غاصب باقی نمی‌ماند.
امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: شک نکنید که غصب و ظلم عاقبتی ندارد و مردم فلسطین با مقاومت اسطوره‌ای خود سرانجام پیروز میدان خواهند بود و سرزمین خود را پس خواهند گرفت. اما نکته تأسف‌آور این است که بسیاری از کشورهای اسلامی حمایت لازم را از مردم فلسطین نمی‌کنند و غیرت دینی به خرج نمی‌دهند. جهان اسلام یک صدا باید اعمال صهیونیست‌ها را محکوم کند و در عمل به یاری ملت ستم دیده فلسطین بشتابد.
رهبر تصریح کرد: حضرت محمد (ص) فرمودند «اگر کسی صدای استغاثه مسلمانی را بشنود و به یاری او نشتابد مسلمان نیست». پس چرا برخی کشورهای اسلامی به این حدیث نبوی عمل نمی‌کنند؟ ندای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان رسیده و افکار عمومی جهان نیز بر علیه صهیونیست‌ها شده است. تاریخ سراسر عبرت است و صهیونیست‌ها باید از آن درس بگیرند.
وی درباره این ادعای صهیونیست‌ها که در صورت لزوم حمله زمینی به نوار غزه می‌کنند، گفت: بین حرف و عمل فاصله زیادی است. گروه‌های مقاومت فلسطین در صورت حمله زمینی صهیونیست‌ها بیکار نخواهند نشست و ضربات سنگینی به آنان وارد خواهند و امنیت شهرک‌های صهیونیست نشین را از بین خواهند برد همان‌طور که در چند روز گذشته تل آویو را که پایتخت صهیونیست‌ها است با موشک هدف قرار دادند.
امام‌جمعه موقت اصفهان، خاطرنشان کرد: درست است که اسرائیل چنین تهدیدی را کرده است، اما بعید است که دست به چنین عملی بزند چراکه خودشان هم می‌دانند که اگر به شکل زمینی وارد غزه شوند به مهلکه خواهند افتاد و تلفات زیادی می‌دهند، بنابراین جرات حمله زمینی را ندارند.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/663275/صهیونیست‌ها-جرات-حمله-زمینی-به-«غزه»-را-ندارند
بستن   چاپ