پیام ویژه
بازدید دوچرخه ای شهردار منطقه 21 از ناحیه یک
سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 - 12:00:56
پیام ویژه - همزمان با بیست و هشتم اردیبهشت ماه و پویش دیگری از سه شنبه های بدون خودرو، رضا رجب زاده شهردار منطقه21 با همراهی معاونین، مدیران و دبیران شورایاری محله های ناحیه یک از سطح معابر و بلوارهای اصلی، لاله و گلها بازدید کرد.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، بنا بر رسم هر هفته، پویش سه شنبه های بدون خودروی ورودی غربی پایتخت این بار نیز با رکاب زنی شهردار، معاونین و مدیران ارشد این منطقه همراه بود.
شهردار منطقه21 در ابتدای این پیمایش و بازدید میدانی صبحگاهی گفت: فرهنگ استفاده از دوچرخه و رکاب زنی به عنوان وسیله حمل ونقل پاک و ارزان می بایست بیش از پیش در بین تمام اقشار جامعه شهروندی ترویج داده شود، تا به مرور شاهد کاهش حجم ترافیک و درنهایت آلودگی هوا باشیم.
او ادامه داد: ناحیه یک به عنوان متراکم ترین بخش جمعیتی منطقه21 دارای حساسیت بالایی بوده، به طوری که رسیدگی به وضعیت نگهداشت شهر و بهسازی معابر و پیاده روها از درجه اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رجب زاده شهردار منطقه21 تاکید کرد: ایجاد مسیرهای ویژه دوچرخه سواری در سطح تمامی نواحی از جمله پروژه های اولویت دار این منطقه محسوب می شود، چرا که با تامین مسیرهای ایمن مختص رکاب زنی می توان مشارکت شهروندان را در پیوستن به پویش سه شنبه های بدون خودرو انتظار داشت.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/663873/بازدید-دوچرخه-ای-شهردار-منطقه-21-از-ناحیه-یک
بستن   چاپ