پیام ویژه
عکس/ تظاهرات ضدصهیونیستی مردم آمریکا
چهارشنبه 29 ارديبهشت 1400 - 09:16:01
پیام ویژه - مکان: آمریکا/ منبع: فاکس نیوز

به گزارش جماران ، ده‌ها هزار نفر با برپایی راهپیمایی گسترده‌ ای در شهر «دیترویت» در ایالت میشیگان آمریکا ضمن اعتراض به حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه، حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کردند.
همچنین صد‌ها تن از شهروندان آمریکایی در اعتراض به جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی تظاهرات برپا کردند.
معترضان با فریاد حمایت از مردم دربند فلسطین، خشم خود را به سیاست‌ های حمایتی کاخ سفید از رژیم صهیونیستی و اقداماتش علیه فلسطینیان ابراز کردند.
پلیس آمریکا شماری از معترضان را در مناطق مختلف نیویورک بازداشت کرد.
در عین حال شبکه الجزیره اعلام کرد، 10 روز از آغاز جنگ غزه می گذرد. همزمان با ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه برای دهمین روز پیاپی، گردان‌ های عزالدین قسام فرودگاه «رامون» در جنوب اراضی اشغالی و شش پایگاه هوایی این رژیم را هدف حمله گسترده راکتی قرار داد.
جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی از نیمه شب گذشته بار دیگر نواحی مختلف نوار غزه به ویژه رفح و خان یونس از جمله مقر موسسات خیریه رفح را بمباران کردند. در این حملات مشابه روزهای اخیر مراکز مسکونی و غیرنظامی، بیمارستان‌ ها و زیرساخت‌ ها در مرکز، شمال، جنوب و غرب غزه هدف قرار گرفت.
جنگنده‌ های اسرائیلی یک ساختمان مسکونی در مرکز غزه را هدف گرفتند که به شهادت 3 تن و زخمی شدن شماری منجر شد.
علاوه بر این یک منزل دیگر در شهرک «بیت حانون» در شمال غزه و یک خانه در محله «الرمال» در مرکز این باریکه هدف قرار گرفته و به طور کامل تخریب شد.
علاوه بر این اردوگاه «المغازی» در مرکز غزه هم توسط جنگنده‌ های صهیونیستی بمباران شد.
قایق‌ های جنگی صهیونیستی نیز حملاتی را به سواحل خان یونس در جنوب نوار غزه انجام دادند.
در مقابل جناح‌های مقاومت فلسطین با تعداد زیادی موشک شهر عسقلان و 6 پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند. به دنبال این حملات موشکی از غزه، آژیرهای خطر در عسقلان و دیگر شهرک‌ ها به صدا درآمد.
تشدید درگیری‌ ها بین فلسطین و رژیم صهیونیستی برای دهمین روز متوالی در میان تلاش‌ های بین المللی متزلزل برای دستیابی به یک راه حل ادامه دارد.
وزارت بهداشت غزه نیز شمار شهدای حملات به غزه را 218 تن از جمله 63 کودک اعلام کرد.
مکان: آمریکا
منبع: فاکس نیوز

پیام ویژه

پیام ویژه

پیام ویژه

پیام ویژه

پیام ویژه

پیام ویژهhttp://www.Yazd-Online.ir/fa/News/664548/عکس--تظاهرات-ضدصهیونیستی-مردم-آمریکا
بستن   چاپ