پیام ویژه
جنگ خونین عرضه و تقاضا در بازار ارزهای دیجیتال
شنبه 1 خرداد 1400 - 09:07:41
پیام ویژه - تجارت نیوز / حالا که بیت‌کوین حمایت مهم 42 هزار دلار را از دست داده برای بازگشت و تثبیت بالای کانال 40 هزار دلار با مقاومت‌ محدوده 40 تا 42 هزار دلار روبه‌رو است و تا به حال چند بار با این مقاومت برخورد کرده اما فعلا تقاضا در این محدوده حریف عرضه نشده است.
کلیت بازار رمزارزها به دلیل ریزش بیت‌کوین روندی نزولی پیدا کرده و بیش از 10 درصد ریزش داشته است.
اتریوم در 24 ساعت گذشته 15 درصد، بایننس‌کوین 18 درصد، کاردانو 14 درصد، ریپل 16 درصد، دوج‌کوین 13 درصد و پولکادات 20 درصد ریزش کردند.
به نظر می‌رسد این روزها مهم‌ترین چالش بازار رمزارزها مخالفت دولت‌ها با این بازار است. دولت چین، هند و ترکیه مخالفت خود با بازار رمزارزها را صریح بیان کرده‌اند و هر از چندگاهی شایعاتی هم در رابطه با مخالفت‌های سایر دولت‌ها از جمله آمریکا مطرح می‌شود. ایران هم قرار است درگاه‌های بانکی غیرمجاز معاملات رمزارزها را مسدود کند.
بازار ریزش زیادی کرده و بازگشت به سقف قبلی زمانبر خواهد بود اما کارشناسان عقیده دارند این بازار در آینده اهداف بالاتری خواهد داشت و بیت‌کوین می‌تواند به 100 هزار دلار برسد.

پیام ویژه

محدوده حمایتی بیت‌کوین 30 هزار دلار است که کارشناسان عقیده دارند ریزش از این محدوده زیاد محتمل نیست اما اگر بیت‌کوین این محدوده را از دست بدهد می‌تواند تا 18 هزار دلار هم ریزش کند.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/666531/جنگ-خونین-عرضه-و-تقاضا-در-بازار-ارزهای-دیجیتال
بستن   چاپ