پیام ویژه
بازی Forza Horizon 5 تابستان سال جاری منتشر می‌شود
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 08:51:34
پیام ویژه - گیم فا / برند اسباب‌بازی Hot Wheels که همواره ارتباط نزدیکی با شرکت مایکروسافت در جهت ساخت محتواهای دیجیتالی برای مجموعه‌ی Forza Horzion دارد، اخیراً اطلاعیه‌ای منتشر نمود که احتمالاً به تاریخ عرضه‌ی بازی Forza Horizon 5 اشاره داد.
در حالی که هم‌اکنون هیچ اطلاعات رسمی پیرامون نسخه‌ی بعدی بازی Forza Horizon منتشر نشده است، اما قطع به یقین نسخه‌ی پنجم این مجموعه در حال توسعه قرار دارد و احتمالاً تا تاریخ عرضه‌ی آن فاصله‌ی چندانی نداریم. البته، هفته‌های اخیر بیش از آنکه طرفداران این عنوان به تاریخ انتشار این بازی فکر کنند، به تبادل نظر در مورد کشور و محل در نظر گرفته برای جریان داشتن آن می‌اندیشیدند. اما هم‌اکنون، و به لطف Hot Wheels، به‌نظر می‌رسد که این بازی در تابستان سال جاری و شهریور 1400 (سپتامبر 2021) منتشر شود.
در واقع، برند Hot Wheels ساعاتی پیش و طی اعلامیه‌ای به طرفداران خود وعده‌ی انتشار یک مجموعه از این برند برای یک بازی جدید در شهریور ماه سال جاری داد. البته، لازم به ذکر است که این برند همواره با شرکت مایکروسافت برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی بازی‌های Forza Horizon در حال تعامل بوده است. همچنین، با توجه به اینکه احتمال عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدیدی از آن برای بازی Forza Horizon 4 در این مقطع زمانی و برای بار دوم تقریباً صفر است، به‌نظر می‌رسد که این تاریخ با زمان انتشار بازی Forza Horizon 5 رابطه‌ی مستقیم داشته باشد.
البته، لازم به ذکر است که شرکت‌هایی که در ساخت یک پروژه با یکدیگر همکاری می‌کنند، طبعاً قصد دارند تا از محبوبیت یکدیگر استفاده کاملی برده و طرفداران هر دو برند را برای خرید آن محصول تشویق کنند. در نتیجه، این موضوع باعث خواهد شد تا طرفداران پرشمار این برند اسباب بازی، از حالا برای تجربه‌ی بازی Forza Horizon 5 ذوق و اشتیاق فراوانی داشته باشند. البته، حتی پیش از انتشار این خبر نیز معرفی این بازی در رویداد E3 2021 و ارائه‌ی یک تاریخ مشخص برای عرضه‌ی آن کاملاً مورد انتظار بود.
همچنین، شایعات و گمان‌ها نشان از این دارند که این برند و یا حتی مایکروسافت، به صورت اتفاقی و یا شاید به عمد قصد دارند تا فرارسیدن رویداد E3 2021، علاقه‌مندان و دوست داران این دو مجموعه را برای شنیدن اخبار بیشتر و تشویق آن‌ها به خرید بازی مشتاق‌تر کنند؛ سازوکاری که در سال‌های اخیر به وفور مورد استفاده‌ی ناشرین مطرح و بزرگ قرار گرفته است.
در نهایت و علی‌رغم یادآوری اینکه موارد فوق صرفاً همگی بر پایه‌ی حدس و گمان بنا شده‌اند، اخیراً شایعاتی مبنی بر اینکه Forza Horizon 5 در کشور مکزیک جریان خواهد داشت، شنیده شده است. نظر شما در این باره چیست؟ شما کدام یک از کشورها را برای میزبانی از این بازی پیشنهاد می‌کنید؟

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/667818/بازی-Forza-Horizon-5-تابستان-سال-جاری-منتشر-می‌شود
بستن   چاپ