پیام ویژه
پردازنده آنر مجیک 3 اسنپدراگون 888 خواهد بود
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 12:02:56
پیام ویژه - ترنجی / تولیدکننده گوشی تازه استقلال یافته، به صورت رسمی استفاده از پردازنده اسنپدراگون 888 کوالکام را در پرچمدار بعدی سری مجیک خود که احتمالا با نام آنر مجیک 3، نیز شناخته می شود، تایید کرده است.
پردازنده آنر مجیک 3: ماحصل جدایی آنر از شرکت مادر
البته این اولین بار نیست که خبر بهره بردن نسل بعدی آنر مجیک از پردازنده پرچمدار کوالکام را می شنویم؛ با این حال، این بار به صورت رسمی تایید شده است.
آنر امروز در بیانیه مطبوعاتی خود، به تراشه های تولید شده توسط کوالکام پرداخته و جزئیات استفاده از آن ها را اعلام کرده است. همچنین این شرکت بار دیگر، بر استفاده از اسنپدراگون 778G در گوشی های آنر 50 خود، تاکید کرد. به علاوه، به صورت رسمی تایید شد که گوشی پرچمدار آیندشان از سری مجیک، مشابه آنر 50 پرو پلاس، از پردازنده اسنپدراگون 888 استفاده خواهد کرد.
این شرکت در توضیحات خود بیان می کند: “علاوه بر این، سری Honor Magic، یک محصول پرچمدار برتر و با کیفیت تصویربرداری فوق العاده، از رده بالاترین چیپست کوالکام استفاده خواهد کرد تا از قابلیت های قابل توجه پردازش تصویر بهره ببرد.” همانطور که همه شما به خوبی می دانید، “رده بالاترین” پردازنده کوالکام در حال حاضر، اسنپدراگون 888 می باشد.

پیام ویژه


پردازنده آنر مجیک 3 به عنوان جانشین مجیک 2
نسل پیشین گوشی های آنر مجیک
به گزارش androidauthority، ما همچنین خوشحالیم که شاهد بازگشت خط Honor Magic هستیم، آنر مجیک 2 که در سال 2018 معرفی شد، آخرین دستگاه از این سری است. آنر مجیک اصلی نیز، دارای یک طراحی منحنی از هر چهار طرف نسبتاً چشمگیر بود، در حالی که جانشین آن، یک طرح کشویی را برای احضار دوربین سلفی، ارائه می داد. بنابراین ما مشتاقانه منتظریم ببینیم سری جدید از نظر طراحی و ویژگی های خاص، چه قابلیت هایی برای رو کردن دارد.
آنر تأیید کرد که جزئیات بیشتری در مورد دستگاه های بعدی خود را، در ماه آینده منتشر خواهد کرد، بنابراین خیلی هم منتظر نخواهیم ماند. به هر حال، امیدوارم این گوشی جذاب، به صورت جهانی نیز به بازار عرضه شود.
نظر شما راجع به تایید رسمی آنر به استفاده از پردازنده اسنپدراگون 888 در گوشی آنر مجیک 3 چیست؟ آیا منتظر معرفی این دستگاه هستید؟ چه قابلیت های اضافی ای را برای آن متصور می شوید؟

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/667974/پردازنده-آنر-مجیک-3-اسنپدراگون-888-خواهد-بود
بستن   چاپ