پیام ویژه
سرورهای مجموعه بازی‌‌های Little Big Planet خاموش شدند
يکشنبه 2 خرداد 1400 - 17:49:04
پیام ویژه - زومجی / سونی مجبور شده به‌ دلیل حملاتی که اخیرا به سرورهای مجموعه Little Big Planet انجام شده، آن‌ها را موقتا غیرفعال کند. این حملات در قالب ارسال پیام‌های توهین‌آمیز به بازیکنان انجام شده است.
طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی سرورهای مجموعه بازی Little Big Planet را به‌دلیل حملاتی که اخیرا به آن‌ها انجام شده، به‌طور موقت غیرفعال کرده است. آن‌ها می‌گویند چاره‌ای جز خاموش کردن سرورها نداشته‌اند.
صفحه‌ی توییتری لیتل بیگ پلنت در این خصوص می‌نویسد: «به‌دلیل شدت حملات اخیر، گزینه‌ی دیگری جز غیرفعال کردن موقتی سرورهای بازی نداشتیم. ما این حملات را به این خاطر که جامعه‌ی بازیکنان وفادار ما را هدف قرار داده، جدی می‌گیریم.»
سونی دو روز پیش تایید کرد که سرورهای Little Big Planet «به مشکلاتی برخورده» و اینکه آن‌ها در حال تحقیق درباره‌ی «این حملات جدید» هستند. این حملات ظاهرا در قالب پیام‌های ارور حاوی کلمات زشت یا آزاردهنده به بازیکنان ارسال شده است.
البته این اولین‌بار نیست که سرورهای لیتل بیگ پلنت دچار مشکل می‌شوند. چند ماه پیش نیز این سرورها با قطعی دست‌ و پنجه نرم می‌کردند که در همان زمان هم به غیرفعال شدن موقتی آن‌ها انجامید. سونی هیچ‌وقت به‌صورت رسمی از دلیل پشت‌پرده‌ی این قطعی‌ها پرده برنداشت. با این‌ حال، اعضای جامعه‌ی بازیکنان Little Big Planet ادعا کردند که به‌دلیل شیوه‌ی رفتار سونی با این مجموعه بازی، نوعی حمله‌ی DDoS به سرورهای آن‌ها انجام شده است.
گفتنی است که آخرین نسخه‌ی اصلی این مجموعه Little Big Planet 3 بود که در سال 2014 منتشر شد.
نظر شما کاربران گرامی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را در صورت تمایل با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/668074/سرورهای-مجموعه-بازی‌‌های-Little-Big-Planet-خاموش-شدند
بستن   چاپ