پیام ویژه
خانه‌ هایی در تهران هم قیمت با یک جزیره در آمریکا
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 00:10:35
پیام ویژه - اقتصاد نیوز / محله‌ای را می‌شناسید که تمام فایل‌های فروش آن دست کم در یک هفته‌ای که شما به دنبال کشف قیمت آپارتمان در آن محله هستید، همه آپارتمان‌های لوکس با سازنده‌های معروف باشند؟ محله دروس یکی از این محله هاست. قیمت آپارتمان هایش از متری 66 میلیون تومان شروع می‌شود تا 110 میلیون تومان.
فایل‌های فروش در محله‌های مختلف تهران تنوع زیادی دارد. ممکن است در یک محله گران قیمت آپارتمانی قدیمی بدون آسانسور یا پارکینگ پیدا کنید که قیمتش با قیمت میانگین منطقه تفاوت زیادی داشته باشد یا آپارتمانی کوچکی کشف کنید که با نقدینگی متوسط هم بتوان ساکن آن محله شوید. اما برای سکونت در محله دروس اگر کم‌تر از 7 میلیارد تومان پول دارید بهتر است خودتان را خسته نکنید.
آپارتمان‌های این محله مشتری‌های خاص خود را دارد. هنوز هم سازندگان، آپارتمان‌هایی با متراژ بالای 500 متر در این محله می‌سازند. آپارتمان‌هایی که سازندگان معروف و شناخته شده‌ای دارند و تمام متریال آن هم به گفته آگهی دهندگان از برند‌های شناخته شده اروپایی است. استخر، سونا ولابی‌های مجلل، دو پارکینگ، روف گاردن، سالن اجتماعات و ... ویژگی‌هایی است که در تمامی این آپارتمان‌ها مشترک است.
خانه این سیاستمدار قدیمی چقدر ارزش دارد؟
دلیل علاقمندی به بررسی فایل‌های فروش آپارتمان در این محله، اعلام دارایی‌های یکی از سیاستمداران علاقمند به حضور در انتخابات ریاست جمهوری بود. این سیاستمدار قدیمی اعلام کرد که خانه‌ای 1000 متری در محله دروس و 17 آپارتمان در اصفهان دارد، هرچند او برای حضور در انتخابات ثبت نام نکرد.
بررسی قیمت خانه‌های کلنگی در این محله نشان می‌دهد که قیمت هر متر مربع زمین حدود 181 میلیون تومان است که بسته به موقعیت مکانی به بیش از 200 میلیون هم می‌رسد. یک خانه 370 متری، 67 میلیارد برای فروش گذاشته شده است.
یعنی دارایی‌های این سیاستمدار تنها از یک خانه اش درتهران به 181 میلیارد تومان می‌رسد. جالب است بدانید برای داشتن یک عمارت به سبک مدیترانه‌ای در یک جزیره خصوصی در حومه نیویورک شما به 100 میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارید.
آپارتمان‌های این محله هم بیشتر بالای 200 متر متراژ دارند به طور مثال آپارتمانی 530 متری نوساز این هفته برای فروش گذاشته شده است.
قیمت آپارتمان‌های قدیمی این محله از متری 66 میلیون آغاز می‌شود تا 110 میلیون تومان بسته به امکانات هر مجتمع قیمت‌ها متفاوت است.
اما فایل‌های پیشنهادی که در محدوده قیمتی متری 75 میلیون تا 82 میلیون پیشنهاد شده اند بیش از سایر فایل‌ها هستند.
این محله از نظر جغرافیایی از طرف غرب به خیابان شریعتی، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال به منطقه احتشامیه منتهی می‌شود. محله دروس به عنوان یکی از پنج محله برتر تهران شناخته شده است. از بهترین خیابان‌های این محله می‌توان به، خیابان احتشامی، خیابان یارمحمدی، خیابان چیذری اشاره کرد.
سفارت خانه‌های زیادی در این محله وجود دارد که می‌توان به سفارت خانه‌های، اسپانیا، پرتغال، بنگلادش و... اشاره کرد.

پیام ویژه


http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/668311/خانه‌-هایی-در-تهران-هم-قیمت-با-یک-جزیره-در-آمریکا
بستن   چاپ