پیام ویژه
عکس/ توهین معاون بایدن به رئیس‌ جمهور کره جنوبی
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 09:09:12
پیام ویژه - مکان: کره جنوبی/ منبع: اسکای نیوز

به گزارش جماران ، معاون رئیس‌جمهور آمریکا پس از اینکه با رئیس‌ جمهور کره جنوبی دست داد به پاک کردن دستش پرداخت.
بسیاری آمریکایی‌ ها از آغاز همه‌ گیری کرونا در سال گذشته نسبت به ویروس ها و میکروب‌ ها آگاه‌ تر شده‌ اند، اما معاون رئیس جمهور آمریکا احتمالا نگرانی‌ های واضح خود را بیشتر آشکار ساخته است.
اقدام کاملا هریس به پاک کردن دستش بعد از دست دادن با رئیس‌ جمهور کره‌ جنوبی مورد انتقاد کاربران شبکه‌ های اجتماعی قرار گرفته است.

پیام ویژه

پیام ویژه

پیام ویژه

یکی از کاربران یه ظاهر طرفدار جمهوری خواهان نیز نوشت: «آیا این معاون رئیس‌ جمهور آمریکاست؟ این نه تنها بی‌ احترامی است، اما اگر یک جمهوری‌ خواه چنین کاری می‌ کرد، «نژادپرستانه» هم تلقی می‌ شد و مطمئناً همه اخبار را به خود اختصاص می‌ داد... استانداردهای دوگانه کاملاً به نمایش درآمد.»
یکی از کاربران دیگر نوشت: «عجب! این واقعاً شرم‌ آور است.»
یکی دیگر از کاربران آمریکایی توییتر هم این‌ گونه اظهارنظر کرد که «آیا کره جنوبی دیگر متحد ما نیست؟»
در همین حال کاربر دیگری نوشت: ویروس با شلوار پاک نمیشه، علاوه بر این، کامالا به طور کامل واکسینه شده.
هریس بعدا در توئیتی نوشت: وی و مون جائه این در مورد کره شمالی، سلامت جهانی و «دلایل ریشه‌ ای» مهاجرت به آمریکا از آمریکای مرکزی صحبت کرده‌ اند.
آداب اجتماعی معاون رئیس‌ جمهور آمریکا پیشتر هم مورد سؤال قرار گرفت؛ زمانی که ناظران تیزبین رسانه ای متوجه شدند هریس هنگام بالا رفتن از پله‌ ها برای سوار شدن به هواپیمای مخصوص خود به پرسنل نظامی آمریکا ادای احترام نکرده است.
حالا فاکس‌ نیوز متوجه این شده که هریس در چند موقعیت دیگر هم یادش رفته سلام کند.
چند هفته پس از مطرح شدن انتقادات، هریس ویدئویی را در توییتر پست کرد که سلام دادن وی قبل از سوار شدن در پروازی به کارولینای شمالی را نشان می‌ داد.
کاملا هریس معاون رئیس جمهور جدید آمریکا است. او اولین زن با ریشه جامائیکایی و هندی در این مقام است.
وی 49مین معاون رئیس‌ جمهور آمریکا است که از 20 ژانویه 2021 شروع به کار کرده‌است. او اولین معاون رئیس‌جمهورِ زن و اولین معاون رئیس‌جمهور سیاه‌ پوست و آسیایی آمریکایی این کشور به‌شمار می‌ رود.
کامالا هریس از سال 2017 به عنوان سناتور تازه‌ کار آمریکا از ایالت کالیفرنیا تا 2020 مشغول به کار بود. او که از اعضای حزب دموکرات است، دومین زن سیاه‌ پوست و نخستین جنوب آسیایی آمریکایی است که به سنا راه یافت.
مکان: کره جنوبی
منبع: اسکای نیوز

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/668589/عکس--توهین-معاون-بایدن-به-رئیس‌-جمهور-کره-جنوبی
بستن   چاپ