پیام ویژه
نایب رئیس مجلس عراق: رژیم صهیونیستی بار دیگر چهره جنایت‌کارانه خود را نمایان ساخت
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 17:10:49
پیام ویژه - به گزارش ایسنا، حسن کریم مطب الکعبی در نشست اتحادیه مجالس اسلامی در خصوص فلسطین بیان کرد: از رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران و دبیرکل اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی و نمایندگان پارلمانی تمام کشورها تشکر می کنیم. ما امروز در مرحله سختی به سر می بریم و شاهد یک تحول تاریخی مهم هستیم. رژیم صهیونیستی چهره زشت خود را دوباره به جهانیان نشان داد و خشم خود را علیه ملت فلسطین به کار برد. تهاجم نظامی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین با پاسخ محکم فلسطینی ها و حملات بسیار خوب مقاومت فلسطین روبرو شد.
وی در ادامه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در سیاست های توسعه طلبانه خود تمام تلاش خود را به کار گرفته و ما شاهد هستیم که همه احساسات انسانی و همزیستی مسالمت آمیز را زیر پا گذاشته است. اکنون ما باید این تهاجم نظامی را تحلیل کنیم و تصمیماتی برای مقابله با آن اتخاذ نماییم.
نایب رئیس مجلس عراق در این نشست تصریح کرد: در این جنگ ما شاهد بودیم که رژیم صهیونیستی به زنان و کودکان نیز حمله کرد و تمامی قوانین بین المللی و حقوق انسانی را زیر پا گذاشت و حتی به برج های مسکونی نیز حمله کرد. اتفاقی که امروز در جلوی دید همه مردم دنیا رخ داده است می طلبد تا سازمان های بین المللی در برابر این حملات پاسخگو باشند و از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع کنند. اما عملا شاهد هستیم که سازمان های بین المللی جلاد را قربانی نشان داده و حقایق را برعکس جلوه می دهند. برخی از سران کشورهای غربی نیز از این اقدامات رژیم صهیونیستی حمایت کردند که باید آن را محکوم کرد.
وی در ادامه افزود: ما شاهد عادی سازی روابط برخی از کشورها با رژیم صهیونیستی هستیم و رژیم صهیونیستی نیز به اقدامات جنایت کارانه خود ادامه می دهد. ما باید به این کشورها فشار بیاوریم تا این عادی سازی را متوقف کند. رژیم صهیونیستی در حال جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین و حتی کودکان و زنان است. باید تلاش کنیم و به یاری مردم فلسطین برویم. باید از تمام ظرفیت های دیپلماسی در این مسیر استفاده کرد.
انتهای پیام

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/668861/نایب-رئیس-مجلس-عراق--رژیم-صهیونیستی-بار-دیگر-چهره-جنایت‌کارانه-خود-را-نمایان-ساخت
بستن   چاپ