پیام ویژه
حمله با تبر و بریدن گوش قرق‌بان کالپوشی!
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 18:21:20
مشرق نیوز
پیام ویژه - مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان از مجروح شدن یکی از قرق‌بانان این اداره کل در منطقه کالپوش شهرستان میامی توسط یکی از دامداران متخلف خبر داد.
به گزارش مشرق، سیدجعفر مرادی حقیقی اظهار کرد: این قرقبان روز گذشته بعد از مشاهده حضور دام‌های یک دامدار در محدوده قرق به وی اخطار می‌دهد که دام‌های خود را از آن قرق خارج کند.
وی با بیان اینکه در ادامه این دامدار متخلف با تبر به قرق‌بان منابع طبیعی حمله و وی را از ناحیه پا و سر مجروح می‌کند افزود: این دامدار متخلف بعد از اینکه قرق‌بان بی‌حال و از شدت درد بر زمین می‌افتد، گوش وی را نیز با چاقو می‌برد.
مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان با بیان اینکه مامور قربق‌بان منابع طبیعی در حین ماموریت و گشت‌زنی بوده تصریح کرد: دامدار ضارب یکی از اهالی حسین آباد کالپوش بوده و در ادامه نیز توسط ماموران دستگیر و تحویل مسوولان ذی‌ربط می‌شود.
همچنین فرماندار میامی ضمن تایید مجروح شدن یکی از قرق‌بانان این شهرستان گفت: این حادثه روز گذشته در منطقه کالپوش رخ داده است.
ملایری ظهار کرد: این دامدار با قرق‌بان منابع طبیعی شهرستان درگیر و وی را مجروح کرده است.
فرماندار میامی در خصوص وضعیت سلامتی این قرق‌بان خاطرنشان کرد: این قرق‌بان بلافاصله به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل و تحت درمان قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به وضعیت عمومی این قرق‌بان افزود: حال عمومی این قرق‌بان خوب است.

http://www.Yazd-Online.ir/fa/News/669067/حمله-با-تبر-و-بریدن-گوش-قرق‌بان-کالپوشی!
بستن   چاپ