پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت نفت

گزیده‌های نفتی هفته

پیام ویژه - برگزاری نشست ۱۸۷ اوپک و سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک پلاس، بخشنامه معاون اول رئیس‌جمهوری برای صرفه‌جویی در دستگاه‌های دولتی، برگزاری همایش تقدیر از تلاشگران سوخت‌رسانی و ثبت رکورد تازه ذخیره‌سازی گاز از مهمترین رویدادهای صنعت نفت در هفته جاری بودند.

شماری از اعضای اوپک‌پلاس روزانه ۲.۲ میلیون بشکه از تولید خود می‌کاهند

پیام ویژه - شماری از کشورهای عضو اوپک‌پلاس پس از سی‌وششمین نشست وزارتی این ائتلاف از طریق ویدیوکنفرانس از مجموع کاهش عرضه داوطلبانه اضافه در مجموع به مقدار ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه خبر دادند.

تأمین پایدار و تثبیت تولید گاز در میدان‌های زاگرس جنوبی

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: با احداث ایستگاه‌های تقویت فشار هما، وراوی و مرکز تفکیک تابناک و با مشارکت سرمایه‌گذار ایرانی، تولید گاز در منطقه عملیاتی پارسیان تثبیت و تضمین می‌شود.

خودکفایی صنعت پتروشیمی با توان متخصصان داخلی/ راویان پیشرفت درباره پیشرفت‌های صنعت نفت تحقیق و روشنگری کنند

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به این که امروز با توان متخصصان داخلی در تمامی بخش‌های صنعت پتروشیمی خودکفا شده‌ایم، گفت: لازم است راویان پیشرفت در این باره تحقیق و جست‌وجو کنند و درباره این پیشرفت‌ها روایتگری و روشنگری کنند.

اوپک‌پلاس از نظر وحدت همکاری و تفاهم در نقطه‌ای مطلوب قرار دارد

پیام ویژه - وزیر نفت با بیان اینکه در شرایطی که اکنون تولیدکنندگان اوپک‌پلاس از نظر وحدت همکاری و تفاهم میان خود در نقطه‌ای مطلوب هستند، گفت: تلاش ما نهادینه کردن همکاری با تولیدکنندگان غیر اوپک در چارچوب ائتلاف اوپک‌پلاس است.

برزیل به ائتلاف اوپک‌پلاس‌ ملحق می‌شود

پیام ویژه - وزیر انرژی برزیل در سی‌ششمین نشست اوپک‌پلاس از موافقت رئیس‌جمهوری این کشور با الحاق این کشور آمریکای جنوبی به ائتلاف اوپک‌پلاس خبر داد.

سی‌وششمین نشست وزارتی اوپک‌پلاس آغاز به‌کار کرد

پیام ویژه - سی‌وششمین نشست وزیران نفت و انرژی ائتلاف تولیدکنندگان عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و غیراوپک (اوپک‌پلاس) دقایقی پیش از طریق ویدیوکنفرانس آغاز شد.

به‌کارگیری توان دانش‌بنیان‌ها در حوزه محیط زیست پتروشیمی شیراز

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز گفت: این شرکت از توان دانش‌بنیان برای کاهش آثار محیط زیستی ناشی از پسماندها و آلایندگی‌های صنعتی به جای مانده از چند دهه فعالیت شرکت با حفظ رعایت صلاح و صرفه ساکنان بومی منطقه و بهبود کارآیی واحدهای شرکت استفاده می‌کند.

وزارت نفت دولت سیزدهم احیاکننده دیپلماسی انرژی بود

پیام ویژه - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت و وزارت نفت دولت سیزدهم احیاکننده دیپلماسی انرژی در کشور بودند و خدمات وزارت نفت در این حوزه قابل توجه و تقدیر است.

امیدواریم امسال کمترین چالش را در سوخت‌رسانی زمستانی داشته باشیم

پیام ویژه - وزیر نفت گفت: با اقدام‌ها و پیش‌بینی‌های خوبی که در وزارت نفت به ویژه در بحث ذخیره‌سازی سوخت نیروگاهی انجام شده است، امیدواریم زمستان امسال را با کمترین چالش در حوزه سوخت‌رسانی پشت سر بگذاریم.

افزایش ۲۱ درصدی ذخیره‌سازی سوخت مایع در نیروگاه‌ها/ انتقال فرآورده در کشور ۱۱ درصد رشد داشته است

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به افزایش ۲۱ درصدی ذخیره‌سازی سوخت نیروگاهی برای ایام زمستان امسال گفت: پارسال حدود ۳۰۴ میلیون لیتر فرآورده از طرق مختلف در کشور جابه‌جا شده است که این عدد حاکی از رشد ۱۱ درصدی حمل‌ونقل فرآورده در کشور است.

سوخت‌رسانی بی‌وقفه با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در زمستان سال ۱۴۰۱ شرایط سخت و پرچالشی را در حوزه سوخت‌رسانی در کشور تجربه کردیم که تنها با حمایت وزیر نفت و استفاده از تجارب همکاران و هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی بین کارکنان و مدیریت جهادی بدون کمترین وقفه انجام شد.

سوخت‌رسانی بدون وقفه در کشور با هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی سازمانی

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در زمستان سال ۱۴۰۱ شرایط سخت و پرچالشی را در حوزه سوخت‌رسانی در کشور تجربه کردیم که تنها با حمایت وزیر نفت و استفاده از تجارب همکاران و هماهنگی بین‌دستگاهی و همدلی بین کارکنان و مدیریت جهادی بدون کمترین وقفه انجام شد.

ذخیره ۳.۲ میلیارد لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها برای زمستان ۱۴۰۲

پیام ویژه - وزیر نفت گفت: امسال بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها ذخیره شده که یک رکورد به شمار می‌آید و در مقایسه با پارسال افزایشی قابل‌توجه داشته است.

قدردانی معاون وزیر کشور از اوجی برای سوخت‌رسانی بی‌وقفه در ایام سال/ وزارت نفت دولت سیزدهم کاستی‌ها گذشته را مدیریت کرد

پیام ویژه - معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: وزارت نفت دولت سیزدهم با چالش‌های عمیق و کهنه‌ای روبه‌رو بود که وزیر نفت به‌خوبی از عهده مدیریت این چالش‌ها برآمد.

مازوت‌سوزی در تهران نداریم/ بنزین و نفت‌گاز توزیعی در تهران و کلانشهرها ۱۰۰درصد یورو است

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با انتقاد از اظهارنظر برخی افراد در رسانه‌ها درباره کیفیت سوخت توزیعی در تهران و توزیع مازوت در نیروگاه‌های تهران گفت: به هیچ عنوان سوخت مازوت در نیروگاه‌های تهران و البرز مصرف نمی‌شود.

فجر انرژی خلیج فارس اندازه‌گیری مقدار سیلیس در آب را ثبت ملی کرد

پیام ویژه - آزمایشگاه‌های شرکت فجر انرژی خلیج فارس با ابتکار و خلاقیت و انجام مطالعات متعدد، روش برخط اندازه‌گیری سیلیس آب را در سازمان ملی استاندارد به‌عنوان روشی استاندارد ثبت کرد.

راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار برای صنایع پالایشی

پیام ویژه - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری از راه‌اندازی خط تولید کاتالیست نانو ساختار خبر داد و گفت: این محصول در صنایع پالایشی اهمیت بسیاری دارد و دستیابی به این فناوری فرصت ۴۰ درصدی کاهش قیمت و یک میلیارد دلاری ظرفیت صادرات برای کشور ایجاد کرده است.

غلبه صنعت نفت بر تحریم با رشد ۲۵ درصدی در تابستان

پیام ویژه - گزارش مرکز آمار از رشد ۲۵.۶ درصدی بخش نفت و گاز در تابستان ۱۴۰۲ البته قابل پیش‌بینی بود؛ افزایش صادرات نفت، صفر شدن ذخایر نفت و میعانات گازی روی آب، کاهش ناترازی مالی و کسری بودجه دولت، از جمله مهم‌ترین شواهدی است که رشد تولید و صادرات صنعت نفت و گاز در دو سال اخیر را با وجود تداوم تحریم و باقی ماندن مسئله FATF نشان می‌دهد.

بانوان صنعت نفت مصداق بارز توانمندی در عرصه‌ اجتماع هستند

پیام ویژه - مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده با بیان اینکه دیدن دستاوردها و تلاش‌های بانوان فعال در این شرکت مایه‌ مباهات و افتخار است، گفت: هم‌اکنون شاهد درخشش این بانوان در عرصه خانواده و جامعه هستیم.

دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت برگزار شد

پیام ویژه - دومین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت و خدمت صنعت نفت و راویان پیشرفت استان اصفهان، گرامیداشت شهید سیدمجتبی نواب‌صفوی و شهدای صنعت نفت استان اصفهان به میزبانی هلدینگ پتروپالایش اصفهان برگزار شد.

تأمین ۸۰ درصد تجهیزات طرح‌های پتروشیمی از داخل/ داخلی‌سازی ۱۵ کالای صنعت پتروشیمی از سوی دانش‌بنیان‌ها در دولت سیزدهم

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد تجهیزات و کالاهای مورد نیاز طرح‌های پتروشیمی در دولت سیزدهم از سوی شرکت‌های داخلی تهیه شده است، گفت: حدود ۱۵ کالا و تجهیز صنعت پتروشیمی در دولت سیزدهم از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی‌سازی ساخته شده است.

تحول بزرگ محیط زیستی پالایشگاه اصفهان با اجرای ۲۳ پروژه مهم در حوزه آب

پیام ویژه - شانا _ گروه فیلم: پالایشگاه نفت اصفهان با توجه به توسعه در همه بخش‌های کمی و کیفی، محیطی زیستی و منابع انسانی به‌صورت همزمان و نیز توجه به اجرای طرح‌های توسعه‌ای فنی، در حال خیز برداشتن برای تبدیل به بزرگترین پتروپالایش منطقه خاورمیانه است.

پساب پالایشگاه نفت اصفهان به صفر می‌رسد/ کاهش ۷۵ درصدی مصرف آب پالایشگاه تا نیمه نخست سال آینده

پیام ویژه - پالایشگاه اصفهان به‌عنوان یک واحد صنعتی پیشرو و تکامل‌یافته در اجرای پروژه‌های محیط زیستی به‌ویژه در حوزه آب، با اجرای ۲۳ پروژه اصلی و فرعی در حوزه آب در نظر دارد تا نیمه نخست سال آینده، مصرف آب را ۷۵ درصد کاهش دهد و افزون بر آن، با اجرای پروژه‌های جدید، ایده رؤیایی به صفر رسیدن پساب یک واحد صنعتی در این پالایشگاه را محقق کند.

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش ۱۵ برابری رشد اقتصادی صنعت نفت در ۲ سال گذشته

پیام ویژه - افزایش تولید و صادرات نفت در دولت سیزدهم، افزون بر افزایش درآمدهای نفتی برای کشور، زمینه را برای پیشتازی صنعت نفت ایران در تحقق رشد اقتصادی در دو سال گذشته فراهم کرده است، به‌گونه‌ای که رشد اقتصادی بخش نفت از ۱.۷ درصد در پاییز سال ۱۴۰۰ به ۲۵.۶ درصد در تابستان ۱۴۰۲ رسیده و از رشدی ۱۵ برابری در دولت سیزدهم حکایت دارد.

پیشتازی نفت در تحقق رشد اقتصادی دولت سیزدهم/ افزایش رشد اقتصادی صنعت نفت در ۲ سال گذشته

پیام ویژه - افزایش تولید و صادرات نفت در دولت سیزدهم، افزون بر افزایش درآمدهای نفتی برای کشور، زمینه را برای پیشتازی صنعت نفت ایران در تحقق رشد اقتصادی در دو سال گذشته فراهم کرده است، به‌گونه‌ای که رشد اقتصادی بخش نفت از ۱.۷ درصد در پاییز سال ۱۴۰۰ به ۲۵.۶ درصد در تابستان ۱۴۰۲ رسیده و از رشدی ۱۵ برابری در دولت سیزدهم حکایت دارد.

کاهش زمان صدور کارت سوخت به ۱۰ روز/ تفاهم‌نامه سامانه ثبت درخواست صدور کارت سوخت امضا شد

پیام ویژه - تفاهم‌نامه راه‌اندازی سامانه برخط ثبت درخواست صدور کارت هوشمند سوخت بین شرکت پژوهش و توسعه ناجی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی امضا شد.

طرح توسعه ۱۶ مخزن نفت و گاز جنوب ایران به نتیجه رسید

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با بیان اینکه طرح بزرگ ۲۸ مخزن به‌معنای واقعی کلمه میدان مین به جا مانده از دولت قبل است، گفت: با وجود حجم گسترده تأسیسات فرسوده در این میدان‌ها و مشکلات و مسائل صنفی کارکنان توانستیم توسعه ۱۶ مخزن از این طرح را به نتیجه برسانیم.

اجرای پروژه بنزین‌سازی پالایشگاه تهران تسریع می‌شود

پیام ویژه - رئیس هیئت‌ مدیره پالایش نفت تهران با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن پروژه‌های جدید توسعه‌ای در هیئت مدیره پالایشگاه نفت تهران گفت: اجرای پروژه واحد بنزین‌سازی پالایشگاه نفت تهران تسریع خواهد شد.

سوخت یارانه‌ای گاز مایع تغییر قیمتی نداشته‌ است/ توزیع بیش از ۹۰ درصدی گاز مایع با قیمت یارانه‌ای

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه هیچ تغییر قیمتی در قیمت گاز مایع یارانه‌ای نداشته‌ایم، گفت: بیش از ۹۰ درصد از گاز مایع توزیعی در کشور به‌صورت یارانه‌ای و با همان قیمت پیشین هر کیلوگرم ۲۳۰ تومان توزیع می‌شود.

قیمت نفت افزایش یافت

پیام ویژه - کاهش ارزش دلار و احتمال کاهش عرضه اوپک‌پلاس در نشست وزارتی هفته جاری سبب افزایش قیمت‌های نفت شد.

ساير مطالب

«بزنگاه تصمیم‌گیری» برای سوخت‌های فسیلی

«لحظه حقیقت» از دیدگاه چه کسی؟!

کاهش عرضه سوخت فسیلی عامل افزایش فقر جهانی

کاهش 27 درصدی انتشار گازهای مشعل در پالایشگاه فجر جم

افزایش 12 هزار بشکه‌ای تزریق پساب در نفت و گاز مارون

ثبت رکوردی تازه در تولید پی‌وی‌سی پتروشیمی غدیر

پیوست الزام مشترکان صنعتی گاز به بهینه‌سازی به‌زودی تدوین می‌شود

نقش 16 درصدی افزایش تولید و صادرات نفت در رشد اقتصادی ایران/ ثبت رشد اقتصادی 25/6 درصدی بخش نفت در تابستان 1402

آمادگی 100 درصدی برای انتقال پایدار گاز در زمستان

کدام مشترکان گاز پاداش صرفه‌جویی و قبض رایگان می‌گیرند؟

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهم‌ترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

رونمایی از اهم برنامه‌های در حال اجرای صنعت گاز/ مهمترین چالش، محدودیت شدید منابع مالی است

فرانسه و کنیا به‌دنبال تصویب مالیات بین‌المللی برای تأمین مالی اقدام‌های اقلیمی

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز ساختند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

در مناطقی با دمای منفی 10 درجه استخر روباز زدند/ گازرسانی بیشتر به صنایع باید با افزایش ارزش افزوده همراه باشد

سایه‌افکنی قانون اتحادیه اروپا بر سر تولیدکنندگان خارجی نفت و گاز/ کدام کشورها بیشتر لطمه می‌بینند؟

پهلوگاه 15 اسکله غربی پایانه نفتی خارک امسال عملیاتی می‌شود

قطب پژوهشی انرژی کشور آماده هم‌افزایی با شرکت‌های تابع صنعت نفت

برنت در سطوح 80 دلار معامله شد

نقش مهم اصحاب رسانه در تبیین وضع تولید و مصرف گاز کشور

بسیج صنعت پتروشیمی با تمام قوا در میدان جهاد اقتصادی حاضر است

رکورد 10 ساله ذخیره‌سازی گاز شکسته شد/ افزایش 70 درصدی ناوگان حفاری در میدان‌های مشترک

رکورد 10 ساله ذخیره‌سازی گاز جابه‌جا شد/ افزایش 70 درصدی ناوگان حفاری در میدان‌های مشترک

نودمین جایگاه عرضه سوخت منطقه شاهرود به بهره‌برداری رسید

دست پُر وزارت نفت برای رویارویی با زمستان/ ذخیره‌سازی بی‌سابقه گاز همگام با اجرای طرح‌های بزرگ بهینه‌سازی مصرف

وزیر نفت وضع تأمین انرژی در کشور را تشریح کرد

وزیر نفت وضع تامین انرژی در کشور را تشریح کرد

همایش «تقدیر از تلاش‌گران عرصه سوخت‌رسانی» برگزار می‌شود

تأثیر قابل‌توجه ذخیره‌سازی گاز از سوی صنایع‌ بر رفع ناترازی مقطعی در زمستان

گزینه تعمیق کاهش تولید اوپک‌پلاس همچنان در دستور کار است

سرمایه‌گذاری در صنایع نفت و گاز تا 2030 به نصف می‌رسد

انتقال روزانه 52 میلیون لیتر فرآورده نفتی از منطقه خلیج‌فارس

آغاز صرفه‌جویی در مصرف گاز از دستگاه‌های دولتی

گام‌های توسعه‌ای پالایشگاه اصفهان برای تبدیل شدن به پتروپالایشگاه برتر منطقه

دومین دوره مقدماتی تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت برگزار می‌شود

افزایش ضریب پایداری صندوق‌ بازنشستگی صنعت نفت

پاکسازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

پاک‌سازی مناطق کوهستانی سیراف از سوی کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده نفت ایران‌ تشریح شد

وضع بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نفت ایران‌ تشریح شد

اوپک‌پلاس با اعضای آفریقایی به تفاهم می‌رسد

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های صنعت نفت در عرصه جهاد اقتصادی

یکصدوهشتادوپنجمین جایگاه سوخت آذربایجان شرقی به بهره‌برداری رسید

نشست شورای پژوهش، فناوری و تجاری‌سازی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

تزریق گاز به اندازه 2 فاز پارس جنوبی به شبکه سراسری گاز از ایران ال‌ان‌جی

حمل تجهیز سنگین 203 تنی طرح ان‌جی‌ال خارک از اهواز به مقصد جزیره خارک آغاز شد

گزیده‌های نفتی هفته

عملیات بارگیری فرآورده‌های نفتی از انبار شهید سلیمانی منطقه ارومیه آغاز شد

عملیات بارگیری فرآورده‌های نفتی از انبار نفت شهید سلیمانی منطقه ارومیه آغاز شد

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس از طریق ویدیوکنفرانس برگزار می‌شوند

پویش ملی «هر خانه یک اتاق گرم» از خراسان رضوی آغاز شد

فاز دوم توسعه میدان دانان به بهره‌برداری رسید

بازار نفت در 2024 مازاد عرضه خواهد داشت

ابلاغ دستورعمل مدیریت تعارض منافع در فرآیندهای واگذاری و اجرای پروژه‌های صنعت نفت

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد/ افت بیش از 3 دلاری قیمت نفت

نشست‌های وزارتی اوپک و اوپک‌پلاس به تعویق افتاد

اقدام‌های مورد انتظار در حوزه پژوهش و فناوری صنعت نفت ابلاغ شد

ادامه روند کاهشی قیمت نفت

زمینه‌های همکاری در حوزه کیفی‌سازی فرآورده‌های سنگین پالایشگاهی بررسی شد

آفریقا بازار کار مناسبی برای رونق و صدور خدمات فنی و مهندسی است

فراخوان خرید خدمات کارگزار پذیرش و ارزیابی پارک فناوری و نوآوری نفت منتشر شد

بررسی وضع 350 کیلومتر خطوط لوله زیرزمینی در شرکت نفت و گاز کارون

ایران از توافق و تصمیم‌های اوپک‌پلاس حمایت می‌کند

نشست مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

مدیرکل امور پژوهش وزارت نفت منصوب شد

نشست ستاد مدیریت بحران در نفت و گاز آغاجاری تشکیل شد

گروه نفت و گاز به رشد اقتصادی بی‌سابقه 25.6 درصدی رسید

بخشی از درآمد حاصل از نفت و گاز به استان‌های نفت‌خیز اختصاص می‌یابد

افتخارآفرینی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

بهسازی رایگان 2949 واحد موتورخانه در فارس/ اقدام‌های ویژه برای بهینه‌سازی مصرف گاز در صنایع عمده

تحلیلگران: احتمال تعمیق کاهش عرضه اوپک‌پلاس در 2024 وجود دارد

پیش‌بینی ژاپنی‌ها از تمدید توافق کاهش عرضه اوپک‌پلاس

روند قیمت نفت معکوس شد

ایفای نقش مسئولیت‌ اجتماعی در صنعت نفت با کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی

ردپای شیطنت‌های رسانه‌ای در انعکاس خبر بازدید رئیس‌جمهوری از وزارت نفت/ تیترهای دروغ حتی پس از انتشار عکس و فیلم بازدید با حضور وزیر

ردپای شیطنت‌ رسانه‌ای در بازتاب خبر بازدید رئیس‌جمهوری از وزارت نفت/ تیترهای دروغ حتی پس از انتشار عکس و فیلم بازدید با حضور وزیر

مخازن فرسوده تاکسی‌های دوگانه‌سوز رایگان تعویض می‌شود

نفت در بودجه 1403 بر مبنای نفت 65 یورویی در نظر گرفته شده است

گاز مایع مصرف‌کنندگان آزاد از آذرماه به قیمت فوب خلیج‌فارس توزیع می‌شود

دستیابی به ضریب پیچیدگی 16 و سود سالانه 120 همت در چشم‌انداز توسعه پالایشگاه اصفهان

توسعه ظرفیت‌های مردمی با هدفمندسازی مسئولیت‌ اجتماعی صنعت نفت

ایجاد کارگروه مسئولیت‌ اجتماعی در امور زنان و خانواده وزارت نفت

موضوع صادرات خدمات فنی و مهندسی دانش‌بنیان‌ها جدی پیگیری می‌شود

استفاده از ظرفیت‌های مردمی در اجرای مسئولیت‌ اجتماعی صنعت نفت

60 لیتر سهمیه بنزین آذرماه امشب شارژ می‌شود

حضور رئیسی در ساختمان مرکزی وزارت نفت

76 میلیارد دلار طرح نفتی در دولت سیزدهم در جریان است

76 میلیارد دلاری طرح نفتی در دولت سیزدهم در جریان است

بازنگری ساختار سازمانی پالایشگاه‌های گاز متناسب با اهداف عملیاتی

146 کیلومتر خط لوله زیرزمینی در نفت و گاز مارون ارزیابی شد

رشد قابل توجه تولید پتروشیمی جم‌پیلن

جم‌پیلن در صدر جدول تحقق بودجه فروش پتروشیمی‌ها

توسعه نرم‌افزار شبیه‌ساز برای مدیریت بهینه شبکه گاز کشور

گازرسانی به سیستان و بلوچستان تا 1404 تکمیل می‌شود

اعضای کمیسیون انرژی مجلس برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1403 انتخاب شدند

اوپک‌پلاس نیاز به کاهش بیشتر عرضه نفت را بررسی می‌کند

قیمت نفت افزایش یافت

افزایش تولید و صادرات نفت با وجود تحریم‌ها برگ زرینی در کارنامه دولت مردمی است

حضور رئیس‌جمهوری در وزارت نفت

حضور معاون سرمایه انسانی وزیر نفت در جمع کارکنان نفتی اهواز

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.