پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

آمادگی شهرداری منطقه ۳ تهران برای بارش‌های زمستانی؛ جوانی: در برف‌روبی منطقه از ۱۵۰ دستگاه و ۱۰۰۰ تن شن استفاده می‌کنیم

پیام ویژه - شهردار منطقه ۳ گفت: برای برف‌روبی ۱۵۰ دستگاه سبک و سنگین داریم که ۲۳ دستگاه تخصصی از طرف سازمان پسماند در اختیار منطقه ۳ قرار گرفته است و ۸۴ دستگاه عمومی نیز برای نقاط ویژه در اختیار منطقه است و آمادگی لازم مانند هر سال برای بارش‌های زمستانی در منطقه وجود دارد.

توسعه حمل و نقل حومه‌ای تهران راهکار بزرگ کاهش ترافیک و آلودگی هوای پایتخت

پیام ویژه - یک عضو هیات علمی دانشگاه با بیان اینکه متروی پرند کمک زیادی به حل مسائل ترافیکی می‌کند، گفت: هرچقدر بتوانیم مردم را از سایر شهرها با قطار به تهران منتقل کنیم، می‌تواند نقش به سزایی در ورودی خودروها داشته باشد و ترافیک شهر تهران را کم کند.

ذره‌بین| دلیل ترافیک مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت اجرای طرح جامع آب‌رسانی است

پیام ویژه - معاون فنی و عمرانی شهرداری ۵ گفت: دلیل ترافیک بزرگراه شهید همت محدوده غرب به شرق اجرای طرح جامع آب‌رسانی به شهر تهران توسط شرکت آب و فاضلاب استان تهران است.

افتتاح مترو پرند گامی در جهت رفاه جامعه کارگری است

پیام ویژه - معاون صنایع عمومی وزیر صمت با اشاره به افتتاح خط مترو پرند گفت: بهره‌برداری از ایستگاه پرند موجب تردد راحت‌تر کارگران شاغل ساکن در این شهر و گام مهمی در جهت رفاه ابن قشر است.

چرا قانون هوای پاک به طور کامل اجرا نشده است؟

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

چرا قانون هوای پاک اجرا نشده است؟

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، قانون هوای پاک به صورت کامل اجرایی نشده است و برخی دستگاه‌ها در اجرای تکالیف دچار مشکل شده‌اند، اظهار کرد: نحوه تأمین منابع مالی، یکی از علت‌های اصلی عدم اجرای برخی مفاد این قانون است.

مترو پرند افتتاح شد

پیام ویژه - مترو پرند با حضور رئیس‌جمهور و شهردار تهران افتتاح شد. با افتتاح ایستگاه شهر پرند، انشعاب خط یک از ایستگاه شاهد باقرشهر تا ایستگاه شهر پرند با سه ایستگاه، به صورت یکپارچه مسافران حومه‌ای را جابه‌جا می‌کند.

سرفاصله حرکت قطارها در ایستگاه مترو پرند/ مطالعات برای احداث متروی غرب استان تهران و پردیس در دست انجام است

پیام ویژه - معاون شهردار تهران با پرداختن به ایستگاه مترو پرند که صبح امروز افتتاح شد، گفت: مهم‌ترین هدف مدیریت شهری ششم، توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل عمومی است.

آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو پرند از فردا

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از پذیرش مسافر در ایستگاه پرند از روز جمعه ۱۰ آذر ماه خبر داد و گفت: این ایستگاه از روز شنبه ۱۱ آذر ماه از ساعت ۷ تا ۱۹ آماده ارائه خدمات به مسافران است.

پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری پروژه مترو ورامین به شهرداری تهران

پیام ویژه - شهردار پایتخت با تاکید بر اینکه با افتتاح ایستگاه مترو پرند پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد، گفت: در صورت تایید هیات دولت پروژه مترو ورامین نیز به شهرداری تهران واگذار می‌شود.

پرونده طولانی ترین خط مترو کشور بسته شد/ احتمال واگذاری تکمیل مترو ورامین به شهرداری تهران

پیام ویژه - شهردار پایتخت با تاکید بر اینکه با افتتاح ایستگاه مترو پرند پرونده طولانی‌ترین خط مترو کشور بسته شد، گفت: در صورت تایید هیات دولت تکمیل مترو ورامین نیز به شهرداری تهران واگذار می‌شود.

از عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند تقدیر شد

پیام ویژه - آیین قدردانی از دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی ساخت ایستگاه متروی پرند با حضور شهردار پایتخت، برخی از مدیران شهری و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برگزار شد.

مترو پرند با همت شهرداری تهران، قرارگاه خاتم و استانداری تهران احداث شد

پیام ویژه - وزیر صمت با بیان اینکه از سال گذشته بالغ بر هزار میلیارد تومان منابع تزریق شد، گفت: شهرداری تهران نیز منابع و تجهیزات زیادی برای تکمیل پروژه تزریق کرد. قرارگاه خاتم نیز کاملا برای تکمیل کسورات پای کار بود.

از همه مسئولان می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند/ تقدیر از شهرداری تهران برای توسعه مترو

پیام ویژه - رییس جمهور با بیان اینکه توسعه اساسی مسیر برای ساخت مترو پرند ظرف یک سال گذشته انجام شده، افزود: این در حالی است که این کار ارزشمند می‌توانست خیلی زودتر از اینها به سامان برسد، با این حال از همه دست‌اندرکاران می‌خواهم برای امیدواری مردم و تکمیل پروژه‌های ناتمام تلاش کنند.

متروی تهران پس از ۱۸ سال به پرند رسید/ زاکانی: شهرداری برای تکمیل پروژه ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه کرد

پیام ویژه - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

هزینه ۸۰۰ میلیاردی شهرداری تهران و هزار میلیارد تومانی دولت برای راه‌اندازی مترو پرند/ از دولت تشکر ویژه داریم

پیام ویژه - شهردار تهران درباره هزینه احداث مترو پرند گفت: شهرداری تهران بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و امکانات فراهم کرد. دولت محترم نیز بالای هزار میلیارد تومان برای تکمیل این خط هزینه کرده است.

مترو پرند برای یک هفته رایگان شد

پیام ویژه - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمت‌رسانی رایگان مترو پرند در هفته اول بهره‌برداری خبر داد.

ذره‌بین| آغاز به کار پروژه احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو در منطقه ۴

پیام ویژه - شهردار منطقه ۴ از آغاز احداث خانه کشتی شهدای شمیران نو خبر داد و گفت: به منظور پاسخگویی به نیازهای مردمی و تشویق و ترغیب بیشتر نسل جوان به ورزش از جمله ورزش کشتی این پروژه در دست اقدام قرار گرفت.

تمهیدات مترو تهران برای فصل زمستان

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل سرما، تدابیر و تمهیداتی در نظر گرفته شده تا مسافران شهر زیرزمینی در این ایام به راحتی رفت و آمد کنند.

برپایی بازارچه کارآفرینی در منطقه ۹

پیام ویژه - شهردار منطقه ۹ از برپایی بازارچه کارآفرینی ویژه بانوان سرپرست خانوار به مناسبت شب یلدا از ابتدای آذر ماه در خیابان اجتماعی خبر داد.

بیست و سومین رویداد «طرح رصد۲» در منطقه۱۴ برگزار شد

پیام ویژه - میثم مظفر و احمد صادقی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در قالب "طرح رصد ۲"، با حضور در منطقه ۱۴ میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های توسعه محله‌ای و اقدامات اجرایی مدیریت شهری را مورد بررسی قرار دادند.

طرح زنده‌گیری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در منطقه ۲۲

پیام ویژه - سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲۲ گفت: یکی از دغدغه‌های شهروندان که در دیدارهای مردمی با مدیران شهری در میان می‌گذارند؛ موضوع رسیدگی بیشتر به سگ‌های بلاصاحب است که اقداماتی در این حوزه توسط پسماند در سطح منطقه صورت گرفته و هم اکنون نیز در حال انجام است.

طرح "من شهردارم "گامی اساسی در مدیریت شهری پایتخت

پیام ویژه - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: طرح "من شهردارم" به عنوان یک گام اساسی در مدیریت شهری برای جلب مشارکت شهروندان در اداره شهر انجام می‌شود.

برگزاری مسابقه گروه دوام آماده در قالب لیگ مهارتی پرسنل شهرداری تهران

پیام ویژه - معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه‌محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: این مسابقات به منظور سنجش میزان آمادگی همکاران مجموعه مدیریت شهری که متقاضی شرکت در این مسابقه بودند، برگزار شد.

تصمیم‌گیری در اجرای یک پروژه توسط شهروندان یک دستاورد بسیار مهم برای شهرداری است

پیام ویژه - جلسه توجیهی سفیران دومین رخداد "من شهردارم" در منطقه ۷ با حضور شهردار، معاونین، مدیران و سفیران منتخب اجرای این طرح در ساختمان ستادی منطقه برگزار شد.

برگزاری تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی منطقه ۱۹

پیام ویژه - صبح امروز چهارشنبه هشتم آذر ماه به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله در مدارس، تمرین زلزله و ایمنی در مدرسه دخترانه سید جمال‌الدین اسدآبادی با حضور دستگاه های امدادرسان برگزار شد.

مانور زلزله و ایمنی در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد

پیام ویژه - همزمان با بیست و پنجمین مانور سراسری "زلزله و ایمنی" در مدارس سراسر کشور، این مانور با حضور مدیران شهری و رئیس ستادمدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دستگاه‌های خدمت رسان منطقه، در دبیرستان اشرفی اصفهانی منطقه ۱۷ برگزار شد.

مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان منطقه ۲۰ برگزار شد

پیام ویژه - شهردار منطقه ۲۰ در مراسم تکریم و تجلیل از بسیجیان حوزه بسیج شهدای شهرداری منطقه گفت: بسیجیان به واسطه حس تعلق به نظام اسلامی و با تکیه بر ایمان و غیرت در برابر دشمن ایستادند و همواره در عرصه‌های مختلف دفاع از مرزهای جغرافیایی و مصاف با دشمنان و خدمت رسانی در موقعیت های بحرانی حضور فعال داشته‌اند.

نشست بصیرتی "نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵

پیام ویژه - فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه ۱۵ گفت: همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، نشست بصیرتی با موضوع" نقش بسیج در اقتصاد مقاومتی " با حضور بسیجیان منطقه ۱۵ برگزار شد.

انتصاب مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا

پیام ویژه - در آستانه روز جهانی معلولان و در راستای تکریم و پیگیری موضوعات همکاران توان‌یاب شهرداری تهران، مشاور حوزه توان‌یابان معاونت برنامه‌ریزی،توسعه سرمایه انسانی و امور شورا منصوب شد.

ساير مطالب

مراسم رونمایی از خودروی شهید «فخری‌زاده» برگزار شد

شهادت دکتر فخری‌زاده چهره رو به زوال رژیم منحوس صهیونیستی را بر همگان روشن کرد

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با بهره‌برداری ایستگاه مترو

کاهش ترافیک در مسیر تهران-پرند با افتتاح ایستگاه مترو پرند

دانش‌آموزان منطقه 2 برای مقابله با حوادث طبیعی احتمالی آماده شدند

150 پروژه شهری در لیست انتخاب شهروندان درطرح «من شهردارم2»

بزرگراه‌های منطقه 22 امن‌تر می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «میهمان حبیب» انجام شد

تجدید میثاق و غبارروبی مزار شهداء در منطقه 21

نصب و مرمت چراغ‌های راهنمایی چشمک‌زن 40 تقاطع در منطقه 15

بهره‌برداری از 42 کیلومتر مسیر شبکه مترو در 27 ماه

اصلاح هندسی در تقاطع بزرگراه شهید خرازی-آزادراه تهران _شمال

همکاری وزارت راه‌ وشهرسازی و مدیریت شهری برای اجرای متروی پرند

مترو پرند افتتاح می‌شود

شهرداری تهران اقدامات خوبی درخصوص ناوگان حمل و نقل عمومی انجام داده است

آرزویی که بعد از 18 سال محقق شد

تعریف 120 پروژه در طرح من شهردارم منطقه 3

مکان‌محوری پروژه‌ها؛ مزیت طرح من شهردارم2 برای انتخاب آسان و دقیق شهروندان

پاداش و مزایای 176 ساعت آموزش ضمن خدمت کارکنان قرادادی و رسمی همسان‌سازی شد

نمایشگاه صنایع دستی «لبخند ارمغان» درفرهنگسرای اخلاق

ثبت هوای پاک در 2 ایستگاه

بازگشت دارائی 3 هزار میلیارد تومانی به بیت‌المال پس از 40 سال

افزوده شدن نگاه نرم‌افزاری به نگاه سخت‌افزاری در مجموعه شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری

شهرنگار| روی این پل برف نمی‌نشیند

سامانه‌ای برای رصد کیفیت آسفالت معابر تهران

انجام بررسی نهایی برای انتخاب کریدور اجرای تراموا در تهران/ احتمال استفاده از چه مدل تراموایی در پایتخت وجود دارد؟

افتتاح فاز نخست ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)؛ نیمه اول 1403

تخصیص اعتبار هزار میلیارد تومانی برای رفع معارضان ادامه بزرگراه یادگار امام(ره)/ افتتاح فاز نخست؛ نیمه اول 1403

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مجموعه‌های فرهنگی شهرداری تهران نسبت به گذشته هم‌افزایی بیشتری دارند

خانه موسیقی سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد/ بهره‌برداری از سالن نمایش گنبد مینا تا پایان سال

نظر راهور درباره احداث تراموا در پایتخت چیست؟

نشست بسیجیان ستاد معاینه فنی خودروهای تهران برگزار شد

تدوین دستورالعمل جدید برای اداره اماکن ورزشی شهرداری تهران

مرحله دوم طرح استعدادیابی نوجوانان در مدارس منطقه 9 کلید خورد

ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان منطقه 22 در کارگاه‌های آموزشی سرای محلات

برگزاری نشست تخصصی دوره مهارت‌افزایی فعالان سلامت پهنه غرب تهران

پاکسازی و لایروبی انهار و کانال‌های سطح منطقه 5

بهبود سیستم روشنایی بوستان‌ها و معابر منطقه 20

وزارت راه پاسخگوی علت عدم اجرای طرح جامع شهری باشد

استفاده از طرح جامع شهری تهران برای دیگر شهرهای کشور

اجرای رزمایش طرح زمستانه در میدان آزادی

اختصاص بیش از 10هزار غرفه به مشاغل سیار و بی‌کانون در منطقه8

با مدیریت شهردار توانمند تهران مشکلات برطرف می‌شود

لایروبی مسیل و حوضچه‌های شمال تهران/ تخلیه بیش از 6 هزار تن رسوب در 8 ماه

ویژه‌برنامه «سلام یا غزه» در مترو تهران

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پیشرفت پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

شهرنگار| توضیحات معاون شهردار تهران درباره ترافیک روزهای بارانی+فیلم

لزوم بازنگری و استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات حوزه خدمات شهری

1500 فرد دارای معلولیت به قله توچال صعود می‌کنند

از بهسازی معابر با پخش 83 هزار تن آسفالت تا رفع کامل معارضین پروژه شهید شوشتری

بدون نگاه کلی‌نگر به تهران گره‌ای از مشکلات شهر و شهروندان باز نمی‌شود

واگذاری قرارداد طرح‌های جامع شهری از وزارت مسکن به شهرداری‌ها/ طرح جامع باید به‌روزرسانی شود

ایجاد باغ‌راه و تمهیدات ترافیکی در خیابان کاشان

راه‌اندازی آزمایشگاه زیست هوشمند شهری/ به دنبال استفاده از نقطه نظرات نخبگان هستیم

اولین نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان تهران

دیدار شهردار منطقه22 با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عماریاسر

رویداد هنری «دفاع کودکانه» برگزار می‌شود

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران

بازدید معاون شهردار تهران از مرکز کنترل ترافیک تهران + فیلم

آیین‌های سوگواری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در منطقه 15

تبدیل چالش‌های ناشی از بارندگی به فرصت

محله آبشار منطقه 22 صاحب ساختمان سرای محله می‌شود

اهدای تجهیزات آموزشی و ورزشی به مدارس منطقه 19

از احیای قنات سلیمانیه تا حفر 7 حلقه چاه جذبی چاه در منطقه 14

ساماندهی صنوف آلاینده و مزاحم در منطقه 2

اجرای بخشی از مسیرهای رو سطحی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه‌های نواب-تندگویان

دورهمی شاعرانه سالمندان در شهرک والفجر منطقه6

راهکارهای تامین روشنایی محور خاوران در منطقه 15 بررسی شد

رشد 300 درصدی صدور پروانه ساختمانی نسبت به 8 ماهه اول سال گذشته

شهرآفتاب تنها نمایشگاه تخصصی صنعت تفریحات در کشور/ تا پایان سال بیش از 12 نمایشگاه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد

جهش در نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار منطقه15 با تجمیع 254 پلاک

رفع معارض تاسیساتی در کندرو بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15

قیمت انواع میوه و سبزیجات در میادین و بازارهای میوه و تره‌بار اعلام شد

اختتامیه رویداد «برنده‌شو» در برج میلاد

عملکرد شورای شهر می‌تواند در رضایت‌مندی بیشتر شهروندان اثرگذار باشد

مترو پرند نهم آذر افتتاح می‌شود

با بهره‌مندی از هوش مصنوعی و تکنولوژی نظارت بر تاکسیرانان دقیق‌تر می‌شود

حسابرسان شورا و شهرداری تهران در سال 1402 انتخاب شدند

تاکنون مشکل آبگرفتگی گزارش نشده است/ استقرار نیروهای خدمات شهری در مناطق 22 گانه

بررسی میدانی مشکلات روددره قوری‌چای در منطقه 21

نیازهای پژوهشی منطقه14 بررسی شد

راه‌اندازی خط مخصوص خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

راه‌اندازی خط ویژه خانواده با ارائه خدمات ویژه در مراکز معاینه فنی؛ به‌زودی

بررسی موضوعات رفاهی و شغلی کارکنان دچار معلولیت و بیماری‌های خاص منطقه 7

این دوره، دوره بازگشت ایران به اقتدار است

از دلایل آلودگی هوای تهران در 6 ماه دوم سال مازوت‌سوزی است/ تقدیر از شهرداری تهران برای بازگشت اضافه برداشت حقوق

آخرین وضعیت آلاینده‌ها در هوای پایتخت

لزوم تخصیص اعتبار برای تکمیل پل‌های ورودی و خروجی خیابان خاوران در بودجه 1403

توصیه‌های پیرهادی برای یخ‌زدایی معابر در فصل سرما

چمران:اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

چمران:اقدامات شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی موثر است/ نجفی: وظیفه سازمان محیط‌زیست در مورد آلودگی هوا چیست؟

شهرداری منطقه 16 با تبدیل یک قالیشویی به بوستان موجبات رضایت شهروندان را فراهم کرد

60 درصد از انهار قدیمی منطقه 14 جمع‌آوری شد

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای مبارزه با آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

به جای افزایش اعتبار برای درمان، اعتبار برای کاهش آلودگی هوا درنظر گرفته شود/ اقدامات موثر شهرداری برای بهبود ناوگان حمل و نقل عمومی

برای ساماندهی دستفروشان پایتخت بیش از 250هزار مترمربع زمین نیاز است/ ضرورت همکاری وزارت راه و شهرسازی

میلیاردرهای وانت‌سوار

آخرین وضعیت 2377پروژه پایتخت

حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در صحن علنی شورا

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.