پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

خدمات ویژه مترو تهران در مراسم سلام فرمانده

پیام ویژه - امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران و مهدی شایسته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران عصر روز پنجشنبه پنجم خردادماه با حضور در ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی از خدمات و فعالیتهای صورت گرفته در خصوص مراسم سلام فرمانده از این ایستگاه بازدید میدانی به عمل آوردند.

بهره برداری از پروژه عمرانی در منطقه ۵

پیام ویژه - روز چهارشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۱، از پل سواره رو خیابان شهید سلیمی جهرمی در منطقه ۵ با حضور مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، شهردار منطقه ۵ و جمعی از شهروندان افتتاح گردید.

آوار برداری متروپل ۱۵ روز دیگر به اتمام می‌رسد/ بخشی از سازه باقیمانده خطرناک است

پیام ویژه - مدیر عامل جدید سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به اعزام نیروی های آتش نشان به حادثه متروپل اشاره کرد و گفت: کار بسیار سخت و زمان‌بر است و شاید ۱۰ تا ۱۵ روز کار آواربرداری طول بکشد.

افزایش کیفیت امور با همراه کردن مردم میسر می‌شود

پیام ویژه - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه افزایش کیفیت امور با همراه کردن مردم میسر می‌شود، گفت: خرمشهر دستاورد بزرگ مردی بود که مردم در پشت صحنه او قرار داشتند.

احداث ۱۲ معبر در یک محله از منطقه ۲۲ طی پنج ماه

پیام ویژه - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اتمام عملیات احداث ۱۲ معبر در شهرک الهیه غرب به عنوان غربی ترین محله شهر تهران گفت: این عملیات فنی و عمرانی در مدت زمان پنج ماه به اجرا در آمده است.

نقش اساسی میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های شهروند در حذف واسطه‌ها/ مشارکت دولت در توسعه حمل و نقل عمومی حائز اهمیت است

پیام ویژه - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های شهروند در حذف واسطه‌ها و عرضه کالاهای اساسی با قیمت مناسب به مردم نقش اساسی دارند.

بومی‌سازی سامانه‌های موردنیاز متروی تهران با همکاری یک شرکت ایرانی دانش بنیان

پیام ویژه - شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و شرکت صنایع الکترونیک ایران(صاایران)، همکاری مشترک خود را در زمینه طراحی و تامین سامانه های موردنیاز مترو آغاز کردند.

اعلام تمهیدات ترافیکی اجتماع «سلام فرمانده»

پیام ویژه - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده برای برگزاری اجتماع «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی را تشریح کرد.

توقف تمام قطارهای تندرو در ایستگاه ورزشگاه آزادی همزمان با برگزاری همایش «سلام فرمانده»/افزایش تعداد حرکت قطارها در خط ۵

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از به‌کارگیری حداکثر توان ناوگان مترو برای خدمت‌رسانی به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی خبر داد.

انتصاب «نکاحی» به عنوان مسئول هماهنگی و انجام تمامی امور و مأموریت‌های مربوط به حمل و نقل اربعین حسینی(ع)

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به عنوان مسئول هماهنگی و انجام تمامی امور و مأموریت‌های مربوط به حمل و نقل اربعین حسینی(ع) منصوب شد.

از اضافه شدن ۶۱ هکتار فضا به سرانه تفریحی - گردشگری منطقه۱۳ تا بازگشایی ۴ خیابان و کاهش بار ترافیکی

پیام ویژه - شهردار منطقه ۱۳ جزئیات توافق با نهادهای نظامی برای آزادسازی زمین‌های دوشان‌تپه و مهمات‌سازی و ایجاد بوستان و فضای سبز در این منطقه را تشریح کرد.

اولویت‌های شهرداری در مبارزه با فساد

پیام ویژه - لطف‌الله فروزنده، معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران به همشهری‌آنلاین گفت: مرکز تحولی داریم که مسئول بررسی فرآیندهاست. ۱۳ فرآیندی که مردم با شهرداری ارتباط دارند که هم طولانی و هم فسادخیز است را شناسایی کردیم.

فردا طرح ترافیک در تهران اجرا می‌شود

پیام ویژه - سخنگوی شهرداری تهران از اجرای طرح ترافیک در پایتخت در روز چهارشنبه چهارم خردادماه به رغم تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات به دلیل آلودگی هوا خبر داد.

مراسم تشییع پیکر شهید صیاد خدایی

پیام ویژه - مراسم تشییع پیکر سردار شهید مدافع حرم «صیاد خدایی» صبح سه‌شنبه، سوم خرداد ۱۴۰۱ از میدان امام حسین بسمت میدان شهدا با حضور پرشور مردم برگزار شد.

داستان افشاگری‌های دروغ در شهرداری چیست؟

پیام ویژه - حدود ۸ ماه است از انتصاب شهردار اصول گرا و فساد ستیز تهران گذشته است، در افکار و رسانه‌های کوچک بارها و بارها شاهد افشاگری و بیان مطالب بعضا دروغ، اما چالش برانگیز برای مدیران و مدیریت شهری بوده ایم داستان از چه قرار است؟

عملکرد مدیرعامل سازمان بوستان‌های شهر تهران مورد رضایت مردم بوده است

پیام ویژه - رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه عملکرد مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران مورد رضایت مردم بوده است، اظهار کرد: اینکه تمام بیابان‌های اطراف شهر را تبدیل به بوستان کنیم، شاید ظاهر خوبی داشته باشد، اما در سیاست کلان با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

انجام ۵هزار هکتار باقی مانده از کمربند سبز پایتخت طی ۳ سال آینده

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت:۴۵ هزار هکتار جنگل‌کاری پیرامون پایتخت انجام شده و ۵هزار هکتار باقی مانده که به شهردار تهران قول داده ایم در ظرف ۳سال با کمک شهروندان تهرانی و رهنمودهای شورا این طرح را تکمیل کنیم. با این جنگل کاری ها از ساخت و سازها و خدمات پس از آن جلوگیری صورت می‌گیرد.

شهری آرام برای خانواده‌ها

پیام ویژه - دبیر ستاد راهبری جمعیت و خانواده حوزه‌های علمیه گفت: یکی از مسائلی که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند، تعارض بین ساختارهای اجتماعی با خانواده و فرزندآوری است که باید درصدد اصلاح آن باشند.

در ادوار قبل برای گودهای رهاشده پایتخت به دلیل پیچیدگی کار، اقدامی نشده است

پیام ویژه - رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید گودهای رها شده را جدی گرفت؛ این گودها مباحث حقوقی، اقتصادی و اجتماعی و پیچیدگی‌های فراوانی دارد که امیدواریم با پیگیری‌ها به نتیجه مطلوب برسد.

نباید با کوچکترین مشکلی، تحت تاثیر تبلیغات سوء به سابقه پیروزی‌های بزرگ ملت لطمه بزنیم/ از همه جای دنیا تلاش می‌کنند تا به پیشرفت ایران ضربه بزنند

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با کوچکترین مشکلی که پیش می‌آید، به سابقه بلند پیروزی‌های بزرگ لطمه نزنیم و تحت تاثیر تبلیغات سوء قرار نگیریم که از هر جای دنیا به ما حمله می‌کنند تا به این خودباوری و پیشرفت آسیب بزنند.

مساله آلودگی هوا در سطح بین‌المللی پیگیری شود/ دیدار با رئیس عدلیه درخصوص ساختمان‌های ناپایدار

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: دیروز نشستی با رئیس قوه قضاییه داشتیم که یکی از موضوعات مطروحه در این جلسه ساختمان‌های ناپایدار در شهر تهران بود و از ایشان خواستیم در این زمینه کمک کند.

انتقاد زاکانی از رویکردهای فرهنگی اجتماعی مدیریت قبلی شهر تهران

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

موضوعات فرهنگی بنیان شهر را شکل می‌دهد/در شهرداری‌ها ما یک رسالت الگو سازی بر دوشمان داریم

پیام ویژه - شهردار تهران در خصوص نگاه مسئولان شهرداری در دوره قبل به حوزه اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهر گفت: شاید برخی دوستان در دوره قبل از ما اعتقاد داشتند که نباید به این مسائل بپردازند یا از منظر خاص خودشان این موضوع را پیگیری می‌کردند؛ مثلا در خصوص معتادان متجاهر گفته می‌شد که این هم یک نوع زیست است؛ رهایشان کنید و بگذارید آن‌ها با خود خوش باشند.

افزایش رضایت‌مندی شهروندان در اولویت مدیریت شهری پایتخت است

پیام ویژه - عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جلسه ملاقات مردمی شهرداری منطقه ۱۶ اظهار داشت: پاسخگویی شایسته و تسریع در رسیدگی به مطالبات شهروندان، رضایت آنها را فراهم می کند.

ایجاد بانک اطلاعاتی جامع، شرط شکل‌گیری شهر هوشمند است

پیام ویژه - رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای ایجاد شهر هوشمند، استقرار نهاد مدیریت دانش و ایجاد بانک اطلاعات جامع در دسترس و قابل ‌ویرایش، از شروط اصلی آن به شمار می‌آیند.

وجود ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه‌نشینی در تهران/کمبود ۹ هزار هکتار فضای خدماتی در پایتخت

پیام ویژه - دبیر نخستین مجمع کمیسیون های شهرسازی و معماری شهرهای استان تهران گفت: از سال ۱۳۳۵ که استان تهران کمتر از ۴ شهر بود، به ۵۲ شهر در استان تهران رسیده ایم که عموم این شهرها از کم ترین امکانات شهری برخوردار نیستند و این درحالی است که بافت شهری رو به فرسودگی است و با ۱۵ هزار هکتار فضای حاشیه نشینی در تهران مواجه هستیم.

افزایش درخواست مراکز علمی کشور برای بازدید از پروژه‌های توسعه‌ای شبکه مترو تهران

پیام ویژه - افزایش درخواست مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و تخصصی برای بازدید از پروژه‌های ساخت و سازی شرکت مترو تهران، نشان از علاقه‌مندی جامعه دانش‌پژوهان و متخصصان امور مهندسی کشور به پیشرفت‌های این صنعت پیچیده داشته و البته پیوند بین سازمان‌ها و نهادهای اجرایی با مراکز دانشگاهی که به همفکری، همکاری و ارتباط دوسویه منجر می‌شود را تقویت می‌کند.

تقدیر رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر از اقدامات سازمان ورزش شهرداری

پیام ویژه - نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، در ۶۴ امین جلسه این شورا، از اقدامات سازمان ورزش در عرصه‌های فعالیتی و عمرانی (بازگشایی مجموعه‌های ورزشی) تقدیر کرد.

بزرگداشت سردار شهید مصطفی کلهری

پیام ویژه - شامگاه روز یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱، در آستانه سالگرد آزادسازی خرمشهر، بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت سردار مصطفی کلهری فرمانده گردان سید الشهدا(ع) و از زندانیان سیاسی پیش از انقلاب اسلامی در زندان قصر با حضور خانواده و همرزمان آن شهید و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در باغ موزه قصر برگزار گردید.

سرنوشت فرزندان راستین انقلاب، جهاد در راه خدا در مقابله با دشمنان اسلام و ایران است

پیام ویژه - شهردار تهران در پی حادثه ترور حسن صیاد خدایی با انتشار پیامی، شهادت پاسدار سرافراز اسلام و انقلاب و مدافع راستین حرم اهل بیت(ع) را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده بزرگوار شهید و همه دوستان و همکاران این شهید تبریک و تسلیت گفت.

روایت مقاومت؛ عنوان برنامه‌های مناسبتی سوم و چهارم خرداد در شهر تهران

پیام ویژه - مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران با توضیح برنامه‌های شهرداری تهران به مناسبت پاسداشت سوم و چهارم خرداد گفت: با توجه به سیاستها و رویکردهای جدید مدیریت شهری، ویژه برنامه‌های فرهنگی، آیینی و مذهبی با عنوان "روایت مقاومت" و ذیل شعار کلی "ما مقاوم هستیم" برای استفاده عموم شهروندان تهرانی برگزار خواهد شد.

افزایش بالغ بر دوبرابری مراجعان به میادین میوه و تره‌بار/جزییات راه‌اندازی ۳۱ غرفه در ایستگاه‌های مترو

پیام ویژه - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درباره وضعیت خدمت‌رسانی میادین در روزهای گذشته که قیمت کالاهای اساسی افزایش یافت، توضیح داد.

ساير مطالب

معرفی نمایندگان شورا در کمیته نظارت بر سفرهای خارجی در جلسه آینده

جزئیات تفویض اختیار صدور تاییدیه آتش‌نشانی ساختمان‌های یک تا شش طبقه

اجرای ویژه برنامه‌های «ما مقاوم هستیم» در منطقه 14

ضرورت ایجاد مراکز ثابت خون‌گیری در تمام مناطق شهرداری تهران

پایگاه خبری "شمیران خبر" به زودی رونمایی می‌شود

رکوردشکنی تهران با کمربند سبز

زنگ تحرک ایستگاه‌های ورزش شهروندی در منطقه 7 نواخته شد

اهدای پیراهن تیم ملی فوتبال به شهردار تهران

قرارگاهی برای آسیب‌های اجتماعی

واگذاری 5 هزار و 300 متر مربع زمین به آموزش و پرورش برای ساخت مدرسه در منطقه 22

تفاهم‌نامه همکاری بین وزارت کشور و بنیاد مسکن برای توسعه و عمران روستایی

تصویب الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایجاد درگاه واحد صدور مجوزهای شهرداری

از دغدغه شهردار در خصوص مساله جوانی جمعیت تقدیر می‌کنم

برگزاری 40 نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب؛ امسال

طرح موضعی بافت ناکارآمد و فرسوده محله چیذر در کمیسیون ماده 5 تصویب شد

آغاز مرمت و باز زنده سازی خانه وثوق الدوله

تشریح مصوبات کارگروه کودکان کار و سازوکار حمایت از خانواده‌های مددجویان مراکز ماده 16

برپایی بیمارستان صحرایی و استقرار آمبولانس‌های شرکت شهرسالم در حرم امام خمینی (ره)

امیدوارم ذهنیت برخی از مردم نسبت به جایگاه زن در جامعه تغییر کند

اتمام عملیات روسازی پل شهید سلیمی جهرمی؛ امروز

سی‌وسومین نمایشگاه کتاب در مصلی تهران

توضیح شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره اطلاع‌رسانی داده‌های ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا

چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران برگزار می شود

هیچ‌گونه تعللی در پیشرفت پروژه‌های مدیریت شهری پذیرفتنی نیست

تامین مسکن یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها برای فرزندآوری است/ اعطای تسهیلات و مشوقات برای خانواده‌ها در قانون جوانی جمعیت

به دنبال دریافت بودجه مستقل برای شوراهای اسلامی استان هستیم

بررسی طرح الزام شهرداری به ایجاد درگاه صدور مجوز در جلسه آتی شورا

شهرآفتاب میزبان چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو

«سلام فرمانده» در غرب تهران

خانه وثوق‌الدوله با کاربری فرهنگی برای استفاده جوانان آماده می‌شود

همکاری شهرداری و آموزش و پرورش نقطه عطف توسعه فرهنگ شهروندی است

برخلاف شایعات هنوز هیچ مصوبه جدیدی درباره میزان افزایش حقوق کارکنان شهرداری ابلاغ نشده است

اجتماع بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله (ص)

ورود فروشگاه‌های زنجیره‌ای به ایستگاه‌های مترو پایتخت

افزایش حقوق و مزایای نیروهای آتش‌نشانی موقتی نبوده است

لزوم ایجاد همدلی برای ارتباط موثر مدیران شهری با مردم

مسیر تهرانی‌ها 723 کیلومتر کوتاه‌تر می‌شود

جشنواره «مادر و کودک» در بوستان بهشت مادران برگزار می‌شود

آدرنالین پارک

جلسه کاهش زمان صدور پروانه

پویش «سلام فرمانده» در ضلع غربی دریاچه شهدای خلیج‌فارس برگزار می‌شود

افزایش کیفیت نمایشگاه کتاب با برگزاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب

نرخ جدید کرایه تاکسی در سال جاری تغییر نمی‌کند

رونمایی از 20 دستگاه ون جدید برای معلولان و جانبازان

هوای تهران در وضعیت نارنجی/گروه‌های حساس مراقب باشند

جلسه بررسی ساز و کار کاهش فرآیند صدور پروانه با حضور شهردار تهران

آغاز عملیات احداث دو هزار واحد مسکونی از پروژه‌های قرارگاه ملی مسکن در منطقه 19؛ به‌زودی

دیدار رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با شهردار تهران

لزوم همکاری شهرداری و پلیس برای جلوگیری از سرقت علائم شهری/صرفه‌جویی در مصرف سوخت با احداث 98 تقاطع غیرهمسطح در پایتخت

بازیابی سلامت شهروندان با ایثارگری کادر درمان میسر شد

تکمیل تقاطع های غیرهمسطح شهر تهران مستلزم وحدت رویه حداکثری است

آغاز به کار نخستین پسماندمارکت در منطقه3

آغاز عملیات بازسازی ورزشگاه شهر سالم 2 در منطقه 20

بزرگراه‌های منطقه 4 با فرش گل زیباسازی شد

فعالیت دوباره 13 مجموعه ورزشی تعطیل در پایتخت

شهروندان جنوب تهران بدانند ما در کنار آنها ایستاده‌ایم

بازدید از برج میلاد در هفته میراث فرهنگی رایگان است

کارکنان خدوم؛ ماموران 137

90 درصد اجرای احکام مرتبط با صدور پروانه است/ سوءاستفاده افراد سودجو از بی‌اطلاعی مالکان از مصوبه ساخت در طرح اداری

هم افزایی دیوان عدالت اداری و شهرداری ها در راستای حقوق مردم

مهمترین ثمره نشست با قضات دیوان عدالت، رویه‌سازی در صدور آراء است

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله فاطمی‌نیا

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و مپنا

کاهش زمان رسیدگی به درخواست‌ها محصول نهضت دیدارهای مسجدمحور است

آغاز عملیات ایمن‌سازی و نظافت 30 کیلومتر پیست دوچرخه در منطقه 22

مدیریت محلی، یکی از شاخص‌های مدیریت بحران است

رمان سووشون یک موزه ملموس از تاریخ و فرهنگ است

کیفیت هوای تهران در وضعیت بسیار ناسالم/اوج انباشت آلاینده‌ها ساعت15

اتمام عملیات اصلاح هندسی معابر شهرک صدرا تا چند روز آینده

گالری پردیس ملت میزبان نقاشی‌های مصطفی دشتی

رویکرد شهرداری سلامت‌محور است

روابط عمومی نقش موثری در اطلاع‌رسانی و انعکاس عملکرد سازمانی دارد

دلیل طولانی شدن فرآیند صدور پروانه

پیام تسلیت شهردار تهران به مناسبت رحلت عالم ربانی آیت‌الله فاطمی‌نیا

مرغ و تخم‌مرغ در میادین زیرنظر شهرداری پایین‌تر از قیمت سطح شهر توزیع می‌شود

برگزاری هجدهمین جشنواره گل و گلاب در فرهنگسرای اشراق

انضباط مالی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) مطلوب ارزیابی شد

حضور وزیر میراث فرهنگی در صحن شورا به مناسبت روز جهانی موزه

سرویس‌دهی ویژه متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

تشکیل دو کارگروه ویژه در قرارگاه اجتماعی شهر تهران

تعداد روزبازارهای تهران به 60 بازار افزایش می‌یابد/ آغاز انتقال باراندازها به خارج از شهر در سال جاری

حضور دستفروشان خلازیر در حاشیه بزرگراه ماهی 2 قربانی داشت/تعویض 200 کیوسک؛امسال/انتقال بازار پرندگان به غرب پایتخت

احتمال قطع آب بوستان‌های جنگلی تهران به دلیل کم‌آبی/ خطر خشکیدگی درختان پایتخت

تنها استان امن کشور در بحث فرونشست اعلام شد

مجموعه نشست‌های ادبی در خانه موزه اخوان ثالث و سیمین و جلال برگزار می‌شود

مراسم معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران

«مایسا» یکساله شد

معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور زاکانی

نشست هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه‌تر بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

ساماندهی فعالیت باراندازها و چرخ‌دستی‌های بازار تهران در سال جاری

نام‌گذاری یک معبر در منطقه 13 به نام شهید "محمد کریمی سرشت "

انتصابات جدید در شهرداری منطقه 2

باید تلاش کنیم در مناسب‌سازی معابر پیشرو باشیم

رتبه نخست منطقه 15 در تجمیع پلاک‌های بافت فرسوده پایتخت

برگزاری دومین قرار پویش "قدم به قدم در محله" در منطقه11

اعلام قیمت انواع قارچ و جوانه در میادین میوه و تره‌بار

اجرای پروژه "طراحی شبکه پایش موقت" شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

ادای احترام شهردار منطقه 18 به مقام شهدای منطقه

برپایی جشنواره «گل و گلاب» در بوستان آب و آتش تا 20 خردادماه

برگزاری نمایشگاه طرح‌ها و برنامه‌های مدارس ابتدایی در منطقه14