پیام ویژه

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

بازدید نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران از معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی

پیام ویژه - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز ۵ اردیبهشت ماه از معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید به عمل آورد و در جریان بودجه فرهنگی بنیاد قرار گرفت.

دستگاه های جوجه کشی شرکت مکانیزاسیون در مسیر صادرات

پیام ویژه - ناصر فخاری، مدیرعامل سازمان اقتصادی با حضور در اولین نمایشگاه صنعت مرغ مادر گوشتی ایران از غرفه شرکت مکانیزاسیون بازدید کرد و در جریان پیشرفت های این شرکت قرار گرفت.

دیدار معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران با نماینده ولی فقیه و استاندار البرز

پیام ویژه - معاون مددکاری و مشارکت های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای معارفه سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام شهر کرج و استاندار البرز دیدار و گفتگو کرد.

استان البرز شهدای بزرگی را تقدیم نظام کرده است

پیام ویژه - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: البرز از ابتدای انقلاب تاکنون شهدای بزرگی را تقدیم این نظام کرده است که یاد آنها را گرامی می‌داریم.

قوانین مصوب با اعتبارات بنیاد شهید همخوانی ندارد

پیام ویژه - معاون مددکاری و مشارکت های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، گفت: قوانین تصویب شده با اعتبارات در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران مطابقت ندارد.

رسیدگی به درخواست ۴۱ متقاضی توسط سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی

پیام ویژه - در تداوم برگزاری ملاقات های مردمی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با آحاد مراجعان در روزهای سه شنبۀ هر هفته، دیدار روز جاری با رسیدگی به درخواست ۴۱ نفر از شهروندان علی‌الخصوص خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران برگزار شد

برگزاری کنفرانس علمی ادواری «بازتوانی بیماری های عصبی – کمر درد»

پیام ویژه - اولین کنفرانس علمی از سلسه جلسات بازتوانی عصبی با عنوان «بازتوانی بیماری های عصبی – کمر درد» با حضور بیش از ۱۰۰ نفر شرکت کننده و با ارائه رییس پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان، برگزار شد.

برگزاری دومین کنگره ۸ هزار شهید گیلان با حرکت جهادی

پیام ویژه - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان اظهار کرد: کنگره اول ۸ هزار شهید استان گیلان سال ۱۳۹۵ با پیش‌کنگره ۱۰ ساله انجام شد و ختم آن سخنان سردار دل‌ها؛ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

تکریم خانواده شهدا و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در نشست با تشکل های شاهد و ایثارگر این استان گفت: تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: یادواره شهدا از جنس کار زینبی و رساندن پیام شهدا است

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهادت؛ ارتباط شهید با خداست ولی یک اثر اجتماعی دارد و آن جامعه‌سازی و انسان‌سازی است مثل کاری که امام حسین (ع) کرد و حضرت زینب (س) ادامه آن را به انجام رساند و این دو متصل به هم است و یادواره شهدا از جنس کار زینبی و رساندن پیام شهدا است.

مصوبات دور اول سفر رییس جمهور در حوزه بنیاد شهید ایلام به صورت ۱۰۰ درصد اجرایی شد

پیام ویژه - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: مصوبات دور اول سفر رییس جمهور در حوزه بنیاد شهید ایلام به صورت ۱۰۰ درصد اجرایی شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با فرمانده تیپ ۳۷ سپاه اردبیل دیدار کرد

پیام ویژه - به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با فرمانده تیپ ۳۷ سپاه حضرت عباس (ع) دیدار کرد.

سومین دیدار چهره به چهره سال ۱۴۰۳ مدیر کل بنیاد شهید خراسان رضوی با ۶۰ تن از جامعه معزز ایثارگری

پیام ویژه - حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی حسن زاده نامقی مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی در راستای پاسخگویی شفاف و بی‌واسطه به جامعه معزز ایثارگری، با تعدادی از خانواده‌های معظم شهداء و ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار کرد.

اولین نشست شورای اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز/ تکریم ایثارگران یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کارکنان است

پیام ویژه - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در اولین نشست شورای اداری این اداره کل، گفت: احترام ایثارگران باید یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کارکنان باشد و به امر توجه ویژه داشته باشند.

ضرورت بازخوانی و تبیین حماسه های دوران دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در سی و ششمین یادواره سردار شهید حاج حسین بصیر در فریدونکنار گفت: واکاوی، بازخوانی و تبیین حماسه های دوران هشت سال دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان یک امر ضروری است.

نشست هم‌اندیشی‌ تشکل‌های شاهد و ایثارگر با موضوع اهمیت مردمی‌سازی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

پیام ویژه - نشست هم‌اندیشی تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور مدیرکل امور مجلس و دولت بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرکل دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی. با موضوع اهمیت مردمی‌سازی بنیاد شهید و امور ایثارگران و تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز برگزار شد.

یکی از مجروحان حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به خیل شهدا پیوست

پیام ویژه - صبح امروز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ «محمد مهدی ایرانمنش» فرزند شهید «رضا ایرانمنش» پس از تحمل ۱۱۰ روز مجروحیت از حادثه تروریستی گلزار شهدای شهر کرمان صبح امروز در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) به فیض شهادت نائل آمد.

جزئیات افزایش حقوق ایثارگران در سال ۱۴۰۳ اعلام شد

پیام ویژه - معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جزئیات افزایش حقوق ایثارگران در سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند

پیام ویژه - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند.

جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارند

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که در راستای تبیین و تشریح برنامه عملیاتی سال جاری برگزار شد، گفت: جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارند.

جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارد

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که در راستای تبیین و تشریح برنامه عملیاتی سال جاری برگزار شد، گفت: جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارد.

برگزاری اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام ویژه - اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، مشاور معاون حقوقی و امور مجلس، رئیس دفتر معاون حقوقی و مسئولان ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

جایگاه و شان ایثارگران معزز در این نظام بسیار بالا و ویژه است

پیام ویژه - اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، مشاور معاون حقوقی و امور مجلس، رئیس دفتر معاون حقوقی و مسئولین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان در محل هتل آسمان برگزار شد.

با تمام توان پیگیر حل مشکلات جامعه ایثارگری استان هستیم

پیام ویژه - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: با تمام توان پیگیر حل مشکلات و رضایت حداکثری جامعه ایثارگری استان هستیم.

پاسخگویی سلمانی به جامعه ایثارگری در میز خدمت نماز جمعه تبریز

پیام ویژه - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در برنامۀ ارتباطات مردمیِ نماز جمعۀ تبریز که در قالب میز خدمت در صحن مصلای حضرت امام خمینی(ره) این کلانشهر برپا بود، به طور مستقیم پاسخگوی آحاد نمازگزاران به ویژه جامعۀ معزّز ایثارگری شد.

پیام تسلیت مدیرکل بنیادآذربایجان غربی در پی درگذشت همکار خادم الشهدا حجت الاسلام «مصطفی حاجی حسینلو»

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در پی درگذشت همکار خادم الشهدا شادروان زنده یاد مرحوم حجت الاسلام «مصطفی حاجی حسینلو» فرزند سردار شهید والا مقام «علی حاجی حسینلو»، از همکاران خدوم بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوی بر اثر سانحه رانندگی پیام تسلیت صادر کرد.

تکریم خانواده شهدا و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد

پیام ویژه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در نشست با تشکل های شاهد و ایثارگر این استان گفت: تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد.

شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند

پیام ویژه - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند.

غیور مردان بوشهری در بِستر غیور زنان بوشهری شکوفا شدند

پیام ویژه - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: اگر استان بوشهر استان غیور مردان است این مهم در بستر غیور زنان بوشهری، دشتی، تنگستانی و جای جای این استان بزرگ اتفاق افتاده است.

هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد

پیام ویژه - معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به استان بوشهر گفت: هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد.

موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است/بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است

پیام ویژه - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است، گفت: بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است.

شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشته اند

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، گفت: شهدا اسوه‌های بی‌بدیلی هستند که روح جهاد و شهادت در جامعه را زنده نگه داشته اند و ما وظیفه‌داریم با نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت روحیه مجاهد پروری را در آحاد جامعه و به‌ویژه جوانان کشور فراهم کنیم .

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت روز ارتش در سوادکوه شمالی با جانباز معزز سرتیپ دوم محمد صلواتی دیدار و از شجاعت و شهامت این جانباز عزیز تجلیل و تکریم به عمل آورد.

خدمت توام با تکریم مهمترین اصل در بنیاد شهید و امور ایثارگران است

پیام ویژه - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان درخصوص اعطای تسهیلات و ارائه خدمات به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران با مدیران امور شعب و اعتبارات بانکهای استان به بحث و گفتگو پرداخت.

ساير مطالب

گردهمائی بزرگ و صمیمی جانبازان 70 درصد همدان با مسئولان استان

ادای احترام معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای شهر بوشهر

سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان بوشهر

نخستین نشست ستاد شاهد شهرستان‌های استان تهران در سال جدید برگزار شد

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «انصاری رامندی»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «فرشیدفر»

تعظیم روز ارتش

جانباز گرانقدر 70 درصد «سلمان کلیوند عباسی» به خیل شهدا پیوست

مولدسازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

همدلی همکاران در مسیر تحقق اهداف سازمانی ضرورت دارد

ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار و مایه سربلندی کشور

پیام تبریک بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات 50 نفر از مراجعان رسیدگی کرد

سه‌شنبه‌های ایثارگری در مازندران

قدرت و اقتدار نیروهای مسلح ایران امروز در اوج است

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام دهنوی

سفر سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان

ثبت گزارش جامعه هدف بنیاد شهید و مردم با مراجعه به سامانه سوت زنی

تجلیل استاندار یزد از خانواده شهدای ارتش

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات 50 نفر از مراجعا رسیدگی کرد

دیدار تشکل‌های شاهد و ایثارگر با معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان «دهنوی»

اقدامات سازمان اقتصادی کوثر منجر به خودکفایی‌های بزرگ در حوزه اقتصادی شد

صبر و ایثار خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر درس آموز است

مدیرکل بنیاد شهید کرمانشاه بر شناساندن سبک و سیره عملی شهدا به جوانان تآکید کرد

افزایش تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های فرهنگی

برگزاری جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد استان سمنان

تجمع مردم یزد در گلزار شهدا و قدردانی از پاسخ مقتدرانه سپاه

حل مشکلات جامعه ایثارگری نیازمند مشارکت دستگاه هاست

سال 1401 ؛ سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره شهدای استان البرز برگزار شد

«حفظ نظم و انضباط اداری» و «پاسخگویی حداکثری به جامعۀ هدف» پایه و اساس خدمت است

مادر شهیدان والامقام «انصاری رامندی» به لقاءالله پیوست

همه فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند

تکریم مدیرکل بنیاد کرمانشاه از ایثارگران شهرستان جوانرود

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر شهیدان «خرسندیان» را تسلیت گفت

عملیات عمرانی طرح جامع گلزار شهدای قزوین آغاز می‌شود

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

یادواره شهدای معلم حوادث تروریستی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

مادر گرامی شهیدان «فرشیدفر» به فرزندان شهیدش پیوست

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «دهنوی»

سفر سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان دره شهر

حملات موشکی به سرزمین صهیونیستی دل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را شاد کرد

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تنبیه رژیم صهیونیستی

حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران

برنامه ریزی جهادی برای استفاده حداکثری از آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد

هفتمین روز شهادت شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر مازندران برگزار شد

وعده صادق هژمونی اسرائیل و استکبار جهانی را در هم شکست

برگزاری مراسم اختتامیه فعالیت‌های قرآنی ماه مبارک رمضان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس

تکریم 5 عضو جامعۀ ایثارگری تبریز توسط سلمانی

مادران شهدا آیه های ایثار و گنجینه های استواری و صبر هستند

تاکید بر برجسته شدن نقش شهدای امدادگر/ یادواره‌های شهدا شکل مردمی بگیرد

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان بهمنی‌نژاد

80 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام جذب شد

مادران شهدا عالی ترین جلوه های صبر، بصیرت و تعالی را به منصه ظهور رساندند

برگزاری اردوهای سیاحتی، زیارتی و درمانی جانبازان / امکانات سلامتی در راستای ارتقاء سطح نشاط و شادابی خانواده معظم ایثارگران

بیمه دی موجب رضایتمندی خانواده‌ی بزرگ ایثار و شهادت و مایه‌ی آبرومندی در دولت شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه شعار سال را چراغ هدایت بنیاد عنوان کرد

برکات ماه مبارک رمضان را در مسیر خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران حفظ کنیم

پیام تبریک رئیس بنباد شهید و امور ایثارگران به مناسبت عیدفطر

پیام تبریک تشکلهای شاهد و ایثارگر به مناسبت عید فطر

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با 168 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران

انتظار 2 ساله جامعه ایثارگری فارس برای دریافت زمین مسکن ملی

استاندار یزد: شهدا ناظر و شاهد اعمال هستند

نخستین جلسۀ «تحوّل بنیاد آذربایجان شرقی در حوزه معاونت تعاون» برگزار شد

تفاهم نامه همکاری تشکل‌های ایثارگری و مشارکت های مردمی بنیاد و ستاد توان‌افزایی و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران منعقد شد

دستاوردهای سازمان اقتصادی کوثر در دولت مردمی

یادواره شهدای عملیات رمضان با محوریت شهدای روستای گندشمین در اردبیل برگزار شد

فرم نظرسنجی خدمت به ایثارگران از سوی اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات منتشر شد

آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان

نشست مدیرکل بنیاد مازندران با دادستان استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان البرز با خانواده شهید «بهروز واحدی»

پاسخگویی مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سامانه «سامد دولت»

وداع با شکوه مردم بابلسر مازندران با شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا

شهرستان آبدانان 220 شهید تقدیم نظام کرده است

فرم نظرسنجی خدمت به ایثارگران از سوی اداره کل بازرسی ارزیابی عملکرد رسیدگی و پاسخگویی به شکایات منتشر شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان با خانواده جانبازان

بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و نیازهای روز سند راهبردی طرح شاهد و ایثارگر تدوین می‌شود

پدر گرانقدر شهیدان «محمد و بهمن مسافر » میهمان فرزندان شهیدش شد

تشییع پیکر شهید «جواد جهان بیکی» در کلاله

اولین نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز/ تحقق 97 درصدی دیدار با ایثارگران در استان البرز

نشست اعضای بنیاد ملی نخبگان با دفتر نخبگان و دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران است

جانباز 70درصد «قربانعلی حسینی» به خیل همرزمان شهیدش پیوست

مدیرکل بنیاد گلستان با خانواده معظم شهید«جواد جهان بیکی» دیدار کرد

جزئیات روند برگزاری انتخابات اعضاء هیأت امناء موسسه اندوخته شاهد

حضور پرشور جامعه معظم ایثارگری و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در راهپیمایی روز جهانی قدس

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر

حضور گسترده ایثارگران استان سمنان در راهپیمایی روز قدس

دیدار استاندار البرز با والدین شهیدان ایزدیار در کرج

پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی شهادت 3 تن از پاسداران یزدی

برگزاری مراسم روز قدس با حضور گسترده مردم و خانواده های شهدا و ایثارگران استان همدان

هدف از تشکیل سازمان سلامت کوثر تجمیع کلیه مراکز درمانی است که به جامعه هدف و جامعه ایثارگری خدمت می‌کند

خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران مازندران در راهپیمایی روز قدس حماسه ای بی نظیر خلق کردند

پدر شهیدان والامقام «مهربانی بصیر» به لقاءالله پیوست

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در سیستان و بلوچستان

مساله غزه و فلسطین باید در اذهان جهان باقی بماند

مردم در حمایت از جنبش فلسطین و آزادسازی قدس یک حرکت جهانی راه‌اندازی کردند

روز حیات اسلام

شهادت سه تن از پاسداران سپاه الغدیر یزد در عملیات تروریستی راسک