پیام ویژه

آخرين مطالب

گزارش/ خیزش جهانی علیه رژیم صهیونیستی+ تصاویر بين الملل

گزارش/ خیزش جهانی علیه رژیم صهیونیستی+ تصاویر
  بزرگنمايي:

پیام ویژه - جهان شاهد برپایی تظاهرات حمایت از قدس و غزه در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی و همچنین محکومیت ها از سوی مقامات و نهادهاست.

به گزارش جماران به نقل از شبکه الجزیره، از امان و بغداد تا لندن و برلین، جهان جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه فلسطین را محکوم کرده است.
دستکم 145 نفر از جمله 41 کودک در حملات رژیم صهیونیستی به غزه به شهادت رسیده اند.
جنگ تمام عیار رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرایط انسانی دشواری را برجای گذاشته است، و ده ها هزار نفر به دلیل بمباران شدید و کمبود کالاهای اساسی مجبور به ترک خانه‌های خود شدند.
مقامات صهیونیست همچنان گذرگاه‌ ها را بسته‌ اند و مانع ورود سوخت برای تأمین نیروگاه‌ های برق غزه می شوند و در واقع یک جنایت بشری و قتل عام علیه ملت فلسطین در غزه را به راه انداخته‌ اند.
وزارت بهداشت فلسطین گفته است که از زمان تشدید درگیری‌ ها با رژیم صهیونیستی، 126 نفر از ساکنان نوار غزه در نتیجه گلوله باران شهید و 950 نفر زخمی شدند.
در تازه ترین جنایت و برخلاف قوانین بین‌ المللی و به منظور جلوگیری از پوشش جنایات خود، رژیم صهیونیستی روز شنبه «برج الجلا» را در غزه که شماری از دفاتر رسانه‌ های بین‌ المللی در آن استقرار داشتند، هدف قرار داد.

پیام ویژه

در برج الجلاء دفاتر خبری رسانه‌ های بین المللی از جمله شبکه الجزیره، آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه در آن قرار داشتند و اخبار مربوط به غزه را پوشش می‌ دادند. فیلم‌ های منتشر شده نشان می‌ دهد این برج به شکل کامل ویران شده است.
در این گزارش واکنش جهان را به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مرور می کنیم:
سازمان ملل
«میشل باشله» رئیس امور حقوق بشری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای، هر دو طرف - اسرائیل و حماس - درگیر را در افزایش خشونت ها مقصر دانست و آنها را متهم کرد که به جای آنکه خشونت ها را کاهش دهند، به دنبال تحریک به افزایش خشونت هستند.
باشله در بیانیه خود مدعی شد که شلیک انبوه راکت هایی که گروه های فلسطینی بدون تبعیض از جمله به مناطق پرجمعیت اسرائیل شلیک می کنند، «نقض آشکار قوانین انسانی بین المللی است» و به مثابه جرائم جنگی به شمار می رود.
باشله همچنین گفت درباره برخی حملات ارتش اسرائیل به غزه نگرانی وجود دارد.
انجمن قلم آمریکا
در آمریکا «انجمن قلم آمریکا» که از آزادی بیان و ادبیات حمایت و آن را ترویج می کند نیز حمله اسرائیل به ساختمان استقرار دفترهای رسانه های بین الملی را «عمیقا نگران کننده» خواند.
این انجمن خواستار توضیحاتی «با جزئیات» شد که چرا این ساختمان 12 طبقه هدف حمله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
کمیته بین المللی حفاظت از روزنامه نگاران
«کمیته بین المللی حفاظت از روزنامه نگاران» نیز در بیانیه ای با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به این ساختمان گفت «اسرائیلی ها می دانند که رسانه ها در کجا قرار دارند.»
شبکه الجزیره
شبکه تلویزیونی الجزیره در واکنش به هدف قرار گرفتن و تخریب برج الجلاء در غزه اعلام کرد: کاری که اسرائیل انجام داد، یک اقدام وحشیانه بود.

پیام ویژه

اسرائیلی‌ ها خبرنگاران مان را هدف قرار دادند تا از افشای واقعیت توسط آنها ممانعت کنند. آنها باید مسئولیت این کار را بپذیرد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس
آسوشیتدپرس نیز در بیانیه‌ ای در این باره اعلام کرد: ما از اینکه ارتش اسرائیل ساختمانی را که دفتر خبرگزاری آسوشیتدپرس و دیگر سازمان‌ های خبری در غزه است هدف قرار می‌ دهد و تخریب می‌ کند، شوکه شدیم. آنها دیر زمانی است که مکان دفتر ما را می‌ شناسند و می‌ دانند خبرنگاران در آنجا حضور دارند.
«گری پرویت» رئیس آسوشیتدپرس آمریکا اعلام کرد که از حمله ارتش اسرائیل به ساختمانی که دفتر این خبرگزاری در آن قرار داشت «شوکه» و «وحشت‌ زده» شده‌ اند.

پیام ویژه

پرویت با اشاره به اینکه اسرائیل از مدت ها قبل می‌ دانست که دفتر ما و برخی رسانه‌ های دیگر در این ساختمان قرار دارد، گفت: قبل از حمله به ما هشدار داده شده بود که ساختمان را تخلیه کنیم و همه کارمندان توانستند آنجا را ترک کنند.
وی با تأکید بر اینکه در این زمینه با ارتش اسرائیل و وزارت خارجه آمریکا در تماس هستند، افزود: این اتفاق بسیار نگران کننده‌ است و ما در آخرین لحظات جان سالم به در بردیم. بسیاری از خبرنگاران آسوشیتدپرس و دیگر خبرنگاران مستقل در داخل ساختمان بودند و خوشبختانه توانستیم آنها را تخلیه کنیم. از این به بعد جهان کمتر از آنچه در غزه اتفاق می‌ افتد، مطلع خواهد شد.
عفو بین الملل
سازمان عفو بین الملل در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: «از آمریکا می خواهیم به طور علنی جرایم جنگی و سایر موارد جدی نقض قوانین از جمله گسترش غیر قانونی شهرک سازی، محاصره غزه و سلب حق مالکیت فلسطینیان را محکوم کند و برای پایان دادن به چرخه مصونیت از مجازات و نقض قوانین در اسرائیل و فلسطین اشغالی به عنوان عضو شورای امنیت سازمان ملل اقدام کند.»

پیام ویژه


گروه های آمریکایی
همچنین بیش از 100 گروه تاثیرگذار مستقر در آمریکا در بیانیه‌ ای خشونت‌ های رژیم صهیونیستی را در شرق قدس و نوار غزه محکوم کردند.
در بیانیه این گروه‌ها آمده است این آتش گسترده، بخشی از سیاست گسترده‌ تر اسرائیل برای وادار کردن فلسطینی‌ ها به ترک خانه هایشان، تخریب منازل آنها و آواره کردن آنهاست.
این گروه‌ ها که شامل سازمان‌ های حامی صلح، دین مدار، کارگری، عدالت نزادی و سازمان‌ های دیگر هستند در بیانیه شان آورده اند: آنها با فلسطینی‌های ساکن شرق قدس که هم اکنون درخطر از دست دادن خانه هایشان هستند، اعلام همبستگی کرده و از دولت بایدن می‌ خواهند فورا و به صورت علنی طرح‌ های اسرائیل را برای آواره کردن 1550 فلسطینی از خانه هایشان در شیخ جراح و البوتسان محکوم کند.
در این بیانیه از دولت بایدن خواسته شده تا نهایت فشار دیپلماتیک را به اسرائیل برای جلوگیری از وقوع جرائم جنگی بالقوه وارد آورد.
در این بیانیه ضمن محکوم کردن خشونت گسترده نظامیان اسرائیل و شهرک نشینان علیه فلسطینی‌ ها در مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان به حوادث شرق قدس از جمله اقدام افسر پلیس اسرائیل در گذاشتن زانوی خود روی گلوی یک معترض فلسطینی اشاره شده است.
این بیانیه می‌ افزاید: «خشونت اسرئیل محدود به قدس نیست. ما از استفاده اسرائیل از قدرت مرگبار و نامتناسب علیه فلسطینی‌ ها در غزه وحشت زده ایم که پیش از این به کشتار ده‌ ها فلسطینی از جمله کودکان منتهی شده است. این اتفاقات باتوجه به محاصره غیرقانونی 14 ساله اسرائیل علیه نوار غزه رخ داده است که یک زندان با کمبود‌های شدید دارویی، مواد غذایی، برق و آب پاک را بوجود آورده و زندگی را در این منطقه غیرقابل تحمل و ناایمن ساخته است. ما از دولت بایدن می‌ خواهیم این خشونت‌ ها را محکوم کرده و به ریشه‌ های آن رسیدگی کند که همان محاصره واشغالگری اسرائیل است.»
امضا کنندگان این بیانیه اعلام کردند «دولت بایدن باید حقوق بین الملل را رعایت کرده و مطابق با فوریت این شرایط برای جلوگیری از آواره شدن هزاران فلسطینی در نتیجه اقدامات قهری اسرائیل، اقدام کند.»
ترکیه
«ابراهیم کالین» سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه نیز با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود گفت: اسرائیل علاوه بر نقض حقوق بشر و جنایات جنگی در سرزمین‌ های فلسطین، رسانه‌ های بین‌ المللی را مورد حمله قرار داد.

پیام ویژه

وی در ادامه تصریح کرد: ظلم اسرائیل را که هیچ حد و مرزی نمی‌ شناسد، محکوم می‌ کنیم. تا زمانی که اشغال پایان یابد و فلسطین آزاد شود به مبارزه خود ادامه خواهیم داد.
************************
سراسر جهان نیز شاهد تظاهرات ضدصهیونیستی بود.
شهر‌های لندن، پاریس، وین، ژنو، میلان، برلین، نیویورک، تورین و شهر‌های بزرگ دیگر جهان از جمله شهر سیدنی استرالیا، بیروت لبنان، بغداد عراق و دوحه قطر شاهد برپایی تظاهرات در همبستگی با فلسطین بوده اند.
عراق
راهپیمایی بزرگ مردم عراق در حمایت از مردم غزه امروز برپا شد. این راهپیمایی در اکثر استان‌ های عراق به طور همزمان برگزار شد. شعار اصلی مردم حمایت از قدس و فلسطین و محکومیت جنایت‌ های رژیم غاصب اسرائیل است. مردم کربلا و نجف با حضور در پایتخت عراق، همراه با مردم بغداد در این راهپیمایی شرکت کردند.

پیام ویژه

مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق برای برپایی این تظاهرات فراخوان داده بود.
قطر
در دوحه هم هزاران نفر پرچم فلسطین را به اهتزاز درآوردند و پیام های همبستگی با فلسطینی ها را به نمایش گذاشتند.

پیام ویژه

«اسماعیل هنیه» (رئیس دفتر سیاسی حماس) هم در جریان تجمع حمایت از ملت فلسطین در دوحه پایتخت قطر، سخنرانی کرد.
اردن
اردنی‌ ها امروز برای هفتمین روز متوالی با تحصن نزدیک سفارت رژیم صهیونیستی در «امان» پایتخت اردن حملات اسرائیل علیه قدس و غزه را محکوم کردند و با سر دادن شعارهایی در حمایت از فلسطین خواستار اخراج سفیر تل‌ آویو از امان شدند.

پیام ویژه

صدها اردنی نیز صبح شنبه برای دومین روز متوالی در نزدیکی مرز کشورشان با کرانه باختری در منطقه الکرامه هم مرز با منطقه جنوب الاغوار در کرانه باختری تجمع کردند.
شرکت‌ کنندگان در این تجمع با سر دادن شعار خواستار پایان حملات رژیم صهیونیستی به قدس و نوار غزه شدند.
تونس
صدها نفر از شهروندان تونسی نیز امروز در پایتخت این کشور در حمایت از قدس و غزه در برابر دشمن صهیونیستی تجمع کردند.

پیام ویژه

مغرب
شهر «رباط» پایتخت مغرب نیز امروز شاهد برپایی تظاهرات صدها نفراز مردم این کشور در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین بود.

پیام ویژه

سوئد
گروهی از شهروندان سوئد با برگزاری تجمع در شهر استکهلم به حملات اسرائیل علیه مردم فلسطین در نوار غزه و مسجد الاقصی واکنش نشان دادند.
تظاهرات کنندگان در مقابل سفارت فلسطین در استکهلم تجمع کرده و با حمل پرچم فلسطین، شعارهایی با مضامین «سلام به قدس، به مقاومت ادامه دهید»، «اسرائیل قاتل از فلسطین خارج شو»، «تحریم اسرائیل» سر دادند.

پیام ویژه

آنها سپس به سمت سفارت رژیم صهیونیستی در استکهلم راهپیمایی کردند و پلیس نیز از نزدیک آنها را زیر نظر داشت.
فرانسه
تظاهرات متعدد برای حمایت از فلسطینیان روز شنبه در بسیاری از شهرهای فرانسه برگزار شد.
سازمان دهندگان تظاهرات در پاریس که برپایی آن به دستور وزیر کشور از سوی فرماندار انتظامی پایتخت ممنوع اعلام شده بود، با این حال به برگزاری آن اقدام کرده و با پلیس درگیر شدند.

پیام ویژه

تظاهرات متعدد دیگری به دعوت «انجمن فرانسه ـ فلسطین» و شماری انجمن‌ ها و سازمان‌ های چپ و چپ افراطی با دریافت مجوز در 12 شهر مختلف فرانسه بر پا گردید و با آرامش برگزار شد.
به گزارش وزارت کشور؛ حدود 25000 تن در سراسر فرانسه در این تظاهرات شرکت کردند.
در «استراسبورگ» تظاهرات آرامی که با دریافت مجوز برگزار شد 4000 نفر را گرد آورد که از میدان دانشگاه به سوی مرکز شهر حرکت کردند و شعارهایی چون «اسرائیل قاتل»، «اسرائیل تروریست»، «کودک غزه، کودک فلسطینی، بشریت نابود شده است» و یا «اسرائیل قاتل است، ماکرون همدست است» سر دادند.
در «مارسی» تظاهراتی که برگزاری آن مجوز دریافت داشته بود، با شرکت حدود 1500 تن که شمار بسیاری از آنان «چفیه» بر سر داشتند و نیز شماری زنان روسری به سر زیر پرچم فلسطین در آرامش برگزار شد.
در شهر «نانسی» نیز به دعوت بیست انجمن مختلف، حدود 1000 تن در تظاهرات حمایت از فلسطینیان شرکت کردند.
در مونپُلیه نیز صدها تن با فریاد «مرگ بر اسرائیل» به راهپیمائی پرداختند. در «لیون، نانت و رِن» نیز تظاهرات آرامی برگزار گردید.

پیام ویژه

در «کلرمون فراند» حدود 200 تن با فراخوان انجمن «فرانسه فلسطین 63» با «شعار اسرائیل قاتل، ماکرون همدست است» در یکی از میدان‌ های شهر تجمع کردند.
در شهر «لیل» در شمال فرانسه، چند صد تن به دعوت «انجمن فرانسه ـ فلسطین» و با شرکت هواخواهان سازمان‌ های چپ و چپ افراطی و رادیکال در یکی از میدان‌ های شهر با شعارهای «تحریم اسرائیل»، «از کشتار فلسطینیان دست بردارید» و ... تجمع کردند.
تظاهرات و راهپیمایی‌ های مشابه دیگری نیز در شهرهای مختلف چون «نانت»، «رِن»، «نیس» و ... با شرکت ده‌ ها و یا صدها تن برپا شد.
انگلیس
هزاران نفر روز شنبه در مرکز لندن در تظاهراتی در حمایت از مردم فلسطین از دولت شان خواستند تا برای متوقف شدن عملیات و حملات نظامی رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان مداخله کند.

پیام ویژه

تظاهرات کنندگان در این روز در نزدیکی «هاید پارک» لندن جمع شدند و از آنجا به طرف سفارت رژیم صهیونیستی در آن سوی پارک حرکت کردند.
اسپانیا
شهر‌های بارسلون در اسپانیا نیز شاهد تظاهرات گسترده‌ ای بود. معترضان ضمن همراه داشتن پرچم فلسطین، دست نوشته‌ هایی را حمل می‌ کردند که بر روی آنها عباراتی در محکومیت اقدام اشغالگران در نسل کشی فلسطینیان مشاهده می‌ شد.

پیام ویژه

یونان
بعد ظهر روز شنبه شهروندان یونانی هم با برپایی تظاهراتی که از میادین اصلی شهر آتن آغاز شد، حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم فلسطین را ابراز داشتند.
معترضان به سیاست های جنایتکارانه رژیم صهیونیستی ابتدا در میادین «امونیا و سینداگما» دو میدان اصلی شهر آتن تجمع و سپس به سوی سفارت رژیم صهیونیستی و آمریکا راهپیمایی کردند.

پیام ویژه

نیروی های پلیس شهر آتن، به دلیل تجمع و تظاهرات در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی به معترضان با باتوم و گاز اشک آور حمله، و چند نفر از آنان را دستگیر کردند.
بلژیک
در بروکسل پایتخت بلژیک صدها نفر در برابر سفارت رژیم صهیونیستی تجمع آرام و مسالمت‌ آمیز برگزار کردند.

پیام ویژه

استرالیا
در سیدنی هزاران نفر همزمان با روز نکبت و برای همبستگی با مردم فلسطین و قربانیان دور اخیر جنگ راهپیمایی کردند.
معترضان با تجمع مقابل ساختمان کتابخانه ایالت ملبورن و شهرداری سیدنی پرچم‌ های فلسطین را حمل کرده و شعار «فلسطین آزاده»، «غزه آزاده»، «حملات اسرائیل را متوقف کنید»، «اسرائیل باید اخراج شود» و «شرم بر اسرائیل» سر دادند.

پیام ویژه

تظاهرات کنندگان در بیانیه خود ضمن انتقاد از سکوت دولت استرالیا، حملات اسرائیل را «غیرقانونی و غیرانسانی» خواندند.
آلمان
در آلمان نیز صد‌ها نفر از اقلیت‌ های فلسطینی و عربی به همراه برخی از اتباع دیگر کشور‌ها در راهپیمایی گسترده‌ ای که در مرکز برلین برگزار شد حاضر شدند و ضمن اعلام همبستگی با فلسطین، تجاوزات اسرائیل علیه غزه و قدس را محکوم کردند.

پیام ویژه

به گفته سخنگوی پلیس، در شهر هامبورگ نیز در محله «اوتنزن» چند صد نفر تجمع کردند که با «جو بسیار احساسی» همراه بود.

پیام ویژه

دانمارک
پلیس دانمارک به تظاهرات حمایت ار فلسطین در کپنهاگ حمله و علیه تظاهرات‌ کنندگان از گاز اشک‌ آور استفاده کرد.

پیام ویژه

در شهر «آرهوس» دانمارک نیز امروز تظاهراتی مشابه در حمایت از ملت فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی برگزار شد.
آمریکا
صدها نفر هم روز شنبه با تظاهرات در خیابان‌ های لس آنجلس خواستار پایان حملات هوایی اسرائیل به نوار غزه شدند.
تظاهر کنندگان از مقابل ساختمان فدرال به سمت کنسولگری اسرائیل در غرب شهر حرکت کرده و با حمل پرچم‌ فلسطین و بنرهای حاوی «فلسطین را آزاد کنید»، فریاد «زنده باد انتفاضه» سر دادند. 

پیام ویژه

علاوه براین، صدها تن دیگر نیز در اعتراض به حمله‌ رژیم صهیونیستی به فلسطینیان نیز از میدان «گوپلی» شهر بوستون به سمت کنسولگری اسرائیل در نیو انگلند تظاهرات کردند. 
شماری از معترضان در دیگر شهرهای آمریکا از جمله «هارتفورد و بیتسبرگ» نیز خواستار اقدام نمایندگان در محدود کردن استفاده اسرائیل از کمک‌ های آمریکا شدند. 
کشمیر
در کشمیر تحت مدیریت هند، پلیس معترضان طرفدار فلسطین را سرکوب کرده و حداقل 20 نفر از آنها را بازداشت کرد.

پیام ویژه

تعدادی از افرادی که پرچم های فلسطین را حمل می کردند، در شهر «سریناگر» به خیابان ها آمدند.
معترضین شعارهای حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل سر دادند.

لینک کوتاه:
https://www.payamevijeh.ir/Fa/News/662560/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

افتتاحیه نمایشگاه "بانوی ایران زمین" در کیش

وحشت دشمنان از توافق واقعی

احمد زیدآبادی نامه پیشنهاداتش به سید ابراهیم رئیسی را منتشر کرد

ژست های کودکانه برای بهترین عکس یلدایی

سودجویی دلالان از خرید و فروش زمین در شهرک‌های صنعتی

ثبات در قیمت مرغ و تخم مرغ؛ منتظر ارزانتر شدن باشید

نگاه دولت برای گران کردن گاز چیست؟

عرصه خرید دلار تنگ شد

قیمت انواع لپ‌تاپ در بازار

چطور می‌توان جلوی حملات باج‌افزاری را گرفت؟

تاکید معاون روابط کار بر تشکیل شورای سازش با هدف کاهش پرونده های حل اختلاف

افزایش 67 درصدی ورود گردشگران به جزیره کیش

اتهام علیه ایران پیش از برگزاری جلسه کمیسیون مشترک مذاکرات وین

اومیکرون به کویت رسید

رابطه طالبان با اهالی موسیقی؛ از گرفتن و شلاق‌ زدن و آزاردادن تا ساز را به گردن انداختن/ یک موزیسین هراتی: طالبان اعلام کرده‌ که موسیقی حرام مطلق است

تجارت ایران و چین از رتبه یک خاورمیانه به رتبه پنجم سقوط کرد!

عراقچی: احتیاج به سند ملی آب داریم/ بی‌آبی برای کشور، خطری جدی است

جزئیات جریمه کرونایی رانندگان و مسافران جاده‌ای

اُمیکرون از دیگر سویه‌های کروناویروس خطرناکتر است؟

تمام آنچه امروز در تالار شیشه‌ای رخ داد

گارفیلد به بازی مبارزه‌ای Nickelodeon خواهد آمد

سیستم تصویربرداری سه بعدی هواوی به تشخیص سریع‌تر بیماری‌ها کمک می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ایجاد اشتغال پایدار جوانان با توسعه آموزش‌های مهارتی امکان‌پذیر است

مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه تاکید کرد: بیمه دانشجویی فرصتی برای تکمیل سوابق بیمه‌ای

معاون مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی: مهمترین سیاست‌ در وزارت مردم تکریم ارباب رجوع است

آیا پیش‌بینی افزایش تولید خودرو محقق می‌شود؟

بازی‌خوانی واسطه برجامی

حاشیه سازی "داروییِ" حسن عباسی

دور هشتم، شکننده ترین دور مذاکرات

اهداف بن سلمان از سفر به کشورهای حوزه خلیج فارس

کاتالیست چیست و کارکرد آن چگونه است؟

تحلیل تغییر ساختار نیروی انتظامی چیست؟

جزئیات عملیات بزرگ انصار الله علیه عربستان

نشست بایدن و پوتین: قوانین تعامل یا پیوند دادن درگیری؟

تعلیقه‌ حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی بر «کفایه الاصول» منتشر شد

خبر خوب برای فرهنگیان منتظر رتبه بندی

هشت میلیون و 400 هزار سالمند در ایران

حقوق نجومی یکی از مدیران شرکت گاز تکذیب شد

رئیس اتحادیه: آمارهای غلط بانک مرکزی به بازار مسکن «شوک» می‌دهد

سازمان اداری استخدامی: حقوق بیش از 34 میلیون برای مدیران تخلف است

جزئیات بدهی تسهیلات گیرندگان به نظام بانکی کشور از زبان معاون وزیر اقتصاد

افت قیمت سکه امامی؛ دلار در کانال 27 هزار تومان در جا زد

بازی Returnal گزینه‌های ذخیره سازی بیشتری دریافت خواهد کرد

بهینه‌ساز جدید Horizon Zero Dawn قابلیت‌های جدید به بازی اضافه می‌کند

بیم و امید غربی ها از مذاکرات هسته‌ای با ایران

‌‌تکلیف ارز دولتی در بودجه 1401

هل دادن یا سیلی زدن؛ مساله این است؟

زنی معمولی که تصادفی «انقلابی» شد

بن بست خطرناک بر سر اوکراین

برای قبل و بعد از اسباب‌کشی منزل به چه نکاتی توجه کنیم؟

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.