پیام ویژه

آخرين مطالب

گزارش/ خیزش جهانی علیه رژیم صهیونیستی+ تصاویر بين الملل

گزارش/ خیزش جهانی علیه رژیم صهیونیستی+ تصاویر
  بزرگنمايي:

پیام ویژه - جهان شاهد برپایی تظاهرات حمایت از قدس و غزه در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی و همچنین محکومیت ها از سوی مقامات و نهادهاست.

به گزارش جماران به نقل از شبکه الجزیره، از امان و بغداد تا لندن و برلین، جهان جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه فلسطین را محکوم کرده است.
دستکم 145 نفر از جمله 41 کودک در حملات رژیم صهیونیستی به غزه به شهادت رسیده اند.
جنگ تمام عیار رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه شرایط انسانی دشواری را برجای گذاشته است، و ده ها هزار نفر به دلیل بمباران شدید و کمبود کالاهای اساسی مجبور به ترک خانه‌های خود شدند.
مقامات صهیونیست همچنان گذرگاه‌ ها را بسته‌ اند و مانع ورود سوخت برای تأمین نیروگاه‌ های برق غزه می شوند و در واقع یک جنایت بشری و قتل عام علیه ملت فلسطین در غزه را به راه انداخته‌ اند.
وزارت بهداشت فلسطین گفته است که از زمان تشدید درگیری‌ ها با رژیم صهیونیستی، 126 نفر از ساکنان نوار غزه در نتیجه گلوله باران شهید و 950 نفر زخمی شدند.
در تازه ترین جنایت و برخلاف قوانین بین‌ المللی و به منظور جلوگیری از پوشش جنایات خود، رژیم صهیونیستی روز شنبه «برج الجلا» را در غزه که شماری از دفاتر رسانه‌ های بین‌ المللی در آن استقرار داشتند، هدف قرار داد.

پیام ویژه

در برج الجلاء دفاتر خبری رسانه‌ های بین المللی از جمله شبکه الجزیره، آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه در آن قرار داشتند و اخبار مربوط به غزه را پوشش می‌ دادند. فیلم‌ های منتشر شده نشان می‌ دهد این برج به شکل کامل ویران شده است.
در این گزارش واکنش جهان را به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مرور می کنیم:
سازمان ملل
«میشل باشله» رئیس امور حقوق بشری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای، هر دو طرف - اسرائیل و حماس - درگیر را در افزایش خشونت ها مقصر دانست و آنها را متهم کرد که به جای آنکه خشونت ها را کاهش دهند، به دنبال تحریک به افزایش خشونت هستند.
باشله در بیانیه خود مدعی شد که شلیک انبوه راکت هایی که گروه های فلسطینی بدون تبعیض از جمله به مناطق پرجمعیت اسرائیل شلیک می کنند، «نقض آشکار قوانین انسانی بین المللی است» و به مثابه جرائم جنگی به شمار می رود.
باشله همچنین گفت درباره برخی حملات ارتش اسرائیل به غزه نگرانی وجود دارد.
انجمن قلم آمریکا
در آمریکا «انجمن قلم آمریکا» که از آزادی بیان و ادبیات حمایت و آن را ترویج می کند نیز حمله اسرائیل به ساختمان استقرار دفترهای رسانه های بین الملی را «عمیقا نگران کننده» خواند.
این انجمن خواستار توضیحاتی «با جزئیات» شد که چرا این ساختمان 12 طبقه هدف حمله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
کمیته بین المللی حفاظت از روزنامه نگاران
«کمیته بین المللی حفاظت از روزنامه نگاران» نیز در بیانیه ای با محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به این ساختمان گفت «اسرائیلی ها می دانند که رسانه ها در کجا قرار دارند.»
شبکه الجزیره
شبکه تلویزیونی الجزیره در واکنش به هدف قرار گرفتن و تخریب برج الجلاء در غزه اعلام کرد: کاری که اسرائیل انجام داد، یک اقدام وحشیانه بود.

پیام ویژه

اسرائیلی‌ ها خبرنگاران مان را هدف قرار دادند تا از افشای واقعیت توسط آنها ممانعت کنند. آنها باید مسئولیت این کار را بپذیرد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس
آسوشیتدپرس نیز در بیانیه‌ ای در این باره اعلام کرد: ما از اینکه ارتش اسرائیل ساختمانی را که دفتر خبرگزاری آسوشیتدپرس و دیگر سازمان‌ های خبری در غزه است هدف قرار می‌ دهد و تخریب می‌ کند، شوکه شدیم. آنها دیر زمانی است که مکان دفتر ما را می‌ شناسند و می‌ دانند خبرنگاران در آنجا حضور دارند.
«گری پرویت» رئیس آسوشیتدپرس آمریکا اعلام کرد که از حمله ارتش اسرائیل به ساختمانی که دفتر این خبرگزاری در آن قرار داشت «شوکه» و «وحشت‌ زده» شده‌ اند.

پیام ویژه

پرویت با اشاره به اینکه اسرائیل از مدت ها قبل می‌ دانست که دفتر ما و برخی رسانه‌ های دیگر در این ساختمان قرار دارد، گفت: قبل از حمله به ما هشدار داده شده بود که ساختمان را تخلیه کنیم و همه کارمندان توانستند آنجا را ترک کنند.
وی با تأکید بر اینکه در این زمینه با ارتش اسرائیل و وزارت خارجه آمریکا در تماس هستند، افزود: این اتفاق بسیار نگران کننده‌ است و ما در آخرین لحظات جان سالم به در بردیم. بسیاری از خبرنگاران آسوشیتدپرس و دیگر خبرنگاران مستقل در داخل ساختمان بودند و خوشبختانه توانستیم آنها را تخلیه کنیم. از این به بعد جهان کمتر از آنچه در غزه اتفاق می‌ افتد، مطلع خواهد شد.
عفو بین الملل
سازمان عفو بین الملل در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: «از آمریکا می خواهیم به طور علنی جرایم جنگی و سایر موارد جدی نقض قوانین از جمله گسترش غیر قانونی شهرک سازی، محاصره غزه و سلب حق مالکیت فلسطینیان را محکوم کند و برای پایان دادن به چرخه مصونیت از مجازات و نقض قوانین در اسرائیل و فلسطین اشغالی به عنوان عضو شورای امنیت سازمان ملل اقدام کند.»

پیام ویژه


گروه های آمریکایی
همچنین بیش از 100 گروه تاثیرگذار مستقر در آمریکا در بیانیه‌ ای خشونت‌ های رژیم صهیونیستی را در شرق قدس و نوار غزه محکوم کردند.
در بیانیه این گروه‌ها آمده است این آتش گسترده، بخشی از سیاست گسترده‌ تر اسرائیل برای وادار کردن فلسطینی‌ ها به ترک خانه هایشان، تخریب منازل آنها و آواره کردن آنهاست.
این گروه‌ ها که شامل سازمان‌ های حامی صلح، دین مدار، کارگری، عدالت نزادی و سازمان‌ های دیگر هستند در بیانیه شان آورده اند: آنها با فلسطینی‌های ساکن شرق قدس که هم اکنون درخطر از دست دادن خانه هایشان هستند، اعلام همبستگی کرده و از دولت بایدن می‌ خواهند فورا و به صورت علنی طرح‌ های اسرائیل را برای آواره کردن 1550 فلسطینی از خانه هایشان در شیخ جراح و البوتسان محکوم کند.
در این بیانیه از دولت بایدن خواسته شده تا نهایت فشار دیپلماتیک را به اسرائیل برای جلوگیری از وقوع جرائم جنگی بالقوه وارد آورد.
در این بیانیه ضمن محکوم کردن خشونت گسترده نظامیان اسرائیل و شهرک نشینان علیه فلسطینی‌ ها در مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان به حوادث شرق قدس از جمله اقدام افسر پلیس اسرائیل در گذاشتن زانوی خود روی گلوی یک معترض فلسطینی اشاره شده است.
این بیانیه می‌ افزاید: «خشونت اسرئیل محدود به قدس نیست. ما از استفاده اسرائیل از قدرت مرگبار و نامتناسب علیه فلسطینی‌ ها در غزه وحشت زده ایم که پیش از این به کشتار ده‌ ها فلسطینی از جمله کودکان منتهی شده است. این اتفاقات باتوجه به محاصره غیرقانونی 14 ساله اسرائیل علیه نوار غزه رخ داده است که یک زندان با کمبود‌های شدید دارویی، مواد غذایی، برق و آب پاک را بوجود آورده و زندگی را در این منطقه غیرقابل تحمل و ناایمن ساخته است. ما از دولت بایدن می‌ خواهیم این خشونت‌ ها را محکوم کرده و به ریشه‌ های آن رسیدگی کند که همان محاصره واشغالگری اسرائیل است.»
امضا کنندگان این بیانیه اعلام کردند «دولت بایدن باید حقوق بین الملل را رعایت کرده و مطابق با فوریت این شرایط برای جلوگیری از آواره شدن هزاران فلسطینی در نتیجه اقدامات قهری اسرائیل، اقدام کند.»
ترکیه
«ابراهیم کالین» سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه نیز با انتشار پیامی در حساب توئیتر خود گفت: اسرائیل علاوه بر نقض حقوق بشر و جنایات جنگی در سرزمین‌ های فلسطین، رسانه‌ های بین‌ المللی را مورد حمله قرار داد.

پیام ویژه

وی در ادامه تصریح کرد: ظلم اسرائیل را که هیچ حد و مرزی نمی‌ شناسد، محکوم می‌ کنیم. تا زمانی که اشغال پایان یابد و فلسطین آزاد شود به مبارزه خود ادامه خواهیم داد.
************************
سراسر جهان نیز شاهد تظاهرات ضدصهیونیستی بود.
شهر‌های لندن، پاریس، وین، ژنو، میلان، برلین، نیویورک، تورین و شهر‌های بزرگ دیگر جهان از جمله شهر سیدنی استرالیا، بیروت لبنان، بغداد عراق و دوحه قطر شاهد برپایی تظاهرات در همبستگی با فلسطین بوده اند.
عراق
راهپیمایی بزرگ مردم عراق در حمایت از مردم غزه امروز برپا شد. این راهپیمایی در اکثر استان‌ های عراق به طور همزمان برگزار شد. شعار اصلی مردم حمایت از قدس و فلسطین و محکومیت جنایت‌ های رژیم غاصب اسرائیل است. مردم کربلا و نجف با حضور در پایتخت عراق، همراه با مردم بغداد در این راهپیمایی شرکت کردند.

پیام ویژه

مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق برای برپایی این تظاهرات فراخوان داده بود.
قطر
در دوحه هم هزاران نفر پرچم فلسطین را به اهتزاز درآوردند و پیام های همبستگی با فلسطینی ها را به نمایش گذاشتند.

پیام ویژه

«اسماعیل هنیه» (رئیس دفتر سیاسی حماس) هم در جریان تجمع حمایت از ملت فلسطین در دوحه پایتخت قطر، سخنرانی کرد.
اردن
اردنی‌ ها امروز برای هفتمین روز متوالی با تحصن نزدیک سفارت رژیم صهیونیستی در «امان» پایتخت اردن حملات اسرائیل علیه قدس و غزه را محکوم کردند و با سر دادن شعارهایی در حمایت از فلسطین خواستار اخراج سفیر تل‌ آویو از امان شدند.

پیام ویژه

صدها اردنی نیز صبح شنبه برای دومین روز متوالی در نزدیکی مرز کشورشان با کرانه باختری در منطقه الکرامه هم مرز با منطقه جنوب الاغوار در کرانه باختری تجمع کردند.
شرکت‌ کنندگان در این تجمع با سر دادن شعار خواستار پایان حملات رژیم صهیونیستی به قدس و نوار غزه شدند.
تونس
صدها نفر از شهروندان تونسی نیز امروز در پایتخت این کشور در حمایت از قدس و غزه در برابر دشمن صهیونیستی تجمع کردند.

پیام ویژه

مغرب
شهر «رباط» پایتخت مغرب نیز امروز شاهد برپایی تظاهرات صدها نفراز مردم این کشور در محکومیت حملات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین بود.

پیام ویژه

سوئد
گروهی از شهروندان سوئد با برگزاری تجمع در شهر استکهلم به حملات اسرائیل علیه مردم فلسطین در نوار غزه و مسجد الاقصی واکنش نشان دادند.
تظاهرات کنندگان در مقابل سفارت فلسطین در استکهلم تجمع کرده و با حمل پرچم فلسطین، شعارهایی با مضامین «سلام به قدس، به مقاومت ادامه دهید»، «اسرائیل قاتل از فلسطین خارج شو»، «تحریم اسرائیل» سر دادند.

پیام ویژه

آنها سپس به سمت سفارت رژیم صهیونیستی در استکهلم راهپیمایی کردند و پلیس نیز از نزدیک آنها را زیر نظر داشت.
فرانسه
تظاهرات متعدد برای حمایت از فلسطینیان روز شنبه در بسیاری از شهرهای فرانسه برگزار شد.
سازمان دهندگان تظاهرات در پاریس که برپایی آن به دستور وزیر کشور از سوی فرماندار انتظامی پایتخت ممنوع اعلام شده بود، با این حال به برگزاری آن اقدام کرده و با پلیس درگیر شدند.

پیام ویژه

تظاهرات متعدد دیگری به دعوت «انجمن فرانسه ـ فلسطین» و شماری انجمن‌ ها و سازمان‌ های چپ و چپ افراطی با دریافت مجوز در 12 شهر مختلف فرانسه بر پا گردید و با آرامش برگزار شد.
به گزارش وزارت کشور؛ حدود 25000 تن در سراسر فرانسه در این تظاهرات شرکت کردند.
در «استراسبورگ» تظاهرات آرامی که با دریافت مجوز برگزار شد 4000 نفر را گرد آورد که از میدان دانشگاه به سوی مرکز شهر حرکت کردند و شعارهایی چون «اسرائیل قاتل»، «اسرائیل تروریست»، «کودک غزه، کودک فلسطینی، بشریت نابود شده است» و یا «اسرائیل قاتل است، ماکرون همدست است» سر دادند.
در «مارسی» تظاهراتی که برگزاری آن مجوز دریافت داشته بود، با شرکت حدود 1500 تن که شمار بسیاری از آنان «چفیه» بر سر داشتند و نیز شماری زنان روسری به سر زیر پرچم فلسطین در آرامش برگزار شد.
در شهر «نانسی» نیز به دعوت بیست انجمن مختلف، حدود 1000 تن در تظاهرات حمایت از فلسطینیان شرکت کردند.
در مونپُلیه نیز صدها تن با فریاد «مرگ بر اسرائیل» به راهپیمائی پرداختند. در «لیون، نانت و رِن» نیز تظاهرات آرامی برگزار گردید.

پیام ویژه

در «کلرمون فراند» حدود 200 تن با فراخوان انجمن «فرانسه فلسطین 63» با «شعار اسرائیل قاتل، ماکرون همدست است» در یکی از میدان‌ های شهر تجمع کردند.
در شهر «لیل» در شمال فرانسه، چند صد تن به دعوت «انجمن فرانسه ـ فلسطین» و با شرکت هواخواهان سازمان‌ های چپ و چپ افراطی و رادیکال در یکی از میدان‌ های شهر با شعارهای «تحریم اسرائیل»، «از کشتار فلسطینیان دست بردارید» و ... تجمع کردند.
تظاهرات و راهپیمایی‌ های مشابه دیگری نیز در شهرهای مختلف چون «نانت»، «رِن»، «نیس» و ... با شرکت ده‌ ها و یا صدها تن برپا شد.
انگلیس
هزاران نفر روز شنبه در مرکز لندن در تظاهراتی در حمایت از مردم فلسطین از دولت شان خواستند تا برای متوقف شدن عملیات و حملات نظامی رژیم اسرائیل علیه فلسطینیان مداخله کند.

پیام ویژه

تظاهرات کنندگان در این روز در نزدیکی «هاید پارک» لندن جمع شدند و از آنجا به طرف سفارت رژیم صهیونیستی در آن سوی پارک حرکت کردند.
اسپانیا
شهر‌های بارسلون در اسپانیا نیز شاهد تظاهرات گسترده‌ ای بود. معترضان ضمن همراه داشتن پرچم فلسطین، دست نوشته‌ هایی را حمل می‌ کردند که بر روی آنها عباراتی در محکومیت اقدام اشغالگران در نسل کشی فلسطینیان مشاهده می‌ شد.

پیام ویژه

یونان
بعد ظهر روز شنبه شهروندان یونانی هم با برپایی تظاهراتی که از میادین اصلی شهر آتن آغاز شد، حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم فلسطین را ابراز داشتند.
معترضان به سیاست های جنایتکارانه رژیم صهیونیستی ابتدا در میادین «امونیا و سینداگما» دو میدان اصلی شهر آتن تجمع و سپس به سوی سفارت رژیم صهیونیستی و آمریکا راهپیمایی کردند.

پیام ویژه

نیروی های پلیس شهر آتن، به دلیل تجمع و تظاهرات در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی به معترضان با باتوم و گاز اشک آور حمله، و چند نفر از آنان را دستگیر کردند.
بلژیک
در بروکسل پایتخت بلژیک صدها نفر در برابر سفارت رژیم صهیونیستی تجمع آرام و مسالمت‌ آمیز برگزار کردند.

پیام ویژه

استرالیا
در سیدنی هزاران نفر همزمان با روز نکبت و برای همبستگی با مردم فلسطین و قربانیان دور اخیر جنگ راهپیمایی کردند.
معترضان با تجمع مقابل ساختمان کتابخانه ایالت ملبورن و شهرداری سیدنی پرچم‌ های فلسطین را حمل کرده و شعار «فلسطین آزاده»، «غزه آزاده»، «حملات اسرائیل را متوقف کنید»، «اسرائیل باید اخراج شود» و «شرم بر اسرائیل» سر دادند.

پیام ویژه

تظاهرات کنندگان در بیانیه خود ضمن انتقاد از سکوت دولت استرالیا، حملات اسرائیل را «غیرقانونی و غیرانسانی» خواندند.
آلمان
در آلمان نیز صد‌ها نفر از اقلیت‌ های فلسطینی و عربی به همراه برخی از اتباع دیگر کشور‌ها در راهپیمایی گسترده‌ ای که در مرکز برلین برگزار شد حاضر شدند و ضمن اعلام همبستگی با فلسطین، تجاوزات اسرائیل علیه غزه و قدس را محکوم کردند.

پیام ویژه

به گفته سخنگوی پلیس، در شهر هامبورگ نیز در محله «اوتنزن» چند صد نفر تجمع کردند که با «جو بسیار احساسی» همراه بود.

پیام ویژه

دانمارک
پلیس دانمارک به تظاهرات حمایت ار فلسطین در کپنهاگ حمله و علیه تظاهرات‌ کنندگان از گاز اشک‌ آور استفاده کرد.

پیام ویژه

در شهر «آرهوس» دانمارک نیز امروز تظاهراتی مشابه در حمایت از ملت فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی برگزار شد.
آمریکا
صدها نفر هم روز شنبه با تظاهرات در خیابان‌ های لس آنجلس خواستار پایان حملات هوایی اسرائیل به نوار غزه شدند.
تظاهر کنندگان از مقابل ساختمان فدرال به سمت کنسولگری اسرائیل در غرب شهر حرکت کرده و با حمل پرچم‌ فلسطین و بنرهای حاوی «فلسطین را آزاد کنید»، فریاد «زنده باد انتفاضه» سر دادند. 

پیام ویژه

علاوه براین، صدها تن دیگر نیز در اعتراض به حمله‌ رژیم صهیونیستی به فلسطینیان نیز از میدان «گوپلی» شهر بوستون به سمت کنسولگری اسرائیل در نیو انگلند تظاهرات کردند. 
شماری از معترضان در دیگر شهرهای آمریکا از جمله «هارتفورد و بیتسبرگ» نیز خواستار اقدام نمایندگان در محدود کردن استفاده اسرائیل از کمک‌ های آمریکا شدند. 
کشمیر
در کشمیر تحت مدیریت هند، پلیس معترضان طرفدار فلسطین را سرکوب کرده و حداقل 20 نفر از آنها را بازداشت کرد.

پیام ویژه

تعدادی از افرادی که پرچم های فلسطین را حمل می کردند، در شهر «سریناگر» به خیابان ها آمدند.
معترضین شعارهای حمایت از فلسطین و ضد اسرائیل سر دادند.

لینک کوتاه:
https://www.payamevijeh.ir/Fa/News/662560/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

بارش باران در مناطق جنوبی کشور رکورد زد

توقیف خودرو با بیش از 50 میلیون تومان خلافی

مرگ غم‌انگیز تازه عروس در شب عروسی

حکم قطعی محکومان پرونده «الماس مال» صادر شد

ماجرای برادر کشی با شلیک گلوله

سازمان هواپیمایی کشوری: پروازهای فرودگاه‌های کشور در حالت عادی هستند

دامغان لرزید

مرگ غم‌انگیز تازه عروس و داماد در شب عروسی

کارشناس اقتصادی: سیاست ارز 28500 تومان برخلاف ارز 4200 هیچ آثار سوء پولی نداشته است

مانیتور 27 اینچ جدید ازراک آنتن وای‌فای دارد

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور

ماجرای تولید موبایل ایرانی به کجا رسید؟

آماری از تورم نقطه به نقطه تولید گوشت قرمز در کشور

هکرهای چینی برای حمله به زیرساخت‌های آمریکا آماده می‌شوند

سامانه بارشی جدید در راه ایران؛ دوسوم کشور شاهد باران خواهد بود

واقعیت‌هایی ورای روایت‌ها

مخالفت مجمع تشخیص مصلحت با بندی از برنامه هفتم توسعه

تکذیب ممنوعیت پرواز عراق - ایران

فروش نفت ایران به بالاترین سطح 6 سال گذشته رسیده است

وضعیت آب‌وهوا طی روزهای آینده؛ استان‌هایی که منتظر بارش هستند

سقوط قیمت بیت کوین

پیش‌بینی یک کارشناس درباره نرخ اجاره در سال 1403؛ اجاره‌بها از تورم پیشی می‌گیرد؟

هوش مصنوعی متا رسماً به اینستاگرام، واتس‌اپ و فیسبوک اضافه شد

قرارداد برداشت داده‌های لرزه‌نگاری دشت مغان امضا شد

تکریم خانواده شهدا و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد

ماجرای رد و بدل رمز ارز برای تقلب در کنکور!

کمک آمریکا به تراشه‌سازان؛ مایکرون 6 میلیارد دلار بودجه دریافت می‌کند

نکاتی درباره آیین‌نامه عرضه اینترنتی دارو

رقم دقیق افزایش حقوق کارمندان

بودجه امسال چه زمانی نهایی می‌شود؟

پایان یکه تازی اردوغان؟

جزئیاتیی از زلزله بامداد امروز در خراسان رضوی

نسخه‌ آیفون واتساپ با دستور دولت چین از اپ استور حذف شد

آیفون 17 پلاس ظاهراً با نمایشگر کوچک‌تر از گوشی‌های فعلی پلاس معرفی می‌شود

پیشرفت صنعت تراشه چین در سایه تحریم‌ها؛ تولید 40 درصد رشد کرد

پروازهای مهرآباد و برخی دیگر از فرودگاه‌های کشور تعلیق شد؛ باطل شدن پروازها تا 10 صبح

چاپ اسکناس 500 هزار تومانی از سوی بانک مرکزی واقعیت دارد؟

سی‌ان‌ان مطرح کرد: بازدارندگی ربوده شده تل‌آویو

ایران از تمام ظرفیت موشکی خود در پاسخ به اسرائیل استفاده نکرد

مرغ ارزان شد

شکست برنامه‌های فرزندآوری

ادعای روزنامه شهرداری تهران: درآمد هر زباله‌گرد 50 میلیون تومان

دعوای درون جریانی و مجلس تندروها

آیفون‌های سرقت شده سر از چین درآوردند!

طراحی جلویی شیائومی Civi 4 در کنسول گوگل پلی مشاهده شد

حمله به جان وحدت

ساخت تصویر متحرک 3 ثانیه‌ای در پیام‌رسان پیش‌فرض اندروید امکان‌پذیر می‌شود

تاریخ سازی جعلی

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش: رتبه‌بندی 100 هزار معلم اصلاح شد

سیل برای دبی گران تمام شد