پیام ویژه

آخرين مطالب

جزئیات مرگ گنده‌لات‌های ترسناک ایران گزارش

جزئیات مرگ گنده‌لات‌های ترسناک ایران
  بزرگنمايي:

پیام ویژه - رکنا / فرقی ندارد بزن بهادر باشی یا لات مجازی، وقتی وارد این راه شدی به سختی می‌توانی از آن خارج شوی و عاقبت بیشتر افرادی که پا به عرصه لات بازی گذاشته‌اند، مرگ است.
روز سیزدهم شهریور مردم مهرشهر در تماس با پلیس از عربده کشی پسر جوانی در محله حسین آباد خبر دادند. ماموران گشت کلانتری 22 مهرشهر به محل حادثه رفتند و با شرور محله که به «کلاغ مهرشهر» معروف بود روبه‌رو شدند.
پسر جوان با قمه به جان خودرو‌های عبوری افتاده و در حال تخریب آن‌ها بود، ماموران، متهم که مرتضی جعفری نام داشت را مهار کردند، اما در همان حین تیری از سمت مامور به او شلیک می‌شود که باعث مرگش شد. سردار محمدیان رئیس پلیس البرز علت این حادثه را سهوی دانست و گفت: تیر هنگام جدل به صورت سهوی از اسلحه مامور خارج و به متهم خورد و باعث مرگش شد.
به بهانه حادثه مهرشهر کرج و مرگ اراذل و اوباش این شهر، نگاهی به عاقبت مهمترین اراذل و اوباش و لات‌های دو دهه اخیر داشته است که در ادامه می‌خوانید.
فرقی ندارد در آتش سوزی کشته شوی، بالای دار بروی یا درگیری بمیری و حتی در خواب در زندان جانت را بگیرند؛ انتهای لات بازی نزاع، قتل، قصاص یا مرگ است. به قول بسیاری از آن‌ها اگر پا در راه شرارت گذاشتی، یا کشته می‌شوی یا می‌کشی که در هر دو صورت بازنده اصلی خودت خواهی بود.
در این میان البته اراذل و اوباش شناخته شده‌ای هم وجود دارند که تریلی نامشان را نمی‌کشد، اما یا اعدام شدند یا کشته و هیچ‌کدام دعای عاقبت بخیری پدر و مادر را نتوانستند به دست بیاورند. این افراد که بعضا قتل هم انجام داده‌اند، مانند وحید مرادی خیلی زود در زندان از سوی مخالفانش در دعوای گروهی کشته شدند.
اصغر خارجی، کلکسیونر جرم و شرارت
یکی از مجرمانی که کلکسیون جرایم را در پرونده خود دارد و هیچ جرمی نیست که نکرده باشد و جزو اراذل و اوباش دهه 80 بود، اصغر نصیری معروف به اصغر خارجی است. از او به عنوان اعجوبه لاتی در فضای مجازی یاد می‌کنند، اما او یکی از مجرمانی بود که در خلاف، جزو معدود مجرمینی بود که ترس از خلاف یا نزاع نداشت.
این اراذل و اوباش که در آن زمان جزو اراذل سطح یک تهران بود، سرقت‌های خاص شگردش بود. جواهرات‌ فروشی‌ها و فروشگاه‌های کیف و کالا‌های لوکس کلکسیونردار‌ها را هم در کمتر از 5 دقیقه خالی می‌کرد. او نیمی از عمرش را در زندان سپری کرد و از 14 سالگی با بزن بهادری در کانون اصلاح و تربیت برای خودش نامی فراهم کرد.

پیام ویژه

این اراذل که به واسطه کارهایش نفر اول لیست دستگیری اراذل و اوباش در طرح‌های دوره سردار رادان بود، توانست یکی دوبار قبل از دستگیری فرار کند، اما سرانجام در 28 سالگی دستگیر شد و به زندان رجایی شهر منتقل شد. اصغر خارجی که کابوس مردم جنوب شهر و پلیس بود سرانجام در دهم مرداد سال 85 در حالیکه روی تختش در زندان خواب بود با ضربات چاقو به قتل رسید. نوچه‌ها و رفقای اصغر خارجی بعد از دستگیری او از ترس دستگیری راهی شمال شده و در انفجار گاز ویلا جانشان را از دست دادند.
مهدی سیاه کشته شده در زندان
سنی نداشت، اما بزن بهادر محله فلاح بود و همه او را قبول داشتند. از بچگی معروف شده بود به مهدی سیاه، انواع شرارت‌ها را انجام داده بود و در اول جوانی به لیست اراذل و اوباش سطح یک تهران راه یافته بود و پلیس در به در دنبال او بود.
اولین جرمش را در 9 سالگی انجام داد و همکلاسی اش را با چاقو مجروح کرد. نام او خیلی زود سر زبان‌ها افتاد و محله فلاح تبدیل به جولانگاه شرارت‌های او شد. هر روز تعداد شکایت‌ها از نزاع‌ها و درگیری‌های او با اهالی بالاتر می‌رفت تا اینکه در لیست 300 اراذل سطح یک تهران قرار گرفت، او دستگیر و به رجایی شهر منتقل شد، این شرور در زندان نزدیک به 50 درگیری ایجاد کرده بود و در آخر در دی ماه سال 89 در سن 24 سالگی در زندان از سوی افراد ناشناس کشته شد.
پلیس علی مطلب را کشت
مردادماه سال 86 در جریان طرح دستگیری اراذل و اوباش پلیس متوجه شد "علی-ح" معروف به علی مطلب شرور محله هاشمی بار دیگر شرارت‌ها و اقدامات مجرمانه خودش را آغاز کرده است. بررسی‌ها نشان می‌داد مطلب سرکرده باندی مخوف است که معروف به یاکوزا هستند چرا که روی بدن خود علائم یاکوزا‌ها را خالکوبی کرده اند.

پیام ویژه

اعضای این باند علاوه بر اعمال خلاف عفت عمومی و عربده کشی از سرکردگان توزیع مواد مخدر هم بودند. ابتدا یکی از اعضا در محله شریعتی با مواد مخدر دستگیر شد، اما خبری از علی مطلب در تمام مخفیگاه‌ها نبود. پلیس با پیگیری اطلاعاتی متوجه شد شرور سطح یک، قاچاقچی مواد مخدر و از مجرمان تحت تعقیب در محله اکباتان مخفی شده است. شامگاه 15 مرداد وقتی پلیس قصد داشت علی را دستگیر کند، این شرور روی پلیس آتش گشود و ماموران هم به ضرب گلوله او را به قتل رساندند.
مصطفی بختی آدم کشت، قصاص شد
اواخر اسفندماه سال 93 بود و همه آماده استقبال از عید نوروز بودند. خودرو دو جوان مقابل دکه‌ای در محل سراج توقف کرد تا پسر اهل محله خزانه سیگار بخرد، همان که پسر جوان از خودرو پیاده شد با مصطفی بختی ، شرور سراج چشم در چشم شد و درگیری آن‌ها بالا گرفت، پسر 27 ساله در یک چشم بهم زدن با چاقو شاهرگ پسر غریبه را می‌زند و از محل فرار می‌کند.
ساعتی بعد پسر مجروح می‌میرد و اراذل محله سراج به اتهام قتل تحت تعقیب قرار می‌گیرد. سه ماه بعد مصطفی دستگیر و مشخص می‌شود او از اراذل و اوباش محله سراج است که بسیاری از جرایمش عربده کشی، نزاع و قدرت نمایی است.

پیام ویژه

این اراذل و اوباش در مورد علت قتل گفت: با مقتول چشم در چشم شدم، من او را نمی‌شناختم، اما در محله ما بود و من بزرگ محله بودم، وقتی با من درگیر شد چاقو را به سمتش پرت کردم به شاهرش خورد و فوت کرد. این شرور که به خاطر جای چاقو روی صورتش به صورت زخمی مشهور بود، در زندان رجایی شهر اعدام شد.
وحید مرادی از لات مجازی تا کشته شدن در زندان
بدون شک جنجالی‌ترین لات دهه 90 کسی نیست جز وحید مرادی، فردی که فیلم‌های رجز خوانی اش در هر پیج اینستاگرام و داخل گوشی‌ها وجود داشت. مرادی 43 ساله که چندین سابقه دستگیری به علت شرارت داشت، هر روز در فضای مجازی مشهور‌تر می‌شد تا اینکه 26 اردیبهشت 97 خبری منتشر شد مبنی بر اینکه وحید مرادی دوستش را در ولنجک کشته و فرار کرده است. چند روز بعد پلیس رد وحید مرادی را در غرب کشور زد و موفق شد قبل از خروج از کشور او را دستگیر کند.

پیام ویژه

با دستگیری وحید مرادی او به تیتر اول رسانه‌ها و فضای مجازی تبدیل شد. همه از او می‌نوشتند و لقب عقاب را به او می‌دادند. او از قتل گفت و بعد از تحقیقات مقدماتی به زندان رجایی شهر رفت، اما در دعوایی که در هواخوری آغاز و بعد به سلول‌ها کشیده شد با تیزی به قتل رسید و پرونده لات بازی و زندگی اش همزمان بسته شد.

لینک کوتاه:
https://www.payamevijeh.ir/Fa/News/741307/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

چهره ها/ عمو پورنگ صحبت های «سردار آزمون» را تکذیب کرد

وزیر رفاه: دستمزد کارگران در سال 1401 دانشمندان را هم درگیر کرده است

واکنش بورس به دستور رئیسی؛ کاهش 1000 میلیاردی خروج پول از بازار سرمایه

پتروپالایشگاه 150 هزار بشکه‌ای احداث می‌شود

تسلا متهم به پرت کردن حواس رانندگان شد

‌واردات یک میلیارد دلار گوشی لوکس در تنگناهای ارزی‌‌

رنگ‌بندی جذاب و متنوع پرچمداران جدید سامسونگ را ببینید

آنچه در دولت اتفاق می‌افتد با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی و مقامات عالی است/ با چین و روسیه داد و ستد می‌کنیم؛ نمی‌خواهیم از فرهنگ آنها تبعیت کنیم

آیا دو علم‌الهدی در کشور وجود دارد؟

رونمایی از «واگن‌های مخصوص بانوان و کودکان با طراحی جدید»

مقصد توریستی روزهای سرد ایران/ روستای «پامنار» کجا است؟/ تصاویر جزیره ای واقع در کوه های زاگرس

هشدار | کرونا دوباره خیز گرفت

از روستای عنبران مشهد تا بازار رضا مشهد در تعطیلات

ساعات سرنوشت‌ساز برای زنان فوتبال ایران

فتوای جدید رهبر معظم انقلاب صادر شد

عکس سگ پوتین

دستگیری مردان بی رحم که به قبرستان هم رحم نکردند + عکس

شوک به پرسپولیس؛ گل‌محمدی استعفا کرد

تداوم کاهش قیمت سبد نفتی اوپک

احتمال بازگشت محدودیت‌های کرونایی تهران

تظاهرات سراسری علیه کشتار مردم یمن پس از اقامه نماز جمعه این هفته

گازرسانی به نیروگاه‌ها افزایش یافت

عملیات حفاری 10 حلقه چاه میدان آزادگان جنوبی آغاز شد

جوانان گام دوم انقلاب باید در کنار بدنه دولت باشند/ در بحث مدیریتی باید انقلابی‌گری عمل کنیم

پسماند و احیای تالاب انزلی چشم به راه تدابیر هیات دولت

نه دموکرات‌ها و نه جمهوریخواهان هیچ‌کدام محبوب نیستند

توضیحات وزیر اقتصاد درباره جزئیات مصوبات دولت برای حمایت از بورس

حذف ارز ترجیحی قیمت مرغ را چقدر گران می‌کند؟

مشارکت هلال احمر کرمان در واکسیناسیون اتباع خارجی

فیلم لحظه حمله دو شرور قمه به دست به 13 خودرو

عضو علمی ستاد کرونا: چهار هفته بعد شیوع اومیکرون به اوج می‌رسد

چگونه واکسن‌های کووید-19 به این سرعت ساخته شدند؟

مخوف‌ترین جنایت‌کاران تهران در چنگال پلیس

واکسن mRNA ایرانی کرونا در آستانه ورود به آزمایش انسانی

ضرورت استقرار پایگاه‌های مدیریت بحران در مسیرهای مواصلاتی

برگزاری المپیاد شنای آقایان محلات تهران به میزبانی منطقه 7

کوچ طبقاتی از تهران به حومه

پتروپالایشگاه 150 هزار بشکه‌ای لاوان ساخته می‌شود

قیمت های فضایی اسب و الاغ؛ راز گرانی قیمت الاغ ماده

بیت‌کوین بخریم یا طلا؟

بانک مرکزی: متوسط قیمت مسکن در تهران به متری 33 میلیون تومان رسید

سوئیفت قطع شود، اروپا از انرژی روسیه محروم می‌شود

تولید نفت تا پایان اسفند به پیش از تحریم‌ها برمی‌گردد

بازی پاویا بلاک‌چین کاردانو را وارد حوزه متاورس می‌کند

خبر خوب برای طرف‌داران Call of Duty و پلی‌استیشن

در مراسم گرامیداشت روز زن در کردستان عنوان شد: سرمشق قرار دادن حضرت زهرا (س) در زندگی زنان امروز، آنان را در برابر آسیب‌های اجتماعی مصون می دارد

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس خبر داد: رفع مشکلات صنفی و شغلی کارگران کاشی حافظ کلید خورد

برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی در ایام الله دهه فجر ویژه کارگران در یزد

حمید رسایی: پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا کار مدیران ظریف است/ برادر امیرعبداللهیان! جراحی را آغاز کنید

بازدید مدیران شهری از پروژه‌های مشارکتی در منطقه22

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.