پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت نفت

پتروشیمی اروند پیشتاز عرضه در بورس کالا

پیام ویژه - آمار تفکیکی عرضه پتروشیمی‌ها در بورس کالا نشان می‌دهد شرکت پتروشیمی اروند در سال ۱۴۰۰، پیشتاز عرضه گریدهای پی‌وی‌سی به شرکت‌های پایین‌دستی در بورس کالا بوده است‌.

صرفه‌جویی ارزی ۳.۷ میلیون یورویی در پتروشیمی امیرکبیر

پیام ویژه - پتروشیمی امیرکبیر پارسال از محل ۶۰۰ قطعه ساخته‌شده در اداره ساخت داخل و خرید ۱۶۶ قطعه که دارای سابقه خرید قبلی بودند، توانست بیش از ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو صرفه‌جویی ارزی برای کشور و این مجموعه رقم بزند.

پالایشگاه اصفهان تا ۲ سال آینده به صنعت سبز تبدیل می‌شود

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: این شرکت در سال‌های گذشته بیش از ۱.۴ میلیارد دلار برای پروژه‌های بهینه‌سازی که همگی در جهت حفظ محیط زیست است، هزینه کرده و امسال نیز با برنامه‌ریزی‌های ۵ ساله و ۲۰ ساله در حال حرکت در زنجیره ارزش افزوده است.

تکمیل ۱۱ زمین چمن مصنوعی در روستاهای هرمزگان با حمایت نفت

پیام ویژه - مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، ۱۱ زمین چمن مصنوعی را در روستاهای استان هرمزگان با صرف اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی تکمیل کرد و به اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان به‌عنوان دستگاه بهره‌بردار تحویل داد.

نمایشگاه بیست‌وششم، صنعت گاز و دانش‌بنیان‌ها

پیام ویژه - بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز دوشنبه (۲۶ اردبهشت‌ماه) در حالی پایان یافت که صنعت گاز کشور کارنامه مثبتی در خودکفایی کالاها و تجهیزات این صنعت و همراهی با شرکت‌های داخلی و دانش‌بنیان به نمایش گذاشت.

موافقت کمیسیون انرژی با طرح اصلاح قانون مجازات استفاده‌کنندگان غیرمجاز از گاز

پیام ویژه - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با طرح اصلاح قانون مجازات استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز خبر داد.

گوش شنوای وزیر نفت در بیست‌وششمین نمایشگاه صنعت نفت

پیام ویژه - امسال در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دغدغه‌ها و صحبت‌های شرکت‌های حاضر در این رویداد با صبر و حوصله از سوی وزیر نفت شنیده و دستورات لازم برای پیگیری آنها به معاونان وزیر داده شد.

اجرای پروژه‌های نفتی معطل خارجی‌ها نمی‌ماند

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تأکید بر اینکه در اجرای پروژه‌های نفتی معطل شرکت‌های خارجی نمی‌مانیم، گفت: در دولت گذشته و با کاهش تولید به‌دلیل تحریم‌ها، حدود یک میلیون بشکه از ظرفیت تولید نفت کشور از دست رفته بود که در دولت سیزدهم و با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری این ظرفیت احیا شد.

قیمت بنزین افزایش نمی‌یابد

پیام ویژه - سخنگوی دولت با رد خبر افزایش قیمت بنزین، گفت: منظور رئیس‌جمهوری از گرفتن تصمیم‌های سخت اقتصادی، خصوصی‌سازی و مبارزه با رانت‌خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل‌های انرژی.

حضور فعال و حداکثری نمایندگان مجلس در نمایشگاه بیست‌وششم نفت

پیام ویژه - تعدادی از نمایندگان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بازدید از این نمایشگاه، حضور حداکثری دانش‌بنیان‌ها را نویدبخش شکوفایی صنعت نفت دانستند.

حضور پررنگ نمایندگان مجلس در نمایشگاه بیست‌وششم نفت

پیام ویژه - تعدادی از نمایندگان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بازدید از این نمایشگاه، حضور حداکثری دانش‌بنیان‌ها را نویدبخش شکوفایی صنعت نفت دانستند.

دورخیز توسعه صنعت پالایش در نمایشگاه بیست‌وششم نفت

پیام ویژه - نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در بیست‌وششمین دوره خود در اردیبهشت ۱۴۰۱ بسیار پرشور و پرمخاطب ظاهر شد؛ شاخصه اصلی این دوره از نمایشگاه نفت حضور پررنگ و قدرتمند شرکت‌های توانمند داخلی در تمامی زیرشاخه‌های زنجیره تولید تا توزیع نفت و فرآورده بود.

طرح توسعه بزرگترین تولید کننده پی‌وی‌سی خاورمیانه برای توسعه صنایع پایین‌دستی

پیام ویژه - سرپرست شرکت پتروشیمی اروند گفت: با اجرای طرح توسعه بزرگترین تولید کننده پی‌وی‌سی خاورمیانه‌ حجم تولید سالانه پی‌وی‌سی این شرکت به بیش از ۶۴۰ هزارتن می‌رسد که می‌تواند زمینه توسعه صنایع پایین‌دستی را فراهم کند.

برنامه‌ریزی برای داخلی‌سازی ۲۱ محصول راهبردی صنعت پتروشیمی

پیام ویژه - معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ۲۱ محصول راهبردی صنعت پتروشیمی در راستای سند تحول دولت شناسایی شده و برنامه ریزی برای داخلی سازی آن‌ها آغاز شده است.

وزیر نفت: چشم انداز صنعت نفت روشن است

پیام ویژه - وزیر نفت گفت: با افزایش ظرفیت تولید گاز به یک میلیارد ‌و ۲۳۰ میلیون مترمکعب و بیش از ۴.۵ میلیون بشکه نفت در روز طی چهار سال آینده چشم انداز صنعت نفت را بسیار روشن می‌بینم.

ایران نفت خود را به قیمت خوب می‌فروشد

پیام ویژه - وزیر نفت با تأکید بر اینکه روند فروش نفت به قیمت مناسب با قوت ادامه می‌یابد و بازارهای جدیدی هم برای نفت ایران شناسایی شده است، از توافق با کشورهای آمریکای لاتین در زمینه تهاتر نفت با کالاهای اساسی و کشاورزی خبر داد.

قیمت سبد نفتی اوپک از ۱۱۷ دلار گذشت

پیام ویژه - قیمت سبد نفتی اوپک دیروز (سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه) با افزایش بیش از چهار دلاری از ۱۱۷ دلار گذشت.

تأمین اعتبار ۷ هزار میلیارد تومانی نفت برای طرح‌های محرومیت‌زدایی/ فاز ۱۱ پارس جنوبی امسال به تولید می‌رسد

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در نفت گفت: ۷ هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه‌های عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی در هیئت مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.

تاکید بر توجه ویژه به منابع انسانی و مسئولیت اجتماعی در عسلویه و جم

پیام ویژه - مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در آیین تکریم و معارفه مدیران عامل پیشین شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و پالایشگاه گاز فجر جم و سرپرستان این مجموعه، بر توجه ویژه به منابع انسانی و مسئولیت اجتماعی در عسلویه و جم تاکید کرد.

قدردانی از صنایع پتروشیمی خلیج فارس به‌عنوان هلدینگ برتر در بورس کالا

پیام ویژه - در نخستین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران از گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس بهعنوان ه‌لدینگ برتر قدردانی شد و سه شرکت پتروشیمی بندر امام، شهید تندگویان و کارون از شرکت‌های تابعه این گروه پتروشیمی به‌عنوان شرکت‌های برتر معرفی شدند.

سوخت نیروگاه‌ها پارسال به بهترین شکل ممکن تأمین شد

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأمین سوخت نیروگاه‌ها در سال ۱۴۰۰ را به‌موقع و مطلوب ارزیابی کرد و گفت: به‌طور معمول در نیمه نخست سال ذخیره‌سازی انجام می‌شود تا مشکلی در تأمین سوخت نیروگاه‌ها در نیمه دوم سال به‌وجود نیاید.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نمایشگاه نفت

پیام ویژه - شانا _ گروه فیلم: مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

حمل نفت خام در دولت سیزدهم ۲ برابر شده است

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افزایش دو برابری حمل نفت خام در دولت سیزدهم گفت: شرکت ملی نفتکش که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه صندوق‌هاست دستاوردهای مطلوبی داشته که برای حمل نفت هیچ مشکلی ندارد.

بازدید رئیس‌جمهوری و وزیر نفت از روز پایانی بیست‌وششمین نمایشگاه نفت

پیام ویژه - شانا _ گروه فیلم: سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری امروز (دوشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه) به همراه جواد اوجی، وزیر نفت ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف شرکت‌های توانمند ایرانی، با گزارش و توضیحات مدیران و مهندسان در جریان تازه‌ترین دستاوردها و فناوری‌های روزآمد متخصصان و فعالان صنایع نفت و گاز قرار گرفت.

ارائه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس از صنایع بالادست و پایین‌دست حوزه انرژی

پیام ویژه - رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با حضور در نشست کمیسیون انرژی گزارشی از پژوهش‌های انجام‌شده و در حال انجام در حوزه انرژی اعم از صنایع بالادستی، پایین‌دستی، اصلاح مصرف سوخت و... ارائه کرد.

نشست خبری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در نمایشگاه نفت

پیام ویژه - شانا _ گروه فیلم: نشست خبری جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امروز (یکشنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد.

منظومه علمی در خوزستان شکل می‌گیرد

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و پارک علمی و فناوری استان خوزستان، اظهار کرد: امیدواریم با این توافق گام‌های مؤثری با استفاده از نیروهای توانمند در خوزستان طی بخش عملیات و دانشگاه برداریم و یک منظورمه علمی پس از سال‌ها مهجوریت در این استان شکل بگیرد.

ساير مطالب

اوکراین، پیشنهاد آتش‌بس با روسیه و تسلیم اراضی را رد کرد

18 میلیون نفر تا سه ماه آینده در معرض تهدید ناامنی غذایی هستند

تظاهرات هزاران نفر از مخالفان اردوغان در استانبول

226 نماینده از اقدام‌های اوجی و کارکنان صنعت نفت قدردانی کردند

خبر خوش رئیسی درخصوص خنثی‌سازی تحریم‌ها

عجیب‌ترین عکس از بازی جنجالی پرسپولیس-تراکتور

2 ستاره دیگر در راه استقلال

حکم احتمالی درخصوص بازی پرسپولیس-تراکتور

تکلیف پرونده 36 هزار کولر قاچاق بعد از 4 سال روشن شد

هدیه رییس‌جمهور این بار به خانواده چهار قلوهای ارومیه‌ای

روسیه: برای مقابله با تحریم‌ها باید به منابع خودمان تکیه کنیم

تفاوت مبنایی تمدن ما با آمریکا و اروپا این است که آن‌ها می‌خواهند همه لذت‌ها در همین دنیا باشد

موزه‌ای که 167 کشور دنیا از آن دیدن کردند/ سفری عمیق‌ به هشت سال مجاهدت

بمب نقل‌وانتقالاتی خنثی شد؟

حقوق سربازان افزایش یافت

تعداد مستاجران در ایران چقدر است؟

نرگس منصوری حین فرار از کشور دستگیر شد | ماموریت منصوری چه بود؟

گفت‌وگوی مقامات دفاعی ریاض و واشنگتن درباره نقش ایران در منطقه

تیم ملی قطر با ستاره بلژیکی در جام‌جهانی

ناگفته‌هایی از حمله تروریستی در حرم رضوی

نماینده اهواز: اعتراضات در خصوص گرانی در چند شهرستان بود/ خواسته‌ی مردم، حق و منطقی است/

ضرغامی: عاشق «کمپربازها» شده‌ام!

دوگانه روحانی - رئیسی؛ دوگانه ای پوچ/ چرا هشتگ روحانی متشکریم نشان از یک بیماری عمیق تاریخ ایران دارد؟

رونمایی رئیس جمهور از ماهواره اروم‌ست

رئیسی: همه دستگاه‌های مسئول و نهادهای مالی از فعالیت‌های توسعه‌ای دانشگاه‌ها حمایت کنند

امیرعبداللهیان به وزیر خارجه روسیه: اگر آمریکایی ها منطقی عمل کنند، توافق در دسترس خواهد بود/ ایران از هر تلاش دیپلماتیک برای حل مناقشه اوکراین حمایت می کند

رمز موفقیت من اهمیت ندادن به «خیلی ها» بود/ هنوز اول راه هستم

قانون درباره دیدار تراکتور-پرسپولیس چه می‌گوید؟

تسلیت سید محمد خاتمی در پی درگذشت مادر شهیدان صنیع خانی

حقوق اردیبهشت بازنشستگان کشوری واریز شد

بازی تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند/ فرار داور و بازیکنان از دست تماشاگران

معاون اجرایی رئیس جمهور: می‌خواهیم اقتصاد رقابتی شود تا قیمت‌ها خود به خود تعدیل شود

پیوستن بازیکن لیورپول به میلان قطعی شد

هشدار رستم قاسمی درباره افزایش دادن اجاره ها

انتقاد تند از کاپیتان تیم ملی؛‌ جهانبخش بدترین بازیکن فصل فاینورد شد

وزیر جنگ تل‌آویو برای مهار ایران، دست به دامان آمریکا شد

وقتی ایران مهم ترین دغدغه پادشاه اردن می‌شود!

واکنش پلیس به اعتراضات روزهای اخیر

جراحی اقتصادی باید از هزینه های حکومتی شروع می شد

اینتراخت فرانفکورت قهرمان لیگ اروپا شد

دومین حریف تدارکاتی تیم ملی فوتبال مشخص شد

پاتک سپاه به محتکران 13 تن آرد در قم

پاریس از تصمیم روسیه برای اخراج دیپلمات‌های فرانسوی ابراز تاسف کرد

عراق از ترکیه به شورای امنیت شکایت کرد

پشت‌پرده تخریب «طرح عادلانه‌سازی یارانه‌ها» اغراض سیاسی است

توئیت علی مطهری درباره حوادث دی‌ماه 96 و آبان 98/ دولت رئیسی نگران ایجاد آشوب از درون حکومت نیست

نمی شود مجیدی را به اجبار در استقلال نگه داشت

اعزام تیم ملی فوتبال به کانادا از عجایب روزگار است/ همه تیم‌ها به دنبال بازی در خاورمیانه‌اند

جزئیات بازگشت بیرانوند به پرسپولیس

آخرین جزئیات از حادثه گروگانگیری ایلام

آرای مجلس، دولت و مجمع تشخیص شفاف می‌شود

پاسخ فدراسیون کانادا به نخست‌وزیر درباره بازی با ایران

پشت‌پرده عدم افزایش حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه زمانی زیاد می شود؟

فراخوان نخستین دوره اعطای نشان فریده ماشینی در مطالعات زنان

دو تغییر اجباری در ترکیب استقلال

مجازات حبس مردان از قانون مهریه حذف شد

محبوبیت طارمی نگاه‌ها را به ایران جلب کرد

سه کیلومتر هم نمی‌دوند اما قرارداد میلیاردی می‌خواهند/ ظرف گل‌محمدی پُر شده است

دومین توله‌یوز ایران هم تلف شد

حراست از مکتب امام، عامل بغض کیهان نسبت به یادگار امام

شکست آاک مقابل المپیاکوس/ حاج صفی پاس گل داد

نماینده آمریکا: اسراییل با ترور خبرنگار الجزیره مرتکب جنایت جنگی شد

رهبر انقلاب بر پیکر استاد فاطمی‌نیا نماز میت اقامه کرد+فیلم

واکنش وزارت خارجه به اخبار واکسن‌های مورد قبول برای حج و سفر به عربستان

نگرانی واشنگتن از کند شدن تیغ تحریم‌ها/ عقب‌نشینی از فشار علیه ونزوئلا

سپر هسته ای روسیه مانع بروز جنگ جهانی سوم است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: نمی‌خواهیم بیانیه الجزایر تکرار شود/ سفر انریکه مورا و امیر قطر را به فال نیک می‌گیریم/ هیئت ایرانی به وین برمی‌گردد/ امروز دو راه وجود دارد؛ تثبیت برجام یا اصلاح برجام

اعتراضات مردمی نتیجه تصمیمات غلط و غیرکارشناسی است/ مجلس را به دلیل شرایط اقتصادی درگیر کارهای روزمره کرده‌اند

جزئیات نحوه رسیدگی به اطلاعات پولی و مالی مودیان مالیاتی

ادعای رسانه آمریکایی درباره سفر انریکه مورا به ایران

امروز مجلس جلسه علنی ندارد

تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نشست مشترک کمیسیون اصل نود با اژه‌ای

جزئیات جدید از دستگیری 2 جاسوس فرانسوی در ایران +فیلم

نتایج رسمی انتخابات پارلمانی لبنان

ادعای عجیب وزیر دفاع آمریکا برای حمله به 3 نقطه در ایران

قاتل مامور پلیس به قصاص در ملأعام محکوم شد

یحیی تکلیف سیدجلال را برای فصل آینده روشن کرد

حضور وزیر خارجه ایران در امارات برای تسلیت درگذشت رییس فقید امارات متحده عربی + تصاویر

احمدی نژاد ممنوع الخروج شد؟/ مشاور رسانه ای او پاسخ داد

ترکیه به درخواست اسرائیل شخصیت‌های حماس را اخراج کرد

اقدامی بی سابقه در آمریکا؛ تغییر نام یک خیابان به «راه فلسطین»

متن طرح تاسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه

اینترنت در عین گران‌تر شدن، کیفیت بهتری ندارد

زلاتان با دست خالی شیشه اتوبوس میلان را شکست +فیلم

بخشایش اردستانی: شرایط مثل آبان 98 نخواهد شد

اعزام موشک‌های روسیه به مرز با فنلاند+فیلم

«قانون تثبیت ساعت رسمی کشور» به دولت ابلاغ شد

طارمی همبازی مسی و نیمار می‌شود؟

پیگیر وضعیت معلمان بازداشتی هستیم/ یک عده قابل تخفیف هستند؛ باید وضعیت‌شان روشن شود تا سر کلاس برگردند

شهادت مأمور پلیس در درگیری با قاچاقچیان سوخت

اردوی سوئیس یا حضور در اجلاس؟/ حضور هیات 43 نفره وزارت کار در نشست ژنو

چگونگی اعطای سهام عدالت به جاماندگان

تصمیم عجیب محمدرضا ساکت برای سپاهان

مدیر دفتر شبکه الجزیره در تهران: "ابوعاقله" نماد فلسطین شد

انتقام خواهر شوهر از عروس در فضای مجازی

اقتصاد روسیه قوی تر از چیزی است که انتظار می‌رفت

تشکر مجیدی از آبی‌پوشان و حضور 2 میهمان ویژه +عکس

نماینده سابق خرمشهر درگذشت

بیانیه پرسپولیس بعد از قهرمانی استقلال

بمبگذاری در جنوب تهران بعد از قتل مسلحانه در جشن عروسی / گفتگو با مظنون پرونده