پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت نفت

آموزش و توانمندسازی کارآموزان به روش منتورینگ در دستور کار قرار گرفت

پیام ویژه - با هدف افزایش سطح دانش فنی کارکنان و پرورش نیروهای متخصص آموزش و توانمندسازی کارآموزان به روش استاد شاگردی (منتورینگ) در دستور کار اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت قرار گرفت.

ابتکار ایران برای شکستن بن‌بست گازی در اوج تحریم

پیام ویژه - در ۱۰۰ روز نخست فعالیت دولت سیزدهم، سه دستاورد مهم با دیپلماسی فعال در زمینه انرژی رقم خورد که نشان داد اگر دیپلماسی کشور فعال باشد، حتی در شرایط اعمال تحریم‌های همه‌جانبه آمریکا نیز هیچ راهی برای ایران بسته نیست.

تولید بنزین در کشور کاهش نیافته است

پیام ویژه - شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره ادعاهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و خبری مبنی بر کاهش تولید بنزین در کشور و افزایش پدیده قاچاق سوخت برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

پایداری شبکه انتقال گاز گیلان افزایش یافت

پیام ویژه - اجرای پروژه‌های ایمن‌سازی خطوط لوله گاز در تقاطع با رودخانه‌های مرسه‌رود کلاچای و چلوند آستارا و نواحی رانشی گنبک و دره ذغال سنگ تکمیل شد.

ارتقای جایگاه ایران در بازار جهانی انرژی با تقویت دیپلماسی منطقه‌ای

پیام ویژه - توسعه دیپلماسی انرژی و امضای قرارداد سوآپ ۲ میلیارد مترمکعبی گاز میان ایران، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان افزون بر پایداری شبکه گاز ایران در استان‌های شمالی، تقویت سهم ایران در تجارت جهانی گاز را نیز به‌دنبال خواهد داشت.

۴ بُعد استراتژیک در قرارداد سوآپ گازی ایران با آذربایجان و ترکمنستان/‌ بن‌بست دیپلماسی انرژی چگونه شکست

پیام ویژه - امضای قرارداد سوآپ گازی ایران با ترکمنستان و آذربایجان از سه بعد اقتصادی، سیاسی و ترانزینی برای ایران حائز اهمیت است و فواید گوناگونی دارد، همچنین نشان می‌دهد سیاست دولت سیزدهم در گسترش همکاری‌ها با همسایگان مؤثر واقع شده است.

قرارداد سوآپ گازی بیانگر شکست بن‌بست دیپلماسی انرژی با همسایگان است

پیام ویژه - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوآپ گازی ایران، ترکمنستان و آذربایجان وجود اراده‌ قوی وزارت نفت در دیپلماسی اقتصادی و انرژی را نشان می‌دهد، گفت: سوآپ گازی ایران، ترکمنستان و آذربایجان نشانه شکست بن‌بست دیپلماسی انرژی با همسایگان است.

نشست فنی اوپک‌پلاس به تعویق افتاد

پیام ویژه - نشست کمیته مشترک فنی اوپک و غیراوپک برای ارزیابی تأثیر سویه اومیکرون ویروس کرونا به تعویق افتاد.

وزارت نفت دیپلماسی قوی انرژی را جایگزین دیپلماسی انفعالی گذشته کرد

پیام ویژه - عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: سوآپ گازی میان ایران، ترکمنستان و آذربایجان نشان داد وزارت نفت ما می‌تواند دیپلماسی قوی انرژی را جایگزین دیپلماسی انفعالی گذشته کند.

افزایش قدرت دیپلماسی ایران در مذاکرات وین با اقدام‌های وزارت نفت

پیام ویژه - سرپرست مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی معتقد است امضای قرارداد سوآپ گاز ترکمنستان به آذربایجان از خاک ایران قدرت دیپلماسی کشورمان را در مذاکرات وین افزایش می‌دهد.

امضای قرارداد سه‌جانبه سوآپ گاز قدرت دیپلماسی ایران در مذاکرات وین را افزایش می‌دهد

پیام ویژه - سرپرست مؤسسه مطالعات انرژی معتقد است امضای قرارداد سوآپ گاز ترکمنستان به آذربایجان از خاک ایران قدرت دیپلماسی کشور را در مذاکرات وین افزایش دهد.

ثبت‌نام کارت سوخت المثنی آغاز شد

پیام ویژه - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از آغاز دوباره ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی در دفاتر پلیس +۱۰ از امروز (دوشنبه، هشتم آبان‌ماه) خبر داد.

تعمیرات اساسی پالایشگاه نفت بندرعباس پایان یافت

پیام ویژه - تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر در جو و خلأ شماره ۱، گاز مایع و تصفیه آب‌های ترش و مراکس، همچنین توربین گازی E پالایشگاه نفت بندرعباس با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت پالایش نفت بندرعباس مطابق برنامه با موفقیت اجرا شد و بدون هیچ‌گونه حادثه‌ای پایان یافت.

نمودار قیمت نفت افزایشی شد

پیام ویژه - قیمت شاخص نفت خام برنت امروز (دوشنبه، هشتم آذرماه) با ۳ دلار و ۵ سنت افزایش به ۷۵ دلار و ۷۷ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۳ دلار و ۲۷ سنت افزایش به ۷۱ دلار و ۴۲ سنت برای هر بشکه رسید.

دیپلماسی دولت مردمی در خدمت منافع ملی است

پیام ویژه - سخنگوی دولت در توییتی نوشت: قرارداد گازی سه‌جانبه بین ایران، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان نتیجه نگاه متوازن به همه ظرفیت‌ها در سیاست خارجی دولت مردمی است.

مشکل ترانزیت و گاز با ترکمنستان حل و فصل شد

پیام ویژه - رئیس‌جمهوری گفت: بخش محوری در دیدار با رئیس‌جمهوری ترکمنستان توسعه روابط اقتصادی و رفع مشکل ترانزیت و گاز بود که این موضوع حل‌وفصل شد.

سوآپ گازی ایران، ترکمنستان و آذربایجان به پایداری شبکه گاز شمال و شمال‌شرق کشور کمک می‌کند

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به اهمیت اقتصادی سوآپ گازی بین ایران، ترکمنستان و آذربایجان اشاره کرد و گفت: این قرارداد به پایداری شبکه گاز شمال و شمال‌شرق کشور کمک می‌کند.

ایران سالی ۲ میلیارد مترمکعب گاز سوآپ می‌کند

پیام ویژه - وزیر نفت در حاشیه توافق سه‌جانبه سوآپ گازی بین ایران، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: در این قرارداد ما تقریباً سالانه نزدیک به ۱.۵ تا ۲ میلیارد مترمکعب گاز را از طرف ترکمنستان و منطقه سرخس دریافت خواهیم کرد و از آستارا تحویل آذربایجان می‌دهیم.

ایران سالی ۲ میلیارد متر مکعب گاز سوآپ می‌کند

پیام ویژه - وزیر نفت در حاشیه توافق سه‌جانبه سوآپ گازی بین ایران، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: در این قرارداد ما تقریبا سالانه نزدیک به ۱.۵ تا ۲ میلیارد مترمکعب گاز را از طرف ترکمنستان و منطقه سرخس دریافت خواهیم کرد و از آستارا تحویل آذربایجان می‌دهیم.

ارتقاء وضع نیروی انسانی شرکت ملی نفتکش اولویت‌ کاری مدیریت جدید است

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تدابیر ویژه برای حل مشکلات دریانوردان این شرکت خبر داد و گفت: ارتقاء وضع نیروی انسانی شرکت، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری تیم مدیریتی جدید محسوب می‌شود.

ارتقای وضع نیروی انسانی شرکت ملی نفتکش اولویت‌ کاری مدیریت جدید است

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تدابیر ویژه برای حل مشکلات دریانوردان این شرکت خبر داد و گفت: ارتقای وضع نیروی انسانی شرکت، از مهم‌ترین اولویت‌های کاری تیم مدیریتی جدید محسوب می‌شود.

شیوه شناسایی شرکت‌های گواهی‌دهنده استقرار استانداردهای مدیریتی شرکت ملی گاز ابلاغ شد

پیام ویژه - سرپرست مدیریت مهندسی ساختار و دبیر کمیسیون بهره‌وری شرکت ملی گاز ایران از ابلاغ دستورعمل نحوه شناسایی شرکت‌های گواهی‌دهنده استقرار استانداردهای مدیریتی در سطح شرکت ملی گاز ایران خبر داد.

روند افزایش تولید نفت روسیه کُند شد

پیام ویژه - با بالا رفتن احتمال بازبینی برنامه افزایش تولید نفت اوپک‌پلاس، روند افزایش تولید روسیه کُند شد.

گازسوز کردن رایگان خودروها طرحی برای همه فصول

پیام ویژه - با افزایش تولید خودروهای بنزین‌سوز از سوی کارخانه‌های خودروساز و گسیل آنها به بازار مصرف، زنگ خطر جدی در حوزه تأمین سوخت کیفی و ارزان‌تر از بنزین برای مدیران حوزه انرژی به صدا درآمد؛ به‌گونه‌ای که آنان را بر آن داشت تا از گاز طبیعی بازتعریف دیگری داشته باشند و این موهبت خدادادی را از نوع فشرده (سی‌ان‌جی) در بخش حمل‌ونقل به کار گیرند.

عزم وزارت نفت حمایت بی‌قید و شرط از ساخت داخل است

پیام ویژه - معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت در نشست با سازندگان تجهیزات صنعت نفت بیان کرد: عزم و اراده دولت سیزدهم و وزیر نفت در حمایت بی‌قید و شرط از ساخت داخل خدشه‌ناپذیر است.

ارزیابی نواحی خارج از فازهای پارس جنوبی آغاز شد

پیام ویژه - مدیر مهندسی نفت و گاز شرکت نفت و گاز پارس گفت: با آغاز عملیات حفاری یک حلقه چاه توصیفی - تحدیدی در بخش شمالی میدان گازی پارس جنوبی، ارزیابی ظرفیت احتمالی نواحی خارج از بلوک‌بندی فعلی این میدان وارد فاز اجرایی شد.

جدیدترین آزمایش‌ها، کیفیت بنزین مصرفی در تهران را تأیید کرد

پیام ویژه - مدیرکل اداره استاندارد استان تهران از آغاز بررسی موتورخانه‌ها برای کاهش آلودگی هوا خبر داد و گفت: طبق جدیدترین نتایج در استان تهران، ۹۰ درصد نمونه‌های بنزین مورد قبول بوده است.

پاکسازی سواحل خلیج فارس به همت کارکنان پالایشگاه دوازدهم پارس جنوبی

پیام ویژه - کارکنان پالایشگاه دوازدهم مجتمع گاز پارس جنوبی به‌دلیل توجه به محیط زیست پیرامونی و صیانت از ارزش‌های آن، سواحل خلیج فارس در محدوده بندر سیراف واقع در محدوده شهرستان کنگان را پاکسازی کردند.

بایدن: قیمت بنزین به‌زودی کاهش می‌یابد

پیام ویژه - رئیس‌جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که کاهش قیمت بنزین در آمریکا زمان می‌برد، اما قیمت‌ها به‌زودی پایین می‌آید.

دولت برای رفع مشکلات و موانع موجود در روابط ایران -ترکمنستان اراده جدی دارد

پیام ویژه - رئیس‌جمهوری با اشاره به گفت‌وگو با همتای ترکمنستانی خود در زمینه توسعه روابط دوجانبه در بخش‌های مختلف از جمله در بخش گاز و ترانزیت، گفت: امروز با پیگیری‌های انجام‌شده، ترکمنستان اطمینان یافته که دولت جمهوری اسلامی ایران برای رفع مشکلات و موانع موجود اراده جدی دارد.

ساير مطالب

با تزریق دوز سوم واکسن برای افراد بالای 18 سال موافقت شد

5 فایده پیاده‌روی برای لاغر شدن

بانکی پور: دلسرد کردن نخبگان از جامعه خیانت است

کنایه یک فعال سیاسی به احمدی نژاد: دوری از قدرت معجزه می‌کند!

نشست‌ «مسیر اصلاح ساختار بودجه سال 1401» در ایسنا برگزار می‌شود

پیش‌بینی قیمت طلا در روزهای برجامی

مجوزی طلایی به نام واردات خودرو

نرخ سود بانکی افزایش یافت + جدول

تغییر چهره احسان علیخانی

چه کسانی برای رفع تحریم ها در مذاکرات چانه زنی می کنند؟

نشست مشترک قوای مقننه و قضاییه؛ محسنی اژه ای: قوه قضائیه باید بیش از همه دستگاه ها به قانون احترام بگذارد/ در مورد برخی موضوعات خلاء قانونی داریم | قالیباف: اگر نتیجه نشست های قوا در زندگی مردم ملموس نباشد باید بازنگری شود

ایرانیان مقیم اسپانیا به نایب رییس مجلس چه گفتند؟

بابایی کارنامی: اعتراضات مردم اصفهان الگویی مناسب برای اصل مغفول مانده 27 قانون اساسی است

قالیباف: قوای سه گانه باید به فهم مشترک برای حل مشکلات برسند

سفر رئیس جمهور به ترکمنستان نشانگر اهمیت توسعه روابط با همسایگان است

مردم و سه قوه می توانند تحریم‌ها را خنثی کنند

نمایش ضعیف بیرانوند بعد از گینسی شدن +عکس

خبر شگفتانه فرمانده نیروی دریایی ارتش

افشاگری عجیب درباره 60 نماینده مجلس

انتقاد تند نماینده مجلس از سرعت کم اینترنت

چه بلایی سر رآکتور اراک آمده است؟

جزئیات جدید از تیم مذاکره کننده هسته‌ای

روییترز طرح آمریکا برای مذاکرات برجامی را لو داد

نامه هشدار آمیز احمد توکلی به رئیسی

رئیسی پیام جدید داد

خبر مهم درباره انتقال سهام عدالت متوفیان

خبر خوش روسیه از مذاکرات وین

صهیونیست‎‌‌ها نگرانِ رفع تحریم‎‌‌های ایران شدند

عباسی: ایجاد سیستم هوشمند بکارگیری نخبگان باعث ترور ‎شهید فخری‌زاده شد

بهانه‌تراشی جدید رئیس سازمان بورس

رئیسی در دیدار اردوغان: مشکلات منطقه باید توسط کشورهای منطقه حل و فصل شود

مهدی ورشابی درگذشت/ پیام تسلیت حسین علایی

کنایه زیدآبادی به احمدی نژاد: دوری از قدرت معجزه می‌کند!

سخنرانی رئیسی در اجلاس اکو: ایران اولویت ویژه‌ای برای همکاری و مشارکت اقتصادی با همسایگان قائل است/ حمایت ایران از سازمان اکو بدون قید و شرط است

راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونای جدید

تجمع خانواده های بیماران SMA مقابل مجلس

فیش­‌های حقوقی دردسر ساز؛ محرمانه یا غیرمحرمانه؟

خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز 7 آذر

ویدئو / دومین تجمع خانواده بیماران اس.ام.ای روبروی مجلس

تذکر یک نماینده مجلس به وزارت نیرو برای جبران خسارت خشکسالی کشاورزان اصفهان

تبریک نماینده چناران به مناسبت روز نیروی دریایی و هفته بسیج

لزوم بازنگری در سیاست معافیت دانشگاه‌های علوم پزشکی از حسابرسی عمومی

نقدعلی: فیلم سینمایی شهر گربه ها احساسات متدینین را جریحه دار کرده است

کشف جسد طناب پیچ پشت فرمان پراید

رضازاده: وزیر صمت دلیل عدم تحویل آرد به عشایر را رسیدگی کند

رأی اعتماد به "یوسف نوری" به خاطر همراهی با رئیس‌جمهور بود

کریمی فیروزجائی: اولویت وزیر آموزش و پرورش تامین اعتبار طرح رتبه بندی باشد

چطوری می توان با گوشی موبایل یک سایت فروشگاهی ساخت؟

رسوایی ترلان پروانه | فیلم ترلان و نامزدش لو رفت!

فروردین: جانبازان و ایثارگران فریب دشمنان را نخورند

آمریکا از ترس خود، ایران را تهدید کرد

لایحه رتبه بندی معلمان حتما تصویب می شود + فیلم

جناب سرهنگ عزیز؛ مرجع ثبت سند نقل و انتقال خودرو طبق قانون دفاتر اسناد رسمی است

انتقاد خضریان از «تعطیلی» حرم بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران

تذکر نماینده کهنوج به وزیر صمت

یوسفی: میزان سرقت در استان خوزستان افزایش یافته است

سعیدی: تقسیم استان سیستان و بلوچستان غیرکارشناسی است

نشست مشترک مجلس و قوه قضاییه امروز برگزار می شود

درخواست نماینده تفرش از وزیر راه برای اعزام هیاتی به منظور رفع مشکلات این حوزه

انتقاد نماینده سمنان از وزیر نیرو به خاطر توقف اجرای سد فینسک

جلسه علنی مجلس برای بررسی صلاحیت سومین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دولت سیزدهم/ «یوسف نوری» وزیر آموزش و پرورش شد

سفر رئیسی به ترکمنستان/ رئیس جمهور: قرارداد گاز با ترکمنستان حتما احیا خواهد شد

چه اشخاصی حق تقاضای ثبت اختراع را دارند

گزارش کامل ایسنا از نشست فراکسیون محیط زیست در مورد روند سدسازی همسایگان

مصری: مجلس یکپارچه از اجرای رتبه‌بندی معلمان حمایت می‌کند

تعیین تکلیف صدور پروانه وکالت برای قضات به کمیسیون مربوطه ارجاع شد

اشد مجازات برای سوزاندن همسر

23 کشته و زخمی حاصل تصادف نیسان آبی و پژو +عکس

آتش‌سوزی ساختمان 5 طبقه در تهران +عکس

بیش از این به صلاح نبود وزارت آموزش و پرورش بدون وزیر بماند

تعقیب و گریز مرگبار سارق و مالباخته

قالیباف: معلمان نگران نباشند؛ لایحه رتبه بندی تصویب می شود

هفته آینده؛ نشست خبری قالیباف با رسانه‌ها

بررسی رویکردهای مختلف در توسعه صنعت پتروپالایشگاهی کشور

تیمی که با 9 بازیکن و 2 دروازه‌بان وارد میدان و با 6 بازیکن خارج شد! +عکس

دولت سیزدهم شروع خوبی در ارتقاء سطح دیپلماسی منطقه‌ای داشته است

خوش‌رقصی ضد انقلاب برای بیگانگان/ نمی‌خواهند مذاکره انجام شود

قیمت تخم مرغ به زیر نرخ مصوب رسید

شانزدهمین وزیر آموزش و پرورش راهی ساختمان شهید رجایی شد

شهریاری: امکان درگیری کشور ما با سویه جدید کرونا زیاد است

صفر تا صد تعرفه‌گذاری جدید گاز خانگی

طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی اصلاح شد

نوری رأی اعتماد گرفت

«نوری» وزیر آموزش و پرورش شد

قتل زن دوم به روشی وحشتناک

تیم هسته‌ای ایران با گرگ‌های درنده‌ای رو‌به‌روست

اولتیماتوم شدید وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به سرکردگان سند آموزش 2030

تهدیدهای صهیونیست‎ها توخالی از آب درآمد

در جلسه رای اعتماد چه خبر است

پرونده ترور دانشمندان هسته‌ای روی میز دادگستری تهران

زنگنه: وزیر آموزش و پرورش باید اقتصاد آموزش و پرورش را بشناسد

واکنش پوچتینو به برنده توپ طلا

آغاز رای‌گیری برای «نوری»

نوری: سرکردگان سند2030 جایی در نظام آموزش و پرورش نخواهند داشت

شرط بازگشت به تعهدات لغو تمام تحریم‌هاست

کرونای جدید به انگلیس رسید

اجرای طرح فروش اقساطی سهام به مردم

بزرگترین بدهکار بانکی در ایران

چطور جلوی کند شدن گوشی اندرویدی را بگیریم

امیرعبداللهیان در حال رایزنی با وزیر امور خارجه آذربایجان

© - www.payamevijeh.ir . All Rights Reserved.