پیام ویژه

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای چهارپایه‌ خوانی و روضه امام حسین(ع) مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹

پیام ویژه - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: مراسم چهار پایه‌خوانی و قرائت روضه امام حسین(ع) در ایام ماه محرم الحرام مقابل منزل شهدای والامقام منطقه ۱۹ همراه با تکریم و تجلیل از خانواده های معزز شهدا انجام می شود.

آماده‌سازی مصلی تهران به مناسبت برگزاری مراسم شیرخوارگان عاشورایی

پیام ویژه - شهردار منطقه ۷ از اجرای اقدامات ویژه در مصلی امام خمینی (ره) از سوی این منطقه به مناسبت برپایی اجتماع بزرگ مادران و شیرخوارگان عاشورایی به یاد طفل شهید شش ماهه ارباب، در اولین جمعه ماه محرم خبر داد.

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه ۱۹

پیام ویژه - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: در پی فرونشست سقف کانال هدایت آبهای سطحی شقایق در ناحیه یک این منطقه، محل حادثه با حضور به موقع عوامل اجرایی و اقدامات معاونت فنی و عمرانی رفع خطر و ایمن سازی شد.

با اجرای اقدامات ویژه بار ترافیکی میدان سبلان کاهش می‌یابد

پیام ویژه - جلسه بررسی با موضوع طراحی پل روگذر میدان سبلان با حضور شهردارمنطقه و مدیر عامل سازمان مشاور شهر تهران ، جمعی از معاونین و مدیران منطقه و مشاورین پروژه با هدف تصمیم گیری چگونگی اجرا و کاهش بار ترافیکی این معبر برگزار شد.

چرا مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

پیام ویژه - سرپرست نظام مهندسی کشور در خصوص مطالعات ۶۰۰ صفحه‌ای انجام شده بعد از بروز حادثه پلاسکو توضیحاتی داد و گفت: وقتی نیروهای عملیاتی با سناریوهای مختلف در هنگام بحران آشنا شوند کار را راحت‌تر انجام می‌دهند.

اتوبوس‌های باکیفیت جدید از نیمه دوم سال وارد پایتخت می‌شوند/ اورهال ۱۴۰۰ دستگاه اتوبوس؛ امسال

پیام ویژه - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره راه‌های تأمین اتوبوس و همچنین تأمین منابع مالی برای اورهال و خرید اتوبوس‌های جدید توضیحاتی ارائه کرد.

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط ۵ طبق روال معمول انجام می‌شود

پیام ویژه - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

تعزیه‌خوانی کهیعص

پیام ویژه - تعزیه‌خوانی گروه کهیعص هرشب در دهه اول محرم برگزار می‌شود.

۳ رویکرد سازمان زیباسازی جهت تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام

پیام ویژه - رئیس سازمان زیباسازی شهر تهران «هویت‌بخشی شهری»، «مردمی‌سازی» و «هوشمندسازی» سازمان زیباسازی را سه رویکرد این سازمان در جهت حرکت به سمت چشم انداز تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام عنوان کرد.

مراسم عزاداری هیئت ریحانه النبی در امام زاده صالح(ع)

پیام ویژه - شامگاه چهارشنبه ١٢ مردادماه ۱۴۰۱، مراسم عزاداری شب ششم محرم درهییت ریحانه النبی با مرثیه خوانی محمد حسین پویان فر و حضور عزاداران حسینی در امام زاده صالح(ع) برگزار شد.

اجرای پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه ۱۷

پیام ویژه - معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۷ با اشاره به ویژه برنامه های ایام عزای سید و سالار شهیدان در منطقه گفت: آنچه در این میان حائز اهمیت است توجه ویژه به ترویج فرهنگ حسینی در سبک زندگی شهروندان است، از این رو شهرداری منطقه ۱۷ برنامه های متنوعی با رویکرد ترویج زندگی حسینی دارد.

تمهیدات ویژه ناوگان اتوبوسرانی تهران در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم

پیام ویژه - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای از تمهیدات این شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم که امروز پنجشنبه سیزدهم مردادماه در میدان امام حسین (ع) برگزار می شود، خبر داد.

بازگشت ۹۰درصد پل‌های برقی به چرخه خدمت/ هر اقدامی در شهر انجام می‌دهیم، باید به مردم توضیح دهیم

پیام ویژه - شهردار تهران تأکید کرد: در بحث پله‌های برقی در ابتدای دوره ۵۰ درصد پله‌ها خراب و ۴۲ درصد نا ایمن بودند؛ بنابراین بخشی از آن را خودمان از رده خارج کردیم و اکنون ۹۰ درصد با یک ایمنی مناسب به چرخه خدمت برگشته است.

یکی از وظایف سازمان مدیریت بحران افزایش اعتماد اجتماعی است

پیام ویژه - نخستین جلسه کمیته تخصصی خیرین و مسئولیت اجتماعی در حوزه مدیریت بحران با هدف بررسی جایگاه خیرین و استفاده از نقش آنها در تقویت مسئولیت‌پذیری اجتماعی و کمک‌رسانی در حوزه مدیریت بحران، برگزار شد.

اورهال ناوگان، اولویت اصلی هیات مدیره جدید شرکت بهره‌برداری مترو

پیام ویژه - اولین جلسه هیات مدیره شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور تمامی اعضای هیات مدیره جدید و همچنین اعضای هیات مدیره دوره قبلی با موضوع اورهال ناوگان مترو برگزار شد.

آغاز اجرای پروژه مناسب‌سازی معابر منتهی به منازل معلولین و جانبازان در پایتخت

پیام ویژه - معاون شهردار تهران گفت: همزمان با اجرای پروژه های پایلوت مناسب سازی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در سال ۱۴۰۱، مناسب سازی معابر منتهی به منازل معلولین و جانبازان آغاز شد.

بازار گل محلاتی کوچک‌تر می‌شود / بازگشایی پارک بسیج تا پایان مرداد / زیباسازی بخشی از بزرگراه امام علی (ع)

پیام ویژه - شهردارمنطقه ۱۴ گفت:‌ فاز یک شهربازی بسیج با تایید شرکت استاندارد تا پیش از پایان تابستان به بهره‌برداری شهروندان خواهد رسید و همچنین بازار گل محلاتی در مناطق تهران تقسیم می‌شود.

فراهم شدن تجهیزات کارگاهی دو ایستگاه از خط ۱۰ مترو

پیام ویژه - شهردار منطقه ۲۲ گفت: در حال حاضر دو ایستگاه دریاچه شهدای خلیج فارس و میدان اتریش از ۱۲ ایستگاه خط ده مترو در این منطقه تجهیز ایستگاه شده و روند واگذاری سایر زمین های احداث ایستگاه این خط به شرکت مترو تهران از سوی شهرداری منطقه در حال انجام است.

نظرات شورای ششمی‌ها در خصوص رویداد عطر سیب/ کیفیت نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته ارتقاء یافته است

پیام ویژه - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در روزهای گذشته در راستای مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود در کنار سازمان تبلیغات اسلامی نسبت به برگزاری بیستمین رویداد عطر سیب در پایتخت اقدام کرد.

برگزاری نخستین نشست رابطان خبری مدیریت بحران تهران

پیام ویژه - نخستین نشست رابطان خبری – پرتال ستادهای ۲۲ گانه مدیریت بحران مناطق و معاونت های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران در سال جاری با هدف ارائه نکته های آموزشی، ارتقای زمینه های همکاری و تعامل و بررسی کم و کیف فرآیند تولید خبر و اطلاع رسانی برگزار شد.

لزوم تأمین امنیت و آرامش شهروندان در بوستان‌ها با به‌کارگیری پتانسیل‌های منطقه ۱۹

پیام ویژه - مراسم صبحگاه مشترک سرپرست شهرداری منطقه۱۹ با شهرداران نواحی، رؤسای خدمات شهری، شهرسازی، عوامل معبر بان، حریم بان و شهربان نواحی پنجگانه صبح امروز در بوستان بزرگ ولایت برگزار شد.

بزرگ‌ترین پروژه پارکینگ عمومی سرپوشیده کشور با حمایت سازمان نوسازی تکمیل می‌شود

پیام ویژه - در نشست سرپرست سازمان نوسازی و مدیرکل راه آهن شهر تهران توافق برای تکمیل و بهره برداری از بزرگترین مجموعه پارکینگ عمومی سرپوشیده کشور انجام شد.

پروژه‌های جدید شهرداری براساس دستورالعمل‌های ابلاغی پیشنهاد و تصویب می‌شوند

پیام ویژه - مدیرکل برنامه وبودجه شهرداری تهران در نشست های مجزا با مدیران کل برنامه ریزی معاونت های تخصصی شهرداری و معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مناطق ۲۲گانه دستورالعمل ابلاغی پیشنهاد و تصویب پروژه های جدید شهرداری تهران را تشریح کرد.

جریمه ۱۱۷میلیارد تومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/ تقدیر از شهرداری برای پیگیری

پیام ویژه - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از جریمه ۱۱۷ میلیارد تومانی به علت خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

جریمه ۱۱۷میلیاردتومانی برای خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج)/تقدیر از شهرداری برای پیگیری

پیام ویژه - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران از جریمه ۱۱۷ میلیارد تومانی به علت خشکاندن درختان خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

۳۰میلیاردتومان مصوب برای عطرسیب هزینه اکران‌های محرمی در سطح شهر را هم شامل می‌شود

پیام ویژه - رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه رنگ و بوی امسال پایتخت در ماه محرم قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست،گفت: پارچه نویسی به سبک سنتی و ساخت علم‌های هنری از جمله اقدامات جدیدی است که امسال رخ داده که هزینه این فعالیت ها در قالب این ۳۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است.

هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد غیر نقد محقق شده است/ تحقق ۵۰درصدی درآمدغیرنقد تا شهریور

پیام ویژه - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با بیان اینکه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان درآمد غیر نقد محقق شده است، گفت: پیش بینی ما این است که درآمد غیرنقد ما بر اساس میزان مصوب، ۵۰ درصد تا شهریورماه عملی شود که قطعا انجام و عقب ماندگی ها جبران خواهد شد و افزایش قابل توجهی را نسبت به سال های قبل شاهد خواهیم بود.

انطباق دوره برنامه‌های میان‌مدت با مدیریت‌شهری؛ زمینه‌ساز پاسخگویی

پیام ویژه - فرایند پاسخگویی مدیریت شهری، مستلزم انجام اقدامات براساس اهداف و راهبردها و سیاست‌های تدوین شده و ارائه گزارش پیرامون نتایج حاصل از اقدامات انجام شده است. یکی از مزیت‌های همزمانی تدوین برنامه با دوره مدیریت شهری، ارتقای پاسخگویی و انضباط‌پذیری مجموعه شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهرها و مدیران شهری با تأکید بر شناسایی پاسخگو، محور پاسخگویی و فراهم کردن امکان مقایسه نتایج اقدامات با برنامه‌های تدوین به شمار می‌رود.

ذخیره‌سازی ۱.۵ میلیون مترمکعبی آب باران در تهران

پیام ویژه - معاون خدمات شهری شهردار تهران با تاکید بر اینکه شهرداری در تلاش است برای توسعه ظرفیت بهره گیری بهینه از روان آب‌ها در تهران اقدام کند از ذخیره ۱.۵ میلیون مترمکعبی آب باران در تهران خبر داد.

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

پیام ویژه - صبح دوشنبه دهم مرداد ماه ۱۴۰۱ مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران به همراه جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری از نمایشگاه نشان عاشقی واقع در میدانگاه هفت تیر بازدید به عمل آوردند. در بخشی از بازدید حجت الاسلام والمسلمین قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی هم به این جمع پیوست و از نمایشگاه دیدن کرد.

برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه حجاب و عفاف/لزوم توجه به ماهیت ایرانی، اسلامی و انقلابی برج میلاد

پیام ویژه - سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به لزوم توجه به ماهیت اسلامی، انقلابی و ایرانی در برج میلاد گفت: در زمینه عفاف و حجاب در مدیریت شهری عقب هستیم و قرار است در زمینه عفاف و حجاب اقداماتی شود.

ساير مطالب

همایش بزرگ کوهپیمایی "کاروان عاشورایی" برگزار می‌شود

طرح توسعه و ساماندهی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) بازنگری می‌شود

تکیه شهر؛ محرم و مردم

مدیریت لپ‌گلی‌ها یا مدیریت پاچه‌گلی‌ها

دو معبر منطقه11 به نام دو چهره شاخص انقلاب اسلامی نامگذاری شد

جریان روان آب در رودخانه وردآورد/ شرایط آرام در روستاهای وردیج و واریش

18 پایگاه اوقات فراغت در خدمت دانش‌آموزان منطقه 12

برپایی ائتلاف بزرگ عاشوراییان و خیمه‌های زندگی حسینی در منطقه 13

توجه به نوآوری منجر به حرکت شهر به سمت هوشمندسازی می‌شود

ارائه خدمات شهرداری تهران به زائران شهرهای سامرا و کاظمین در ایام اربعین/پیش‌بینی هزار دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی زائران

قرارداد 219 پیمانکار نگهداشت فضای سبز بررسی شد

خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی با حداکثر ظرفیت در روزهای پربارش پایتخت

ذکر امام حسین(ع) در نمایشگاه عطر سیب زنده می‌شود

لزوم حفظ حریم و بستر رودخانه‌ها برای پیشگیری از وقوع سیل/مردم سیل را دست کم می‌گیرند

تکیه شهر؛ شهر و آیین محرم

همیشه طرفدار حق بودن

6 مجموعه ورزشی شهرداری در دهه اول محرم در اختیار هیئت‌های مذهبی قرار گرفته‌اند

نجات گربه از سیل

حمایت سازمان نوسازی از کسب و کارهای دانش بنیان

بررسی مجدد طرح جامع زیباسازی شهر تهران در کمیسیون خدمات شهری

در پی درخواست دولتی‌ها از شهردار تهران نیروهای شهرداری برای کمک به سیل فیروزکوه اعزام شدند/ پایان عملیات گل‌ولای‌برداری در امامزاده داوود

از وظیفه‌مندی دولت در دفع خطر سیل در خارج از شهرها تا پیش‌بینی بودجه برای سازمان بسیج شهرداری تهران

تصویب لایحه یک فوریت مجوز شهرداری تهران برای هزینه کرد در مراسم اربعین و رویداد عطر سیب

آماده‌باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه 15 در بارندگی‌های سیل‌آسای اخیر

امام حسین(ع) شاهراه هدایت و رستگاری است

برگزاری جلسات هفتگی با صاحبان ساختمان‌های ناایمن و برخورد قضایی در صورت عدم تمکین/ همکاری هیات امنای بازار تهران برای رفع خطر

نمایشگاه «عطر سیب» امسال مردمی‌تر برگزار شد/ نوجوانان را درگیر مراسم عزاداری حسینی کنیم

شهرداری تهران در سیل امامزاده داوود، با تمام توان امکانات خود را به صحنه آورد

شهرداری و سیل‌های فراوان

خدمات‌رسانی شهرداری در نمایشگاه عطرسیب 300 درصد بیشتر از سال گذشته است

مسئولان تدابیر لازم را برای ترمیم آسیب‌های سیل بکار ببندند/ از حضور سریع مسئولان در مناطق سیل‌زده تشکر می‌کنم

اعزام 120 نیروی خدمات شهری منطقه 12 به بخش‌های سیل‌زده امام‌زاده داوود

توسعه درون‌زا، مهم‌ترین امر برای رفع محرومیت از مناطق کم‌برخوردار است

آبِ روان

از هشداردهی به موقع تا واکنش سریع در سیلاب

رنگ در محرم

شورای شهر از تثبیت جایگاه شغلی کارکنان فاوا حمایت می‌کند

حضور بیش از 500 نیروی شهرداری تهران تا بازگشت شرایط عادی در امامزاده داوود(ع)

زندگی حسینی یعنی قهر با گناه

پویش آئینی زندگی حسینی در منطقه 19 برگزار می شود

«نوگلان حسینی» به نمایشگاه «عطر سیب» می‌آیند

بیستمین رویداد عطرسیب

برهم‌خوردن تعادل یکی از مسافران دلیل حادثه صبح مترو

لزوم رویدادسازی برای مردمی سازی فعالیت‌ها

حضور شهردار تهران در نقاط سیل‌زده

درخواست عضو شورای شهر برای ارائه گزارش از سوی وزارت نیرو و جهاد در خصوص سیل امامزاده داوود

عملکرد ضعیف وزارت نیرو و جهاد درخصوص بروز حادثه سیل/ در شورا تذکر خواهیم داد

همکاری مناطق شهرداری تهران برای رفع مشکلات سیل امامزاده داوود

خدمات‌رسانی رایگان شرکت واحد به ساکنان منطقه امامزاده داوود

بن خرید 4 قلم خوراکی برای 8 هزار هیئت تهرانی در نمایشگاه عطر سیب فراهم شد

بسیج همگانی نیروهای شهرداری تبلوری از ایثار

بررسی لایحه تأسیس سازمان مدیریت آب‌های سطحی در جلسه آتی شورای شهر

تکذیب شایعه سیل در تجریش/استقرار عوامل ثابت و گشت زنی در سطح نواحی به منظور رصد شرایط و رفع آبگرفتگی احتمالی

آیین سلام بر محرم

اعزام عوامل اجرایی منطقه11 به کن برای کاهش خسارات سیل

شهرداری‌های مناطق مختلف تهران در خصوص سیل چه اقداماتی انجام دادند؟

شهرداری‌های مناطق مختلف تهران درخصوص سیل چه اقداماتی انجام دادند؟

خسارات سیل تهران از هر طریق ممکن جبران شود

لزوم تشریح برنامه عملیاتی ایمن سازی رودخانه‌ها و مسیل‌های ورودی تهران

آخرین وضعیت ترافیکی جاده امام‌زاده داوود /پیشنهاد انسداد مسیرهای منتهی به روددره‌های تهران

کارتن خواب ها اسکان یافتند/ ادامه بارش باران تا فردا صبح

آماده‌باش عوامل خدمات شهری در مناطق 22گانه تا پایان بارندگی‌ها/ کانال‌های آب با توجه به حجم بارش‌های شب گذشته دچار مشکل نشد

تمهیدات شهرداری تهران برای جلوگیری از آب‌گرفتگی احتمالی ایستگاه‌های مترو

عملیات جستجوی مفقودین سیل کَن ادامه دارد/ کمک نیروهای امدادی برای ایمن‌سازی منطقه

ضرورت به‌کارگیری طرح‌های کوچک و زودبازده در حوزه حمل و نقل عمومی

سیل در منطقه کَن

تلاش نیروهای امدادی تهران برای تخلیه مناطق سیل زده کن

اسلام به عشق و نام امام حسین(ع) زنده مانده است

تکذیب تعطیلی 2هفته‌ای بوستان‌های تهران/ شهروندان از حضور در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند

بازدید شهردار تهران از منطقه سیل زده امام زاده داوود(ع)

نشست زمین در خیابان سپاه

استفاده از ظرفیت مشارکت محوری و مردمی در اداره شهرها

افزایش تجهیزات و ماشین آلات برای امداد رسانی بهتر در حادثه سیل امامزاده داوود

سرویس‌دهی سازمان تاکسیرانی شهر تهران به سیل‌زدگان محدوده امام‌زاده داود (ع)

مسجدمحوری و نظام‌نامه محلات دو برنامه برای اجرای مردمی‌سازی در شهرداری

راه‌اندازی ستاد مردمی اربعین در مناطق 22گانه پایتخت

برکات «عطر سیب» به مجموعه مدیریت شهری بازمی‌گردد

لزوم استفاده از ظرفیت سالمندان در اداره شهر

راه‌اندازی چهار پایگاه واکسیناسیون ویژه تزریق دز یادآور کرونا

رونمایی از اطلس آسیب‌های اجتماعی پایتخت تا 2 ماه آینده

2 هزار واحد مسکونی در قالب 4 پروژه در منطقه 15 ساخته می‌شود

طرح بازآفرینی حیات شهری منطقه معرفی شد

آیین اختتامیه «آیه‌های مهربانی» با حضور شهردار تهران

مشکلات طرح تفصیلی کن و حضور اتباع مورد توجه مجلس است/دره فرحزاد قابلیت تبدیل به پارک طبیعی را دارد

جریانی وجود دارد که به دنبال عدم موفقیت مدیریت شهری است/ آمادگی شهرداری برای هم‌اندیشی و حل مسائل با کمک شورا

تجلیل از 22 خانواده‌ای که در یک سال اخیر صاحب فرزند شده‌اند

نشست خبری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

به دنبال عملی شدن جهاد تبیین در هیئات امام حسین (ع) هستیم

به دنبال عملی شدن جهاد تبیین در هیئات هستیم/ هویت شهر تهران به عزاداری امام حسین(ع) گره خورده است

توجه ویژه به قشر نوجوان در بیستمین رویداد فرهنگی عطر سیب

میزبانی منطقه 12 از جشن بزرگ مباهله‎

اطلاعیه حراست شهرداری تهران در راستای ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد

نمایشگاه ظرفیت خوبی برای ارائه توانمندی‌های شهرداری است

نمایشگاه هوشمندسازی شده است

لزوم توسعه همکاری‌های مرکز 137 پلاس و سازمان مدیریت بحران شهر تهران

آشنایی با گستردگی فعالیت‌های شهرداری

شهروندان با ظرفیت‌های شهرداری آشنا شدند

دستاورهای شهرداری تهران عرضه شد

بررسی 48 پلاک ثبتی در جلسه شورای شهر تهران

آزادسازی 800 میلیارد تومان منابع مالی بلوکه شده در سیستم بانکی ایران برای خرید تجهیزات مترو/ 4هزار و 800 اتوبوس طی 16 سال گذشته فعال بوده است