پیام ویژه

آخرين مطالب

وزارت رفاه

طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق در خراسان شمالی سرعت می گیرد

پیام ویژه - جلسه هم اندیشی مشترک ویدئو کنفرانس مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، جانشین سپاه جوادالائمه(ع) استان، رئیس سازمان بسیج کارگری استان ، فرماندهان نواحی بسیج و روسای ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه به منظور تشریح برنامه های دستورالعمل رفع فقر مطلق در محل فرماندهی سپاه استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: موضوع " تولید و اشتغال" خرمشهر دوران ماست که نیاز به تلاش جهادی دارد

پیام ویژه - مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، فرماندار و جمعی از مسئولین نجف آباد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تدوین بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی قرار دارد

پیام ویژه - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بسته تشویقی جدید کارفرمایان برای جذب نیروهای جدید در مراحل پایانی تصویب در دولت قرار دارد که جزئیات آن پس از تصویب نهایی اعلام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: کارجویان بوشهری دارای مهارت دغدغه اشتغال نداشته باشند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با بیان این که کارجویان بوشهری دارای مهارت دغدغه اشتغال نداشته باشند، گفت: مهارت‌آموزی از اولویت‌های وزارت کار است که با جدیت در این زمینه باید حرکت کنیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توسعه اشتغال با مشاغل خرد و کلان نیاز به سرعت عمل در جذب تسهیلات دارد

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: رونق و توسعه اشتغال در استان با تسریع و تسهیل در جذب و پرداخت تسهیلات و توسعه مشاغل خرد و خانگی در کنار اجرای پروژه‌های بزرگ اقتصادی میسر می شود .

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به حوزه مشاغل خانگی دارد

پیام ویژه - سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی ضمن بازدید از طرح های مشاغل خانگی تصریح کرد: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به حوزه مشاغل خانگی دارد.

از داخلی‌سازی کشتی نفتکش حمایت می‌کنیم/ افزایش ۲ برابری حمل و نقل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به افزایش ۲ برابری حمل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم، گفت: شرکت ملی نفتکش در ماه‌های اخیر دستاوردهای خوبی داشته است که امروز برای حمل نفت هیچ مشکلی ندارد و ظرفیت حمل و نقل افزایش یافته است.

بیش از ۸۰ درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان این بیش از ۸۰ درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند، گفت: احتمالا پس از بررسی ثبت و بررسی اعتراضات حدود ۱۰درصد دیگر از جمعیت استان یزد به تعداد یارانه بگیران استان اضافه خواهد شد.

بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای خدمت رسانی و پاسخگویی شبانه روزی به مراجعین طرح یارانه معیشتی

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از بسیج تمامی ادارات کار استان در پاسخگویی و خدمت رسانی به موقع به مراجعین و متقاضیان یارانه معیشتی خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد دولت سیزدهم مبارزه با آسیب های اجتماعی، ایجاد اشتغال پایدار و رفع فقر مطلق است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: خوشبختانه رویکرد دولت سیزدهم مبارزه با آسیب های اجتماعی، ایجاد اشتغال پایدار و رفع فقر مطلق است و تمام دستگاه های اجرایی باید در این زمینه برنامه داشته باشند و تمام همت و تلاش خود را برای رفع معضلات اجتماعی بکار بگیرند.

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

پیام ویژه - وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات "اصلاح نظام یارانه ای " پاسخ می دهد

پیام ویژه - " دکتر حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی امشب(شنبه) ۲۴ اردیبهشت راس ساعت ۲۲ با حضور در برنامه تلویزیونی "جهان آرا" در شبکه تلویزیونی "افق "به تمامی سوالات پیرامون اصلاح نظام یارانه ای پاسخ می دهد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است، گفت: توجه به توان داخلی و صیانت از نیروی کار از شاخص های ویژه دولت سیزدهم است .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

پیام ویژه - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان طرح های جدیدی نظیر اورژانس کسب و کار و سامان بخشی شرکت های خدماتی چندمنظوره غیر مستمر که به صورت پایلوت در گیلان در حال اجرا است را در ایجاد، پایداری و رسمیت بخشی به مشاغل استان موثر دانست.

اعتراض‌ها نسبت به پرداخت یارانه‌ها در سامانه حمایت ثبت و رسیدگی می شود/ مردم برای ثبت اعتراض در سامانه عجله نکنند

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم برای ثبت اعتراض‌های مربوط به نوع دهک بندی‌های یارانه‌ها به سامانه «حمایت» وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کرده و درخواست بررسی مجدد بدهند.

برگزاری نشست بررسی اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید

پیام ویژه - نشست همکاری مشترک میان معاونت فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد مبارزه با مواد مخدر با محوریت ارائه گزارش تفاهم نامه سال ۱۴۰۰ و بررسی و امکان سنجی مفاد تفاهم نامه ۱۴۰۱ جهت اجرای برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار و تولید برگزار شد.

دکتر عبدالملکی اولویت‌های وزارت کار را برای رفع دغدغه‌های معیشتی کارگران تشریح کرد/ تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روابط کار پیگیری ویژه می‌شود

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امنیت شغلی کارگران، ساماندهی روابط کارگر و کارفرما ۲ مؤلفه مهم در حوزه تولید اشتغال‌آفرین است.

دیدار کارگران با رهبر معظم انقلاب اسلامی

پیام ویژه - رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از کارگران، آنان را ستون اصلی خیمه تولید خواندند و با اشاره به سه موضوع اصلیِ «لزوم افزایش فرصت‌های شغلی»، «تنظیم عادلانه رابطه کار و سرمایه» و «تأمین امنیت شغلی» کارگران گفتند: واردات بی‌رویه خنجری به قلب «تولید ملی» و «اشتغال کارگران» است، بنابراین باید به‌صورت جدی از آن جلوگیری شود و در داخل نیز ضمن تولید محصولات باکیفیت، مردم و دستگاه‌های دولتی مقیّد به خرید تولیدات داخلی باشند.

تکمیل ۹۵ درصدی داده‌های سامانه جامع رفاه ایرانیان/ همراهی مجلس برای تحقق اهداف عدالت‌بخش وزارت مردم

پیام ویژه - معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستگاه‌های اجرایی بعد از مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی همکاری خوبی با پایگاه رفاه ایرانیان انجام می‌دهند و هم اکنون بیش از ۹۵ درصد نهایی شده است.

سرپرست بانک توسعه تعاون منصوب شد

پیام ویژه - با حکم دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شیخ حسینی» سرپرست بانک توسعه تعاون شد.

دانشجویان کرمانشاه بیمه می‌شوند

پیام ویژه - مدیر کل تأمین اجتماعی استان کرمانشاه در نشست همکاری تامین اجتماعی و دانشگاه رازی کرمانشاه برای ارتقای پوشش بیمه دانشجویان کرمانشاه گفت: به منظور ارتقای رفاه اجتماعی و بیمه فراگیر، دانشجویان کرمانشاه بیمه تامین اجتماعی می شوند

طی آیینی کارگران و گروه کار و واحد نمونه هرمزگان تجلیل شدند

پیام ویژه - طی آیینی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مهدی دوستی استاندار، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، سرهنگ شهبازی فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مدیران دستگاههای اجرایی، نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی، تعاونگران و کارگران برگزار شد، از کارگران و گروه کار، واحد تولیدی نمونه، تجلیل شد.

مراجعه ۲ هزار نفر به کاروان جهادی پزشکی صندوق فولاد در کرمان/ مصمم به انجام مسئولیت اجتماعی در خدمت به مردم مناطق محروم هستیم

پیام ویژه - مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به جزئیات برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بخش علی‌آباد و صوغان شهرستان ارزوئیه استان کرمان گفت: برگزاری این اردوی جهادی را در راستای مسئولیت اجتماعی این صندوق انجام می‌شود.

پروژه‌های ناقص و نیمه‌تمام تکمیل می‌شود/ افزایش حقوق کارگران، رشد بهره‌وری تولید را به دنبال دارد/ در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی غیرمنطقی و غیرعادلانه هزینه نمی‌کنیم

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه به اندازه ۳۰ سال طرح نیمه‌تمام در کشور وجود دارد، گفت: با استفاده درست، منطقی و عاقلانه از منابع، پروژه‌های ناقص و نیمه‌تمام تکمیل می‌شود.

افزایش دستمزد کارگران نتیجه تعامل مثبت سه جانبه گرایی بود

پیام ویژه - معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه تصمیم گیری ها از نظرات کارگری و کارفرمایی و دولت استفاده می شود، افزایش دستمزد کارگران در سال جاری نتیجه اقدام و تعامل مثبت سه جانبه گرایی بین نمایندگان دولت، کارگران و کارفرمایان بود.

اولین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان برگزار شد

پیام ویژه - نخستین نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مریوان در سال جاری، با حضور نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل کار استان، اعضای شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان برگزار شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: از ظرفیت دستگاه های شورای هماهنگی برای احیای واحدهای تولیدی استفاده خواهیم کرد

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در دیدار با استاندار گیلان که به مناسبت هفته کارگر برگزار شد، حفظ اشتغال موجود، ایجاد مشاغل جدید و صیانت از نیروی کار را از دیگر برنامه های مهم اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

​مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر کار در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شد دکتر عبدالملکی: تعامل مجلس و دولت از الزامات راهبردی حاکمیت ملی، پیشرفت و اقتدار نظام است

پیام ویژه - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی از پاسخ های دکتر «حجت‌الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان قانع شدند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: امنیت و آسایش امروز کشور حاصل جانفشانی و ایثار شهداست

پیام ویژه - در چهارمین روز از هفته کار و کارگر سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به همراه جمعی از مدیران استانی با خانواده معظم شهید محمد حسین موسوی دیدار کردند .

افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی به هیات دولت ارسال شد/ نظام پرداخت یارانه‌ها یکپارچه می‌شود

پیام ویژه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان در هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی تصویب شد که به هیئت دولت ارسال کردیم که به زودی در دستور کار قرار می‌گیرد تا مصوبه آن را بگیریم.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگران رزمندگان جنگ اقتصادی در خط مقدم هستند

پیام ویژه - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان این که خانواده های معظم شهدا موجب برکت نظام و انقلاب هستند، گفت: شهدای کارگر با زحمت و تلاش خود در عرصه اقتصادی و ایثار و از خود گذشتگی در دفاع از وطن همواره مایه افتخار ما بوده اند و امنیت امروز کشور را مدیون این عزیزان هستیم .

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: رفع مشکل ۱۰۶۷ بنگاه اقتصادی برای حفظ اشتغال

پیام ویژه - کاهش ۱۷ درصدی کارگران‌ دارای حقوق معوق، رصد بنگاه‌های مشکل‌دار و تلاش برای رفع موانع و مشکلات آنها، نظارت و بازرسی‌های مکرر برای رعایت قانون کار، اقدامات ویژه برای ایمنی و بهداشت شغلی و پایش کار و بیمه بیکاری به‌صورت سامانه‌ای برای انتظام بخشی به این حوزه از جمله اقداماتی است که در معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید در ۸ ماه گذشته انجام شده است.

ساير مطالب

گوگل در حالت Private Browsing از کاربران خود داده جمع آوری می‌کند

قابلیت جدید و مهم یوتیوب برای بینندگان مفید ولی برای تولید کنندگان محتوا مضر است

واتس‌اپ Cloud API معرفی شد

دو حیوان درنده شیائومی وارد بازار می‌شوند

حدود نیمی از بازار موبایل در اختیار عده‌ای خاص

شیائومی زمان معرفی محصولات جدیدش را اعلام کرد

بازی Borderlands 3 در اپیک گیمز استور رایگان شد

جوراب هوشمند به افراد مبتلا به زوال عقل کمک می‌کند

تصاویر لو رفته از Nvidia GeForce RTX 4090 Ti طراحی بزرگ آن را نشان می‌دهد

نسخه نسل بعدی The Witcher 3 تا پایان امسال عرضه می‌شود

ایسر نمایشگر‌های سه بعدی عرضه می‌کند

شرکت DJI روی یک پهپاد FPV جدید با امکان پرواز در محیط‌های بسته کار می‌کند

آدم حسابی‌های نیکوکار!

برای ارتقای کامپیوتر گیمینگ باید کدام قطعات را در اولویت قرار دهید؟

توسعه یک الگوریتم هوش مصنوعی جدید برای درک لطیفه‌ها

هوش مصنوعی تشخیص هویت نژادی را ممکن کرد

سونی از ایرباد LinkBuds S با قابلیت حذف نویز فعال رونمایی کرد

8 خط داستانی مخفی در الدن رینگ که از آن‌ها غافل شدید

اپل فکری برای کاربران کم‌توان خود دارد

سامسونگ عنوان شرکتی با بهترین مدیریت را از آن خود کرد

سیستم خودران تسلا فاجعه آفرید

ایسر از مدل به‌روزشده لپ‌تاپ‌ها و دسکتاپ‌های سری ConceptD رونمایی کرد

هکرها با یک تکه کاغذ می‌توانند شبکه 6G را شنود کنند!

نام تجاری Protected by Android گوگل برای حفظ امنیت و حریم خصوصی معرفی شد

مدیر مستعفی اپل به گوگل پیوست

ایسر مدل جدید لپ‌تاپ‌های Aspire Vero را معرفی کرد

اگر قیمت بیت‌کوین به صفر برسد چه اتفاقی می‌افتد؟

تماس تلفنی جناب خان با «مهدی طارمی»

انتشار بازی Test Drive Unlimited: Solar Crown به تعویق افتاد

شرکت متا به‌ دنبال راه‌اندازی یک صرافی ارز دیجیتال است

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار

هدفون بی‌سیم LinkBuds S سونی معرفی شد

بازی Greedfall II: The Dying World معرفی شد

سامسونگ از ماراتون بزرگان عقب ماند

مانع‌تراشی جدید ماسک برای خرید توییتر

اپل روی آیفون تاشدنی با نمایشگری متفاوت از رقبا کار می‌کند

یک اسپین آف از Warframe در دست ساخت قرار دارد

هواوی میت Xs 2 ، گوشی منعطف تاشو جدید غول چینی معرفی شد

اینتل برای اولین‌بار کارت گرافیک Arctic Sound را به‌نمایش گذاشت

بازی The Last of Us Remake در سال جاری منتشر می‌شود

سیدمحمود رضوی سکته کرده است؟!

مشخصات گوشی میان‌رده پوکو X4 GT افشا شد

با هوش مصنوعی گوگل مصاحبه شغلی را تمرین کنید

خبر خوش برای کاربران iOS در ایران

مدیر بخش یادگیری ماشینی اپل به گوگل می‌پیوندد

قاب منحصربه‌فردی که اتصال به شبکه 5G را برای گوشی P50 هواوی ممکن می‌کند

تاکید مجدد مدیر عامل Take Two روی مستقل ماندن این شرکت

جولان خودروهای خودران در دو شهر آمریکا

امکان تجربه بازی Resident Evil Village با هدست VR روی کامپیوتر

اجرای بازی F1 22 روی کنسول های نسل 9 با نرخ 60 فریم و رزولوشن 4K

پروژکتور هوشمند لنوو Yoga 7000 با روشنایی 2400 لومن معرفی شد

وزیر ارتباطات کاهش پهنای باند اینترنت را تکذیب کرد

منظره باورنکردنی؛ پرندگان خشمگین مار را کور کردند!

ماسک هنوز نیامده، توییتری‌ها استعفا دادند

بنیان‌گذار دوج‌کوین: 95 درصد ارزهای دیجیتال کلاهبرداری هستند

قیمت انواع موبایل در بازار

آیتم‌های Modern Warfare 2 قابل خرید و فروش خواهند بود

تاثیر تجربه نزدیک به مرگ استاد فرشچیان در آثارش

رکورد تاریخی بیت کوین در سقوط ثبت شد

فیسبوک ناامن ترین پلتفرم در سیستم رتبه بندی تجارت الکترونیک

ورود ارز دیجیتال حلال به بازار رمزارزها!

استودیوی Techland روی یک بازی جهان آزاد نقش آفرینی جدید کار می‌کند

سرمایه‌گذاران بیش از 7 میلیارد دلار از تتر خارج کردند

شکایت از گوگل به دلیل استفاده از سوابق پزشکی محرمانه

هوش مصنوعی در رانندگی به کمک افراد کم بینا می‌آید

اولین هدست واقعیت افزوده برای نجات جان کارگران تولید شد

وزیر ارتباطات: سرعت‌ اینترنت فعلی شایسته مردم نیست

برنامه اینستاگرام برای فروش آثار هنری دیجیتال

ایلان ماسک به جرگه بی‌ادبان پیوست

تکلیف رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در تبیین طرح توزیع یارانه‌ها

تسلا برای 107 هزار خودرو فراخوان خرابی صادر کرد

چه زمانی باید کیبورد قدیمی را تعویض کنیم؟

اپل مجوز گران شدن حق اشتراک را برای توسعه دهندگان صادر کرد

خودروی برقی 63 هزار دلاری کادیلاک در راه است

معرفی پسر عموی جذاب پژو 405 با پیشرانه شش سیلندر!

استفاده گسترده اپل از USB-C

بازسازی Dead Space زمستان امسال عرضه خواهند شد

تداوم ممنوعیت واردات آیفون منجر به فاجعه اقتصادی می‌شود

بازسازی بازی الن ویک برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

خواستگاری از دختر در مراسم تدفین پدرش!

اضافه شدن قابلیت پرش و تانک به Halo infinite در بروزرسانی جدید

تمام لوازم جانبی‌های اپل در آینده نزدیک به پورت USB-C مجهز می‌شوند!

فرصت‌ها و خطرات متاورس برای تنوع زیستی و محیط زیست

معرفی 10 محصول پرفروش برتر استیم در هفته نوزدهم 2022

تعداد کاربران حساب ردیت کاردانو به 700 هزار نفر رسید

چگونه عمر گوشی را افزایش دهید؟

رونمایی ال‌جی از یک نمایشگر تاشوی منحصر به فرد

iOS 16 با شیوه‌های جدید تعامل با سیستم و اپ‌های تازه از راه می‌رسد

مشخصات و قیمت پردازنده‌های رایزن 7000 شرکت AMD افشا شد

گوشی اقتصادی آنر پلی 30 5G با قیمت 162 دلاری معرفی شد

طوفان جمهوری اسلامی ایران با ساخت بالگردهای رزمی بومی

تصاویری از بازی لغو شده Scarface 2 منتشر شدند

روسیه برای تانک‌های خود دست به دامن یخچال و ماشین لباس‌شویی شده است!

بخش سانسور شده افتادن الیکا عبدالرزاقی از صندلی در مسابقه دورهمی!

گوگل 900 هزار برنامه قدیمی را از فروشگاه گوگل پلی حذف می‌کند

شکایت وکلای توئیتر از ایلان ماسک

برنامه وسترن دیجیتال برای عرضه NAND با 200 لایه تا پایان سال 2022

هفته‌ بعد اخبار جدیدی از The Callisto Protocol منتشر می‌شود

حتی شما هم می‌توانید از فناوری XeSS اینتل استفاده کنید

اسنپ؛ حامی بازدیدکنندگان و ناشران سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران